В Дюканския отряд никога не чувствам глад - 127

  • 37 109
  • 958
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 110
 Изчезвам до понеделник сутринта Hug Whistling Hug
 За срещата-момичета,носете апарат,който може и има,за да пуснем и наши снимки в нета Praynig Praynig Naughty

# 76
  • Мнения: 19 352
Ivi4ka , да не си бременна Grinning

# 77
  • София
  • Мнения: 993
Ей, мЪ, на ! Flutter   Hug Joy
Слабето Пък не си го давам, нищо че ми скубва по нЕкое Пиро...Ще съ крепим ний дюко-метълките, ъ, Ъ?!Звездопад Hug От теб го приФанах, туй миксиране на думички  Crazy
ТонитоГотин кекс, ще се пробвам май и аз, въпреки, че не съм от майсториците в таз дисциплина...
Дорчестър Мерси, и аз залепих горе-долу същата усмивка  hahaha
МамаВеси, Мамс, Пухче........вясвайте се по-честичко  Hug
Относно мен - в Оня период съм, гладна, подута  Tired, ...карай да минава бързо!Влизам в крачка и аз.Наистина е много трудно, да си стриктен, след като събудиш прасУето...На мен много ми помага форума, не губя нишката, и когато имам време пускам по едно оЧо  Simple Smile
Честито на всички с поводи   bouquet
Лек петък  Mr. Green

# 78
  • София
  • Мнения: 47
Здравейте и от мен  Hug
на празнуващите честито  newsm67

коте  Praynig за работата всичко да е ок с любимия

иви4ка, с теб май сме почнали по едно време  newsm78 .И на мен ми се гади като съм само на П. Лекувам се като ям по малко, правя си кисело мляко с чесън и много магданоз и малко извара да се лъжа че съм ПЗ, поливам пържолките с повечко лимон и за сега се справям  Hug  Има и друга причина за гадене, много приятна....с последствия.......ако се сещаш какво имам предвид, ако не  preggo   Simple Smile

тонито ти си моят идол  newsm20 от два дена си мечтая как утре ще си направя кекс  Heart Eyes

ми-ди, нали ти писа за разтройството и яденето на дюканските манджи от не дюканската част от семейството  newsm78 Уби ме  #2gunfire  newsm20

много минусчета и усмивки на всички  Hug  Hug  Hug

# 79
  • Мнения: 126
biala i dobra - аз писах, но това е тактика да не ми пипат десертите thumbsup , че за мене нищо няма да остане( за сега разтроени нямаме) Joy

# 80
  • Мнения: 2 149
Привет и от мен Hug
Честито на всички празнуващи
Аз се върнах от пазар,заредих хладилника с режимни неща,нали от понеделник влизам в 3 та Party
Изпекох си и кексчето на Тонито,супер изглежда и мирише,ще си хапна следобед с кафенцето Laughing
Много усмивки и прекрасен ден ви желая

# 81
  • Лом
  • Мнения: 235
Момичета при мен има май някакъв проблем.Появи се преди 4-5 дена но не обръщах внимание.Като се наведа или клекна за нещо ми причернява пред очите #CrazyВинаги съм имала нормално кръвно 120 на 80 дали пък не е паднало newsm78 и ако е така- защо newsm78 Вчера и днес все по-често ми е черничко  Някакъв акъл, освен да ида на доктор.На някой случвало ли му се е?

# 82
  • Мнения: 454
Премери си кръвното и ако е ниско пийни един голям , студен , солен айрян  Hug

# 83
  • София
  • Мнения: 1 590
Жозефа, или не ядеш достатъчно, или не пиеш достатъчно вода. При мен причерняването винаги идваше в горните два случая (най-вече с водата, щото откак застудя нещо все я забравям)... С вода се оправях...
Ако не стане - отивай на лекар.

# 84
  • Мнения: 71
Здравейте  и от мен! Hug Hug Hug
На всички с поводи - честито! smile3525
Днес имам минус - вече съм 66кг. А и мерките ми са близки с тези от времето, когато бях много под тези килограми.
И на мен ми втръсна това месо, досега го ядях със сосче от мляко и извара, но и това ми омръзна. Единственото, което засега все още ям е пиле на сол и пуешко пушено месо всеки ден. Често ям  белтъци и млечни в рамките на позволеното количество. Водичката едвам я докарвам до 2 литра в тоя студ.
Довечера съм на купон. Надявам се, че няма да прегреша.
Приятни почивни дни и много усмивки!  bouquet

# 85
  • Лом
  • Мнения: 235
Nelly# изпълних веднага процедурата с айряна  bouquet-без да си меря кръвното.
Lucie права си, май има нещо такова. smile3538Благодаря ви  bouquet

# 86
  • София
  • Мнения: 47
biala i dobra - аз писах, но това е тактика да не ми пипат десертите thumbsup , че за мене нищо няма да остане( за сега разтроени нямаме) Joy

тъй де тъй!!!! тонито даде идея за кекс а ти  ми даде идея как да го опазя като си го опека утре  Joy  Joy  Joy

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 62
Дюканки...  Hug


Искам да Ви питам..шарана режимен ли е,че се каня довечера това да папам...и Вие как си го приготвяте...Ще се радвам на всички идеи...може и на лични  Embarassed ...Разгледах блога но не намерих нищо..сега преглеждам и темата с рецептите,но за сега и там удрям на камък...


И да поздравя всички празнуващи, няма да изброявам имена, да не би да пропусна някой и да има обидени  Hug


Поздрави,Монрое



П.С. намерих си една рецепта...

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 15:34 от Monroe

# 88
Здравейте и от мен, не пиша много , ама чета...
Чудя се аз к'во става...що никой не пише,а то..нова тема...ма кой да види .... вие вече цели 4 страници,ама след обедната почивка ще ви чета.
Аз да докладвам..оснаха ми 3 килца и реших да ги боря с 2/0...дето препоръчва Дюкан за жени натоварени в доланат част на тялото, демек Амфорки като мене..ама след 2П и вече 3ПЗ, вода ли е кво е +2 килца... Това не е хубаво... Сега почти 90% знам,че е вода ,ама.... все пак... мисля пак да е върна на 5/5 Sad

Някой да е пробвал 2/0 ? Моля да сподели опит,че съм напът да се отчая... Rolling Eyes

Гушкиии:)  Hug


Голяма съм бяла птица обаче, ЧРД на Туни, на Филюдка и.... още някой имаше, май на Вещи синчето.... Моля да ми простите..със сигурност забравям някой . Честито на всички с поводи

Здравейте отново дюканки от мен.
Pauliana, аз преминах на този режим от около 10-тина дена. Не мисля че е страшно. Нямам кантар за да ти споделя колко съм отслабнала на кг., но според тесните ми преди дрехи, съм намалила за тези дни най-вероятно в обиколките. Така, че мога от опит да кажа, че и този режим е работещ. Така, че ако проблема ти е като при мен в ханш и бедра-това е начина за уравновесяване на визията ни.

# 89
  • Мнения: 255
Дюканки...  Hug


Искам да Ви питам..шарана режимен ли е,че се каня довечера това да папам...и Вие как си го приготвяте...Ще се радвам на всички идеи...може и на лични  Embarassed ...Разгледах блога но не намерих нищо..сега преглеждам и темата с рецептите,но за сега и там удрям на камък...



Всички риби са режимни Peace

Общи условия

Активация на акаунт