Мъж, от когото ти се подкосяват краката

  • 11 896
  • 173
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 46 661
Аз пък не харесвам особено мъже с дълги крака ...

И аз. Всичките ми гаджета са били до 175, по-нагоре въобще не поглеждам  Rolling Eyes

Чудно ми е, тези, дето им се подкосяват краката от съпрузите им, как изобщо могат да стоят в къщи? Само полегнали може би?  Laughing
Да,и на мен това ми е чудно и ми звучи безкрайно лигаво и лицемерно.

Защо пък да е лицемерно? На мен от друг не са ми се подкосявали краката, явно съм голям темерут.
След толкова години, разбира се, не седя само полегнала вкъщи.

# 136
  • Мнения: 3 268
Ами темата е за мъжете,от които ти се подкосяват краката.Няма начин това е да милото,макар,че някога и от него ми се подкосяваха.Ама беше преди 100 години.Сега ако ми се подкосяват още ,значи нещо не съм в ред,а и кой ще ми свърши домакинската работа,ако съм все с подкосени крака.Нека не бъркаме обичта с подкосяването на краката,щото нямат нищо общо. Peace

# 137
  • Мнения: 4 965
На питането за физиката специално - изобщо, за да загледам някой мъж, трябва да е минимум 185 см. (даже около 2 м. - поне толкова високи са били 99% от гаджетата ми, а и половинаката е толкова), зеленоок, леко мургав, тъмнокос (тук милото има разминаване, че е тъмно рус, ама поне не е бозав - рус мъж не може да ме "подкоси" - поне досега не се е случвало), добре сложен...
Но не е само физика, трябва и излъчване/присъствие...

# 138
  • Мнения: 46 661
Ами темата е за мъжете,от които ти се подкосяват краката.Няма начин това е да милото,макар,че някога и от него ми се подкосяваха.Ама беше преди 100 години.Сега ако ми се подкосяват още ,значи нещо не съм в ред,а и кой ще ми свърши домакинската работа,ако съм все с подкосени крака.Нека не бъркаме обичта с подкосяването на краката,щото нямат нищо общо. Peace

Ясно, аз не съм разбрала Rolling Eyes значи отговорът ми по темата трябваше да е, че няма такъв Tired

И пак по темата - физическите черти за подкосяването не мисля, че имат някаква роля, всичко е химия, може да се подкосят и преди го види човек, даже като е с гръб, достатъчено е да го усети с нос, уши и т.н.

# 139
  • Мнения: 637
Само с първото ми гадже ми се подкосяваха краката и то не защото е бил неземен хубавец, а защото ми беше за първи път. Не вярвам да се появи някой, от който да ми се подкосят краката Naughty Laughing

# 140
  • Мнения: 4 586
Мъж под 180 см. по никакъв начин не може да ме впечатли, а най-добре над 190 см. И трябва да има стегнато тяло. Оттам нататък може да изглежда всякак, въпроса е в излъчването.
Може да е супер красавец, но няма ли излъчване, няма и подкосяване на краката.
Едно е да те впечатли, т.е. да възприемеш нещо с разума си, съвсем друго е да те тресне, да ти се подкосят краката. Има неща, невидими за очите, нечуеми и неподушваеми. Хормони, феромони, гени. Абе, голям залък лапни, голяма дума не казвай.
За любов, за смърт, за просешка тояга, никога не се заричай.
Може дори да е грозен.

# 141
  • Мнения: 4 668
Едно е да те впечатли, т.е. да възприемеш нещо с разума си, съвсем друго е да те тресне, да ти се подкосят краката. Има неща, невидими за очите, нечуеми и неподушваеми. Хормони, феромони, гени. Абе, голям залък лапни, голяма дума не казвай.
За любов, за смърт, за просешка тояга, никога не се заричай.
Може дори да е грозен.
Уникално точно изказване !
Благодаря ти , че го написа вместо мен  Peace Нямаше да мога да се изразя толкова хубаво !

# 142
  • Мнения: 790
Цитат
Едно е да те впечатли, т.е. да възприемеш нещо с разума си, съвсем друго е да те тресне, да ти се подкосят краката.

Така е.
Впечатлявали са ме, да, кара ли са ме да търся контакт или поне да се загледам настойчиво. Но това с подкосяването - не мисля, че съм изпитвала подобно нещо.

# 143
  • Мнения: 1 187
Мулат, 30 годишен май беше, ами не мога да го опиша - така го зяпнах, че човека се притесни.

# 144
# 145
  • Мнения: 3 423

Подкосиха ти се краката от Вълкът и дългия му ник?!
И на мене така ми действа, безсилна съм направо!
Да не говорим, че понякога ми се подкосяват краката
и без да съм виждала катализатора на подкосяването.

# 146
  • Countryside
  • Мнения: 11 666
Моя  Mr. Green

# 147
  • Мнения: 604
Мъж под 180 см. по никакъв начин не може да ме впечатли, а най-добре над 190 см. И трябва да има стегнато тяло. Оттам нататък може да изглежда всякак, въпроса е в излъчването.
Може да е супер красавец, но няма ли излъчване, няма и подкосяване на краката.
Едно е да те впечатли, т.е. да възприемеш нещо с разума си, съвсем друго е да те тресне, да ти се подкосят краката. Има неща, невидими за очите, нечуеми и неподушваеми. Хормони, феромони, гени. Абе, голям залък лапни, голяма дума не казвай.
За любов, за смърт, за просешка тояга, никога не се заричай.
Може дори да е грозен.
Браво Вълчо!Много добре си го казал, така че и аз спирам да се заричам, защото винаги можем да станем за резил Mr. Green·

# 148
  • Мнения: 3 423
Според мене никак не е хубаво да ви се подкосяват
краката от собствените ви мъже, истинско изтезание.
Дано все пак не се разведете скоро.

# 149
  • Countryside
  • Мнения: 11 666
Нали, лоша работа си е това да имаш тестостеронен и феромонен мъж, а  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт