Кипърски брилянти + БГ диаманти (15)

  • 24 798
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 903
Иййййй, Павлинка, как изкусително изглежда това кафе... мммммм! Нищо че е малко късно вече, не мога да му устоя и ще си пийна - ох, кеф!

Маатете, едва сега забелязвам промяната в личния ти текст под аватара... Аууууу, направо супер съм поласкана - за първи път /доколкото ми е известно/ някой цитира моя мисъл...   Голямо густо ми прай`ш на душичката Mr. Green
- просто като една древно-гръцка мислителка си ме цитирала... само дето не съм гръцка /ако не броим една моя прабаба гъркиня/.., но пък виж на мойте годинки си клоня към древна...hahaha  Joy   Joy

# 61
  • Мнения: 1 858
Блонди радвам, се че си поласкана  bouquet! Въпросната мисъл наистина заслужава много хора да я прочетат. Да не говорим, че лично аз в момента за това мечтая Blush... Да намеря място където да се чувствам цяла. Дано това място да е там...
В първия момент като прочетох поста ти ( с въпросната мисъл) първото нещо, което изникна в ума ми е е точно това, което виждаш под аватара ми. Веднага реших, че тези думи значат много за мен и ги поставих където трябва, за да се сещам винаги, когато влизам в профила си,  за теб, за онзи момент и за мечтата, която си заслужава да постигна.

п.п. Не са ти кой знае какви годинките Wink я се виж в подписа си каква си кукла Flutter.

# 62
  • Мнения: 903
Ей, Маатете, трогна ме до сълзи, да знаеш...- и не защото един вид съм се превъзнесла /в смисъл да съм се взела за голяма работа от това твое признение/, ами защото съм успяла нещо съкровено да докосна в теб, от което наистина ми стана много мило. Hug

Пък това за клоненето на годинките ми към древност си беше по-скоро шега - колкото да не прозвучи поста ми прекалено превзето  4470.., но все пак мерси за комплимента Flowers Bouquet
Я кажи със сигурност ли пътуваш на 10-ти, че е крайно време да започнем предстартовото броене. То е запазена марка на Кати, ама нея нещо липсата я хвана пак, че и граматическите ми терзания си стоят без отговор... Mr. Green

# 63
  • Мнения: 1 858
Блонди, аз никога не казвам и не правя неща, които не мисля Peace... Тези думи са под аватара ми защото ти обрисува с думи нещо, за което аз бленувам но и сама не знаех. В момента, в който те прочетох ми светна, че аз точно това искам... да открия мястото където да съм цяла! Да знаеш, че е голяма работа да успееш да кажеш на човек какво иска когато той самия не знае Hug!

Така сега за пътуването... кака ви Милица и разбойника Светли отлитат от Бг. на 10-ти Октомври, ден Петък в 09:50. Това е съвсем официално! В Петък резервирах билетите а днес ги платих. Тръгвам и с много тъга и с много радост (не знам кое е в повече Crazy)

Катето верно нещо пак изчезна newsm78.

# 64
  • Мнения: 39
Добро утро, момичета!

Хайде на закуска...



Пожелавам приятен и усмихнат ден на всички!

Последна редакция: вт, 07 окт 2008, 08:03 от pavlinkata

# 65
  • Мнения: 903
Добро утро момичета!

Аз тъкмо бях започнала да ви приготвям закуска.., ама докато се намоткам и Павлинката ме изпреварила - брях че сръчна домакиня! Mr. Green  Тъйййй, до колкото виждам единственото което липсва от тази изобилна маса е кафенцето, та нека аз ви го сервирам ----->



И сега в чест на "кака ви" Милица, "още по-кака ви" Блонди Mr. Green включва обратното броене ----->
до заветния полет остават 3 дни newsm20

На всички пожелавам чудесен ден! sun

# 66
  • Мнения: 1 858
ДобрЮтро момичета Hug. Павлинка закуската много обилна Party бе само яшни дами да има Blush.
Блонди и кафенцето е с мляко Flutter мммм. Гледам започнала си обратното броене Crazy, брей, брей засърбя ме косата хем е близо , хем далече #Crazy.

# 67
  • Мнения: 7 432
Дидия стягаш ли куфарите а сега да видим как ще се измъкнеш ...... newsm78 гледай какво си говорихме и как се обърнаха нещата ееее голяма работа а ааа Twisted Evil
  Joy Joy Joy Кати,не съм застягала още куфарите,но поне започнах да проучвам приятелите работещи извън БГ  Laughing Така,че ако се отвори парашута май ще се приземя на друго място. Laughing Този път инициативата е от мъжО.Щом на него му е писнало какво да кажа аз.Единствената ми пречка е езика.Перфект знам руски,немския съм позабравила, а английски бях започнала да уча,но....останах недоучена. Mr. Green Embarassed Аз си падам малко авантюристка и се чудя  newsm78 какво съм чакала до сега. Sick  Embarassed
               
                 Здравейте,момиченца! Бабите са зачезнали и аз реших да ви погостувам. Laughing Хубава закусчица сте спретнали  Laughing Благодаря!
                 
                 Маатете,стискам палци всичко при теб да е на 6 !!!

# 68
  • Мнения: 30
Здравейте и от мен. newsm51Още малко ни остава до завършването на кащата,но вече ми се изчерпа търпението smile3515,на всичкото отгоре малката ми принцеса я мъчат зъбите и е много неспокойна и капризна,хленчи постоянно,не може да и се угоди.Даже и съня и е неспокоен,върти се иска цица постоянно.Силички и нервички не ми останаха,но стискам,не остана... smile3511 smile3514
Маате на добър път и нека наистина успeeш да слeeш тук и там в едно цяло за да си щастлива.От сърце ти го желая. Flowers Bouquet Hug
Муце имам проблем! newsm78Фотошопчето ми както си беше добре изведнъж започна да ми иска сериен номер.Рових се напред назад,пробвах разни номера,но не стават. newsm12Какво да правя? Weary smile3518

# 69
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Здравейте мили дами и баби Hug
Съжалявам че ме е хванала липсата обаче не мен а интернета ...... #Cussing out....не ми стига че в къщи постоянно запецва ами вчера от офиса се мъчих да се логна в БГ мама та и нищо не ставаше както и да е нали съм тук ..... Heart Eyes
Блонди по добре късно от колкото никога та на въпроса ти
Που να σαι  е въпросително.....в превод от песента .....Къде ли си ...
Другото е ορκιζουμε..Което значи ......заклевам се
а тази третата дума нещо нищо не ми говори грешно си я написала май newsm78
ПавлинкаЕзик в БГ според моите скромни преди десет годишни мъчения въобще няма смисъл да се учи ако искаш единственото което можеш да направиш е по скоро да ти се обяснят времената и спрягането на глаголите на български а също и образуването на прилагателните .....всичко друго е думи и наизустяване ........ Peace
Дидия ако не  е тайна все пак накъде го завява вятъра парашута ти  Mr. Green
Буболинка съчувствам ти с тия зъби направо е ужас и сега ако ми кажеш че през деня си спи и те тормози саааамо вечер е не ..... Crossing Arms
Маатете Гледам Блонди е започнала да брои но и аз да го напиша така де да излезе по тържествено и така мили дами до отпътуването на Маате остават 3 дни newsm20

А сега в твоя чест мисля да преведа само първия куплет на твойта песничка кат се правят на луди другите Mr. Green
МАЛКО АЗ МАЛКО ТИ

Какво да ти говоря сега
Сега какво да ти кажа
Кой от двамата е виновен
където стигнахме дотук
Какво да ти говоря сега
Сега какво да ти кажа
Две стъпки само е раздялата
Пр....Малко аз малко ти
Малко и лош момент
Казахме каквото казахме
Докато се разделихме
Малко аз малко ти
Малко и лош момент
Имахме нямахме
една любов изтрихме я..........


Дани 73
Откъде го извади този текст в песента няма такива думи  newsm78 #Crazy пусни я да видиш тази дето е пейстнала Муцка превеждах аз ...... Peace

Момичета сега ще ме извините но отивам до Супермаркета да пръсна някое евро Money

Последна редакция: вт, 07 окт 2008, 15:12 от Katy6

# 70
  • Мнения: 903
Кате, мерси за разяснението, ама с риск да кажа нещо грешно, това"Που", дето е без ударение /апостроф ли се казваше newsm78/ на υ-то се превежда "който, която, което, които", а когато има такова ударение - т.е. "Πού" се превежда като "къде"... Та в случая фразата е "Που να 'σαι" /копирана директно от сайта/, че когато е с апостроф - ясно превода е както казваш, ама когато не е е въпроса... newsm78

... и другото да видим правилно ли съм разбрала, че тая дума "ξορκίζεις" /за която питах/ е производна на думата "ορκιζουμε" - "заклевам се" .... така ли? Сори, че питам по два пъти като малоумна Embarassed Mr. Green ама да съм сигурна че правилно разбирам какво ми се обяснява...

Маатете, аз сбития превод на любимата ти песничка го правих по текста, дето беше пейстнала Дани, а не по слух като Катето, ама сега след нейния превод.... - абе хич и да не си му я запяла на мъжО тая песничка, та какъвто и спор да имате.., че с тия приказки за изтрита любов.. Sick.., пази Боже! bambam  Я пу-пу да не ви е уроки! fingerscrossed

Последна редакция: вт, 07 окт 2008, 17:11 от blondy-mamma

# 71
  • Мнения: 58
blondy-mamma,

глаголът "ξορκίζεις произлиза от εξορκιζω и означава заклинам. Другото е ορκιζουμαι= кълня се.заклевам се

Дано съм помогнала

# 72
  • Мнения: 1 858
bouboulino тоя период със зъбките ще мине. Верно много нерви коства ама ще мине и даже няма да се сещаш. Благодаря за пожеланията  bouquet
Катенце много ти благодаря за превода, както каза Блонди няма да я пея на мъжа ми. А за интернета мъжа ми казва, че е ужасен. Колко пъти ми се обажда по скайпа и само единия от двамата чува а другия пише.

# 73
  • Мнения: 1 858
Момичета имам въпрос. Освен с самолет как по друг начин може да се стигне до Кипър?

# 74
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
Маатете, до колкото знам с автобус до Гърция и от там с ферибот или самолет отново до Кипър

вчера чувам на работа да звучи химна, разни други тържествени песни и се чудим с колежките какво става - а то Кипърският президент ни посетил  baby_neutral

и да споделя - днес заведох Мария на балет в школата на Красимира Колдамова, много й хареса, но беше по чорапогащниче и като излезе се разплака, че нямала рокличка за балерини като другите момиченца, после ходихме до магазина, купихме й туфли, и вече имаме план - утре да намерим някакво боди вместо трико, да купя плат и да скалъпя поличка

Общи условия

Активация на акаунт