Кипърски брилянти + БГ диаманти (15)

  • 24 828
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 001
Добро утро момичета-кокичета  Hug Hug Hug Hug Hug
Идвам да сервирам закусчица ....Ей сегичка....




И специално да пожелая лек път на Маатете  Hug Hug Hug Hug Hug
Пожелавам ти да имаш успехи във всичките ти начинания,да успееш да съчетаеш "тук и там" и най-важното - да имаш време да се наслаждаваш на постигнатите успехи и прекрасни моменти,които ти предстоят да изживееш! И за минутка не се съмнявам,че всичко ще се нареди както е най-добре за теб!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 76
  • Мнения: 577
Добро утро и от мен!  Hug   Heart Eyes
Мастерче,чудна закуска............Мерсииииии............
Ама за тия 2 яйца  Mr. Green  Rolling Eyes  ще си избодем очите пак  Joy Joy Joy

# 77
  • Мнения: 0
   Аууууууууууу, голям срам! Един съвет от мен: НИКОГА НЕ ПИШЕТЕ ПОСТ ПРЕДИ РАБОТА! От бързане ще се изложите /като мен вчера с текста на песента/  Embarassed  Embarassed  Embarassed
  Аз просто реших да потърся текста, но хич и не го сравних с това, което се пее в песента! Завеяна работа! Ама сега се реванширам като пускам правилния текст!

Λίγο εγώ λίγο εσύ

Τι να σου λέω τώρα
τώρα τι να σου πω
ποιος απ' τους δυο μας φταίει
που φτάσαμε ως εδώ
Τι να σου λέω τώρα
τώρα τι να σου πω
δυο βήματα μονάχα
από το χωρισμό

Λίγο εγώ λίγο εσύ
λίγο κι η κακιά στιγμή
είπαμε όσα είπαμε
μέχρι που χωρίσαμε
Λίγο εγώ λίγο εσύ
λίγο κι η κακιά στιγμή
είπαμε όσα είπαμε
μέχρι που χωρίσαμε
Λίγο εγώ λίγο εσύ
λίγο και οι δυο μαζί
είχαμε δεν είχαμε
μια αγάπη σβήσαμε
Λίγο εγώ λίγο εσύ
λίγο κι η κακιά στιγμή

Τι να σου λέω τώρα
τώρα τι να σου πω
ποιος έκανε το λάθος
ποιο είναι το σωστό
Τι να σου λέω τώρα
τώρα τι να σου πω
δυο βήματα μονάχα
από το χωρισμό
  Кати6, браво, че ме разкри  newsm03 newsm03
Блонди, сори за заблудата, която ти направих!   bouquet
     Брей да му се не види от притеснение забравих да ви кажа: Добро утро и весел ден!
  love001  love001  love001  love001  love001

# 78
  • Мнения: 5 001
[
Ама за тия 2 яйца  Mr. Green  Rolling Eyes  ще си избодем очите пак  Joy Joy Joy
Няма бееее  hahaha Joy hahaha Joy
Ще приготвя още,ако има мераци...хи-хи-хи....Жуже,туршийката с карфиолчето вече я започнах....Ммммм,станал е върха!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: ср, 08 окт 2008, 09:28 от TheNMaster

# 79
  • Мнения: 1 858
Добро утро момичета  bouquet. Благодаря ви за пожеланията ама чакайте малко. Май много бързате да ме изпратите а Mr. Green? Чаааааак вдругиден ще отлитам (леле още далече ми се струва). Друсат ме нервите нещо #Crazy, снощи едвам заспах, може би е нормално Tired. Спомням си как първия път като летяхме колко бях спокойна и не ми пукаше Crossing Arms. Сега ще ходим  с Светли на Фризьор, че нещо и двамата буни коси сме отпрали Sick.

# 80
  • Мнения: 5 001
Вдругиден,вдругиден,ама аз няма да съм тука и затова сега реших да ти напиша изпращателните думички  Laughing Laughing Laughing
Ще ходя до Варна да изненадам мама за Рожденният Й ден  Blush Blush Blush Blush и няма д асъм тука....

# 81
  • Мнения: 955


Да ви почерпя рано сутрин ,имам РД и ставам на цели 35год.
Сори,че вече ви е поднесена закуската,но .........
Леко с питието,по малко за настроение,да не се опиете рано - рано.

# 82
  • Мнения: 5 001
Деси,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ДА СИ ЗДРАВА,ДА ТИ СЕ СБЪДНАТ МЕЧТИТЕ И ДА ИМАШ НОВИ КЪМ КОИТО ДА СЕ СТРЕМИШ!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 83
  • Мнения: 0
, Деси!



Всичко най-хубаво ти желая, наборче! Парти ще има ли днес?  newsm47 newsm47 newsm47

# 84
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте малки и големи, куклички засмени!


Деси, честит рожден ден!
Бъди жива и здрава и безкрайно щастлива!


Това в твоя чест
....dear Dessi...
http://uk.youtube.com/watch?v=UeypOvsY91Q

Жуже, няма да се притесняваш! Сощи ядох яйцЪ та няма да ги пипна тези днес! Mr. Green

Маатете, вземи успокой нервите  и да се направите много красиви с малкия мъж!

Дани, ти не знаеш, ама на Кати и дай да разкрива разни неща, та нямаше как да останеш неразкрита.... Joy

Мастерче, чудна изненада ще бъде! Приятно прекарване!

Весел ден на всички и до скоро!

# 85
  • Мнения: 1 858
Деси, честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве, радост и щастие. Също така ти пожелавам всички твои мечти да станат реалност!
Ей, Мастерче, извинена си щом няма да си тук. Пожелавам ти много приятно изкарване а на майка ти да е жива и здрава! Сигурна съм, че много ще я зарадваш като се появиш така.
Муце Светли е страхотен с новата прическа аз обаче съм като нарапана краставица в главата.

# 86
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Ха ей ме на Twisted Evil Twisted Evil
Аледора нещо ми звучиш познато ама не мога да се сетя както и да е ако все пак си за пръв път да те приветствам с добре дошла  bouquet....и мерси че си открила таз думичка.... Peace
Блонди в първия момент си помислих че нещо не си  дочула добре затова си доиздокарах думата както си мислех че е правилната Heart Eyes...ама виж че Аледора и друга подобна пуска я виж за по сигурно за какво говорим за да не те объркаме съвсем Mr. Green
А това Пу.....дето го разнищваме не мога да му сложа ударението аз не мога да го открия на клавиатурата да му се невиди иначе винаги значи едно и също .....Къде .......в който и израз да е ще ти пусна малък изпит преведи ми........... Twisted Evil
......Къде си?
......Къде отиваш?
......Къде е мъжа ти?
......Къде беше?
Друго се сещам и сега в Кипърския въпросителните изречения завършват с този знак ";" тъй че ако превеждаш от вече написан текст да знаеш че става въпрос за въпросително.... Peace
Мириам как е балеринката днес.... Laughing танцува ли в къщи пред телевизора.... Heart Eyes..направихте ли поличката newsm78
Дани 73 а ето това съм съгласна че е текста сега ще оставим Блонди да превежда втория куплет Twisted Evil..така де какво се услушвати вие учите кипърски не аз.... Party
Мастерче Хууубава изненадка да спретнеш на мама ..... Wink..а подарък взе ли й а цветя .....  bouquet
Муцка Няма страшно всички ще разкрием  hahaha hahaha Joy Wink
Деси чрд мила повече усмивки и най-хубавите моменти  newsm67....за теб и твоите близки ......  bouquet  bouquet  bouquet...Ейй Байлейс не бях пила много време много е хубаво прилича малко на боза обаче е супер.... Peace
Маатете До отпътуването остават само 2 дена newsm20

Момичета а сега моля не се смейте но научих Тео да мяука.....като котка smile3521 newsm62 smile3532

# 87
  • Мнения: 5 001
Мастерче Хууубава изненадка да спретнеш на мама ..... Wink..а подарък взе ли й а цветя .....  bouquet
Момичета а сега моля не се смейте но научих Тео да мяука.....като котка smile3521 newsm62 smile3532

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Браво на тебе(за Тео)....Братовчедка ми има папагал....Та той ги прави и тия номера,освен,че говори...

Кати,пак ме почна с подробностите,а?  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Значи,купила съм подарък.Блуза с шалче към нея....И за тате съм взела една фанела(да не се чувства пренебрегнат  Wink )
И цветя ще взема....И съм си направила една голяяяма фльонга от тия цветните дето връзват цветята.Ще си я вържа на главата и като се изсипя от колата ще кажа..." Мамо,честит Рожден Ден....това е допълнение към главния подарък"  Joy Joy Joy Joy

# 88
  • Мнения: 1 858
Кате браво на Тео, браво и на теб! Мъжа ти кефи ли му се?
Мастерче, ти голяма изненада си подготвила. Ако съм аз на мястото на майка ти ще се зарадвам много (най- вече от панделката на главата).

# 89
  • Мнения: 1 858
Ей, тия от България Ер направо ми вдигат кръвното! Днес цял ден звъня да потвърдя резервацията и да им кажа да ми изпратят билетите на мейла. Питай си ушите никой братче не ги вдига тия телефони! И не е само днес така и онзи ден като преведох парите пак беше същото. Предишни пъти като съм пътувала с тях не съм имала чак такива проблеми. Мислех сега да им спретна едно гневно писмо ама се отказах.

Общи условия

Активация на акаунт