пак за Лондон

  • 101 000
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 784
rosi_bosi, с коя авиокомпания пътувахте?

# 706
  • Мнения: 592
rosi_bosi - много те моля да сложиш графика кога ще летиш, за да знаем да не вземаме билети за полета с който ще си и ти или съответно, ако някой е решил да слага край на живота си или да вдигне нервите на половинката си да резервира с теб!!!  Mr. Green
А Бургаското летище е уникално що се отнася до надут и мързелив персонал и некадърно ръководство. Две лета изпращаме близка там - единия път нямаше климатици и си представете юли колко народ си заминава в 18ч!!!! А 6 каки и двама някакви от летището бяха в гишето за информация и си говореха, и никой не ти дава инфо за нищо!!! Снимал съм ги с телефона, дано да седят още там. Тази година беше като на "докараха бананиии" по бай Тошово време и имаше 3-4 наземни климатика, които бяха прегърнати от полицаите. Ужас - такъв срам изпитах, че съм българин, няма на къде...

# 707
  • Мнения: 124
Големи сте сладури Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Летях с Wizz, ама проблема не е в компанията, а в Бургаското летище, което било с много лоша орнитологична обстановка Mr. Green

Иначе за сведение: на 4.12 летим дружно фирмено за Венеция! Там също за 3-ти път, ама винаги безпроблмено Simple Smile Дай боже и този път!

Относно пътуването - взехне травел карти - 5.60 паунда off peak! Ограничението им е САМО да се пътува след 9.30ч!!!! Евтино и лесно Peace

# 708
  • Бургас
  • Мнения: 3 079
rosi_bosi - много те моля да сложиш графика кога ще летиш, за да знаем да не вземаме билети за полета с който ще си и ти или съответно, ако някой е решил да слага край на живота си или да вдигне нервите на половинката си да резервира с теб!!!  Mr. Green

Joy Joy Joy
Ех, отдавна не се бях смяла така....

За Бургаското летище- супер соц., но по-добре с него отколкото без него. Дето се вика- друго си е да кацнеш и след няколко минути да си си у дома...  Blush

# 709
  • Мнения: 124
За Бургаското летище- супер соц., но по-добре с него отколкото без него. Дето се вика- друго си е да кацнеш и след няколко минути да си си у дома...  Blush

О даааааа!!!! smile3521 smile3521 smile3521
И да не забравяме, че е най-голямото българско - с най дълга писта имам предвид! И слава богу Praynig

# 710
  • София
  • Мнения: 9 980
rosi-bosi, ей така  Shocked съм след като прочетох. Слава богу сте живи, здрави и сте изкарали добре предвид обстоятелствата Simple Smile
Стискам палци Венеция да е без проблеми - знам от колко време си го планирала!

# 711
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 103
marish непремено идете тук http://www.edenproject.com/index.php . На сайта има линкове към други места за посещение в Корнуел.

# 712
  • Мнения: 592
За Бургаското летище- супер соц., но по-добре с него отколкото без него. Дето се вика- друго си е да кацнеш и след няколко минути да си си у дома...  Blush
О даааааа!!!! smile3521 smile3521 smile3521
И да не забравяме, че е най-голямото българско - с най дълга писта имам предвид! И слава богу Praynig
Прави сте с ЛаДида за Бургаското летище, ние сега чакаме до Хасково някой да го купи и ние по чехли, ама ще почакаме май.... То при днешните самолети и технологии, дължината на пистата няма кой знае колко значение. Ако е опряло до дължината - направо се изписвай....

# 713
  • Мнения: 119
Има ли тук пловдивчанки , да кажат доволни ли са  от Райън  до Лондон ?

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 2 518
Бързаш, полетите са от другия месец  Grinning

# 715
  • Мнения: 119
Eййй вярно  Hug

# 716
  • Мнения: 119
"А Лондон винаги е имал Хакни с решетките и престъпността и винаги е имал Гринуич и кралицата и мисля се държи в някакви рамки"

Нормално за всеки мегаполис е да има и по-нелицеприятни местенца.
Аз ако съм в Пловдив обаче няма да се забия нито да разглеждам , нито да живея в "Столипиново"  , или пък в София във "Факултето"...
Лично аз намирам Лондон за много по-чист от Париж например , а по отношение на паркове и  подържани зелени площи е много напред спрямо френската столица.
Тя пък си има свое очарование и така.

# 717
  • Мнения: 592
Ооо, даже в Хакни полицията си мисля че е в някаква много интересна сграда като архитектула, а може би и да е била поддържана и наскоро ремонтирана и за това да ми е направила впечатление. Въпреки името си, там можеш да минаваш и да се разхождаш нормално за разлика от Факултето и Столипиново, където също съм бил! Peace

# 718
  • София
  • Мнения: 1 110
Здравейте! Понеже за първи път ще ходя в Лондон, имам няколко въпроса. Първо, трябва ли предварителни билети за Окото  и Мадам Тюсо и откъде може да се купят? А за Окото без предварителен билет колко време горе-долу ще се чака?

# 719
  • Мнения: 119
За Окото може и час да чакаш.
Разбира  се , че има предварителна продажба на билети  ( не е задължителна) и освен това  така минаваш с предимство.

http://www.londoneye.com/
http://www.madametussauds.com/london/

Има и комбиниран билет за двете атракции  , и ще спестиш някоя и друга лира  Laughing


http://www.londoneye.com/TicketsAndPrices/CombiTickets/Default.a … e&promoId=185

Общи условия

Активация на акаунт