пак за Лондон

  • 100 923
  • 738
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 129
За възрастен не трябва червен паспорт.Ние бяхме само с лични карти.За децата трябва паспорт.

# 181
  • Smallville
  • Мнения: 994
Здравейте на всички HugПиша от името на една приятелка, която Ви чете редовно, но се оказва, че не може да пише, защото няма определен брой публикации.Има два въпроса на които търси отговор и ще се радвам, ако някой може да помогне.Първия е коя фирма предлага най-евтините билети отиване и връщане до Лондон а втория дали трябва да си носи с нея червения паспорт. newsm78 Благодарим предварително   bouquet
Ние летяхме през март с Wizz Air,а сега сме си взели билети за Izi Jet.Червен паспорт не е необходим,само с лична карта.

# 182
  • Мнения: 1 800
вени9, мерси за сайта с прогнозата на времето.

Последна редакция: пт, 07 авг 2009, 22:25 от benson10

# 183
  • Мнения: 4 784
вени9, мерси за сайта с прогнозата на времето.
За нищо  Hug.
да питам за детето, на 3г. е трябва паспорт ли да вадим от червените или  newsm78
Трябва паспорт, иначе с какъв документ ще мине.
krisiki, ние също използваме нискотарифните авиокомпании изи джет и уиз еър. А ако приятелката ти е навършила 18г. и си има лк, не й е нужен задграничен паспорт, ако ще лети до Лондон. Друг е въпроса, че аз за по - сигурно винаги си го нося моя, че съм попадала на какви ли не случаи.

# 184
  • София
  • Мнения: 3 880
привет, тази сутрин се върнах от Лондон, бях супер притеснена от свинския грип (но аз съм хипохондрик, така че... Rolling Eyes), но май бях единственото куку. като тръгвах там преди 15 дни бяхме атракция с мъжа ми с маските, никой друг не носеше. чувах как служителите си говорят, че не е лоша идея и те да вземат да носят такива, но не видях нито един.
вчера като се връщах вече не ми се слагаше тая маска, само много добра хигиена на ръцете и това е. иначе прекарах всичките тези дни на един кораб с половината англичани и другата половина американци, според мен имаше много болни хора. не знам дали бяха болни точно от свински грип, но определено масово се оплакваха от температура, кашляха и им течеше носа. досега не сме се разболели, дано е така и до въпросния 7-дневен срок.
аз лично се притеснявам от грипа, въпреки че съзнавам че е някаква медийна щуротия, но това не би ме спряло да пътувам (то и не ме е, откакто обявиха свинския грип не се спряхме)...просто имам едно на ум и си ползвам гела за ръце редовно.

# 185
  • Мнения: 592
Девалвацията на британската лира свали Лондон на 19 място в тазгодишната класация на най-скъпите градове в света, след като през 2006 г. той заемаше второ място.
този цитат е от http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2380331 Публикувам го защото влезнах тук в "лек" спор със специалистките по английска география, но понеже съм кавалер се въздържах от задълбочаването му. Само да Ви светгна, че една минерална вода на Сл.бряг е около два пъти по-скъпа от такава на Оксфорд стрийт. Отново се оттеглям в дълбока летаргия по темата, щото има по-видели от мен! Peace

# 186
  • Мнения: 3 215
Нотар, освен с една усмивка да ти отговоря... Laughing Не гледай цени, ами гледай доходи...

# 187
  • Мнения: 592
3 лв. за вода са си три лв. за вода. Който ги няма , няма да е на Сл.бряг. Но с 29 евро за билет може и да успее да отиде в Лондон и да каже че е пил една студена вода - ей така, преди да затвори очи завинаги! И ще е по- на кеф!

# 188
  • Мнения: 4 422
3 лв. за вода са си три лв. за вода. Който ги няма , няма да е на Сл.бряг. Но с 29 евро за билет може и да успее да отиде в Лондон и да каже че е пил една студена вода - ей така, преди да затвори очи завинаги! И ще е по- на кеф!
особено пък сравнение със Сл.Бряг..ще е хиляда пъти  по на кеф  Grinning изобщо няма смисъл да се сравняват, а нашите хотелиери и ресторантьори на какво разчитат направо се чудя...

# 189
  • Мнения: 2 697
Хайде да повдигна малко темата Wink - на 15-ти най-сетне заминаваме с възлюбения и мнооого се вълнувам, като дете буквално Simple Smile Резервирах някакво хотелче в Chiswick, по отзиви не много читаво, но криза е, няма да се глезим прекалено сега Flutter Да видим с какво ще ни изненадат... Поне се успокоявам, че е на страхотно място - на 100 м от метростанция, та ще можем предоволно да обикаляме града. Като се върна, ще напиша отзиви и снимки, а засега ми остава да броя дните и да се моля за хубаво време в капризния в метеорологично отношение Албион Grinning

# 190
  • София
  • Мнения: 3 795
Какво бихте препоръчали да се опита от английската кухня?Ако въобще има такова  Mr. Green или да си карам на Събуей

# 191
  • Мнения: 314
Английска закуска.Много вкусна я правят,многооооо. Peace
И сайдер,като бира е,ама не съвсем има по-резлив вкус.Прави се от ябълки,круши...В заведенията има наливен от ръкави или бутилиран.Сервират го с много лед.Обожавам го. Heart Eyes

# 192
  • София
  • Мнения: 3 795
Ясно, ще наблягам на пиенето там  Hug Нещо традиционно имат ли за ядене? Без фиш анд чипс

# 193
  • София
  • Мнения: 6 999
... Нещо традиционно имат ли за ядене? Без фиш анд чипс

Котидж пай, шепърдс пай, кидни пудинг...нещо такова ли?

# 194
  • София
  • Мнения: 3 795
Не ги знам тези неща, но предполагам...Нещо, което да става за наяждане, да е типично и да не е сладко. Няма значение месно, безмесно, важното е да е вкусно.

Общи условия

Активация на акаунт