пак за Лондон

  • 100 949
  • 738
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 236
мисля да видим Harrods този път

Идете (между 15:30-17:50ч), в Georgian restaurant на 4-то ниво, на следобеден чай-закуска, със сребърни прибори:


По принцип за лека закуска ви препоръчвам да влезете в която и да е чайна\сладкарница и да си поръчате "cream scones" , което са нещо като сладко хлебче сервирано с гъста сметана и сладко.


Ако пък влезете в сладкарницата на "Фортнъм и Мейсън", там поднасят най-хубавия лимонов крем (lemon curd)



# 301
  • Мнения: 934
След вкусните снимки на Кремче Ванилия  Heart Eyes,
да задам и един въпрос: Какъв транспорт ще ми препоръчате за трансфер между Gatwick и Heathrow?
За сега се спрях на този автобусен трансфер  Thinking

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 16:37 от scorpios

# 302
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Здравейте!
Извинявам се за въпроса,но бихте ли ми казали,в какви хотели отсядате и на какви цени?  bouquet

# 303
  • Мнения: 541
При  престоя ни в Лондон от 2 нощувки, брат ми намери хотел в един от кварталите на Лондон- източен Кройдън  на супер цена. Вярно, че не е в центъра на Лондон, но има удобен влак от гара Виктория и за 13 минути си в квартала, а самия хотел е в близост. Платихме за двете нощувки за стая с три легла точно 118 паунда. А хотела си беше тризвезден, доста приличен хотел и на добра цена, без закуска. За съжаление не помня името на хотела.

# 304
  • Мнения: 2 697
Ние пък бяхме в Chiswick Court Hotel в Chiswick - този район е на ръба между 2-ра и 3-та зона Wink Хотелчето е много близо (на минута) от метростанцията (2-ра зона) и е съвсем прилично за цената си (45 лири/двойна стая) - определено е далеч от лукса, но е прилично за хора, които ползват хотела почти единствено за сън Wink Стаите са сравнително малки, но чисти - същото се отнася и за баните. В цената е включена и континентална закуска - зърнени храни, препечени филийки, масло, сто вида мармалади Crazy, кафе, сок, изобщо добре ни глезеха. Персоналът е съставен от ливанци (май?), но са много услужливи и могат да ви осигурят такси на сносна цена, ако ви се налага да ползвате като на нас (трябваше да се изстреляме до летището рано сутринта) Simple Smile Изобщо преди да заминем прочетох кошмарни отзиви за това хотелче и се бях притеснила сериозно - нямаше за какво Wink Беше приемливо, а районът е много живописен и си заслужава да се види Heart Eyes

# 305
  • София
  • Мнения: 3 880
Здравейте!
Извинявам се за въпроса,но бихте ли ми казали,в какви хотели отсядате и на какви цени?  bouquet

ние винаги отсядаме в този - http://www.expedia.co.uk/pub/agent.dll/qscr=dspv/nojs=1/htid=436269
много съм доволна, защото е до Хайд парк, от любима верига ми е, без да е от огромните, типични за нея - бижу е. Peace
цената някъде към 140-150 Евро мисля, че беше

# 306
  • Бургас/София
  • Мнения: 410
Ние бяхме отседнали в Elysee Hotel за 90 евро на вечер, но НЕ го препоръчвам.

За същите пари сме спали тук: http://www.holidayvillahotellondon.com и беше далеч по-добре. И двата са в първа зона - първият до Lancaster gate, а другият - Bayswater.

# 307
  • Бургас
  • Мнения: 83
Много ми се ще този път(след НГ ще пътуваме) да посетим Уиндзорския замък. Някой знае ли как се стига до там ?! А и отворен ли е за посетители през това време на годината  newsm78

# 308
  • София
  • Мнения: 1 402
Много ми се ще този път(след НГ ще пътуваме) да посетим Уиндзорския замък. Някой знае ли как се стига до там ?! А и отворен ли е за посетители през това време на годината  newsm78

ето цени и работно време:

http://www.windsor.gov.uk/site/things-to-do/windsor-castle-p43983

# 309
  • Smallville
  • Мнения: 994
Много ми се ще този път(след НГ ще пътуваме) да посетим Уиндзорския замък. Някой знае ли как се стига до там ?! А и отворен ли е за посетители през това време на годината  newsm78
Горещо ти препоръчвам да си закупите някоя от еднодневните екскурзии,които се предлагат до там,обикновено са комбинирани с още някоя забележителност.Аз например съм ходила на Уиндзор,Стоунхендж и Бат,има осигурен обяд и жив гид,заслужава си всяко пени.
Може да се резервира онлайн
http://www.goldentours.com/windsor_bath_and_stonehenge/

# 310
  • Мнения: 5 689
Някой може ли да каже къде има в Лондон спортни магазини JJB и откъде може да се намерят спортни стоки на фирмата LE COQ SPORTIF?
Благодаря ви предварително!

# 311
# 312
# 313
  • Мнения: 592
 Laughing monii- радвай се, че е криза и се моли да е по-черничък продавача, че да питаш в Англия за френска стока - определено ще се държат поне така  Whistling

# 314
  • Мнения: 5 689
Laughing monii- радвай се, че е криза и се моли да е по-черничък продавача, че да питаш в Англия за френска стока - определено ще се държат поне така  Whistling
notar ,мерси за предупреждението! Laughing Моят син е фен на тази френска фирма "льо кок",та ми е поръчал да му взема разни неща.Мисля ,че са спонсори на някакъв футболен отбор или поне ги рекламират.Януари ще ходя на гости в Лондон и искам да не го разочаровам и да успея да изпълня поръчките.

Последна редакция: нд, 20 дек 2009, 15:18 от monii

Общи условия

Активация на акаунт