ВЪЗМОЖНО ЛИ Е???

  • 2 841
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Веднъж в месеца ли правите секс?  newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 44 121
Тя вече е писала в друга тема, където пита как се пият противозачатъчни, затова предполагам, че бременност е нямало Rolling Eyes

Кой???
И двете мнения на авторката са в тази тема...освен това темата е от днес, кога да е разбрала, че няма бременност, че да пита и за противозачатъчни????

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Възможно е , но все пак си направи тест и след това иди на лекар  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 4 588
Определено е възможно, но ние няма как да разберем дали си бременна в действителност.
Направи си тест. Peace

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Всичко е възможно-направи си тест Peace

# 20
  • Мнения: 115
Най добре направи тест,но не купувай тея по 1-1.5лв а от по хубавите.Те показват още преди да ти закъснее(няма да споменавам марка че да не излезе реклама).Аз съм била бременна два пъти и мога да ти кажа че при първата бременост има всички симптоми които посочваш.При втората която беше 6 месеца след като родих нямах абсолютно никакви от горепосочените синптоми само страшно ми се ядеше сладко(шоколади,бискивити и т.н.).Така че хич не се чуди да се напряга фантазията ти ами отиди дай 4лв за тест и пишкай.Не е необходимо да е с първата урина сутрина,ако си бременна и сега ще ти покаже.Единствения общ синптом при двете бремености ми беше безсънието,така си отиде и до края  Confused

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Тя вече е писала в друга тема, където пита как се пият противозачатъчни, затова предполагам, че бременност е нямало Rolling Eyes

Объркала си се.Последните и публикации,твърдят друго. Peace

# 22
  • Мнения: 423
Тя вече е писала в друга тема, където пита как се пият противозачатъчни, затова предполагам, че бременност е нямало Rolling Eyes

Объркала си се.Последните и публикации,твърдят друго. Peace
Ама вие сте големи клюкарки JoyКакво значение има какво е писало момичето в други теми? Тук си пита нещо, който иска да й отговаря, който не иска да не й отговаря
Аз само едно не разбрах - бременна ли е , или не? newsm78

# 23
  • Мнения: 304
 Peaceвъзможно е да си бременна Peaceчестито

# 24
  • Мнения: 2 149
Точно няколко дена след цикъл забрененях и аз Laughing.
Честито и да се похвалиш Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 2 217
Аз имам трето дете точно от такова забременяване Laughing Laughing
И наистина, най-нормалния начин да разбереш е с тест.

# 26
  • Мнения: 1 674
Честито и да се похвалиш Wink
чакаме добри новини

# 27
  • Мнения: 2 478
Разбираме или не,хора всякакви и въпроси всякакви.
Много жени се регистрират и пишат тук,защото са объркани и имат нужда от отговори на някои техни страхове или елементарни въпроси.
Затова,мили дами,по-кротко,като не ви се отговаря -ок.Ама от злостни коментари полза никаква.

А към авторката,моето скромно мнение е ,че е доста рано за симптоматика.Ти решаваш кога ще си направиш тест или ще посетиш гинеколога си.А ако се разтърсиш из форума,ще намериш доста сходни случаи с твоя.Успех!

# 28
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Тя вече е писала в друга тема, където пита как се пият противозачатъчни, затова предполагам, че бременност е нямало Rolling Eyes

Кой???
И двете мнения на авторката са в тази тема...освен това темата е от днес, кога да е разбрала, че няма бременност, че да пита и за противозачатъчни????
Съжалявам объркала съм я с друг нов потребител Embarassed Ако има бременност желая да е лека и едно хубаво бебче на финала Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 39 768
Възможно е. Изчакай, направи тест.
С Дияна забременях 2 дена след цикъл.

Общи условия

Активация на акаунт