През НОЕМВРИ при теб ще се явя, но ще поритам още малко засега!

  • 13 165
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 3 789
Здравейте и от мен! Hug
Сутринта се събудих рано-рано с едно такова, приятно гъделичкане в стомаха и корема......едно, че беболина се беше събудила преди мен и правеше яко стречинг в корема ми, а и към обяд милото ще дойде да ме вземе Flutter Нямам търпение да го видя, почти месец изкарахме разделени, видяхме се 2 пъти за по един ден и сега тръпна в очакване да видя любимата усмивка и топлите очички Heart Eyes Нямам търпение просто! Допивам си кафенцето, събирам си багажа и дано дойде по-скоро! Praynig Добре ми беше при мама и тате, едва се отлежах и намързелувах, едва ли скоро пак ще имам тази възможност за активен мързел, като знам, че сега ме чака и малко чистене след ремонта (милото е почистил основно, но трябва и аз да мина) и въпреки всичко искам да съм с него. Тези дни се замислих сериозно над това, не съм ли гаднярка, не проявявам ли някакъв егоизъм, не постъпвам ли некоректно спрямо родителите си......но в крайна сметка се самооправдавам, че когато е трябвало да бъда с тях- аз съм била, помагали сме си един на друг, все пак те са ме отгледали и са ми дали много, но идва момента, в който човек поема своя живот и трябва да мисли вече и за себе си......
Оххххх, извинявам се за тези размисли на глас, нещо съм го ударила на размисли и чувства тези дни, сигурно и от хормоните ще да е  newsm78 Blush Но това не ми дава мира тези дни.....

Хубав, слънчев и спокоен да е денят за всички ни! Hug

# 241
  • Попово
  • Мнения: 687
 Hug ще смъкваме след кърменето, споко, на мен килата са ми най-малкия проблем,а за сега съм 93  Mr. Green моята кумица, от 17.04 е на диетката на Мишлето и от 102кг, в момента е 75... така че не се плаши от тях Wink

Оххххх, извинявам се за тези размисли на глас, нещо съм го ударила на размисли и чувства тези дни, сигурно и от хормоните ще да е  newsm78 Blush Но това не ми дава мира тези дни.....

само да не са размисли и страсти, че имаш още малко време  Naughty Laughing

# 242
  • Мнения: 7
Мишле отидох да гостувам на нашите за седмица и на третия ден викнах мъжо да ме вземе,психическото ми състояние зависи от това да сме заедно в момента,а и сме доста свикнали двамата,така че напълно те разбирам,приятна среща мила!
Не си егоистка спокойно! Heart Eyes

# 243
  • Мнения: 329
Здравейте и от мен  Hug
Еййййййййй ама вие една нощ будувахте и зараждахте вече  Joy
Оф а моята кашлица не спира и не спира, дори по-зле става  Cry

# 244
  • Мнения: 529
ОООО,ако знаех,че има и други нощни птици щях да се включа и аз. Ей така съм се опулила тая нощ  Shocked
А все ми се плаче....
обаче си поръчах страхотно "еленче" снощи, вижте: http://www.mamasandpapas.co.uk/product-reindeer-pram-suit/s0004546/type-s/
а количката е тази : http://www.mamasandpapas.co.uk/product-joolz-by-mamas-papas-alph … /s0004234/type-s/
Tinkatink,да ти е жива и здрава бъдещата баба и много да помага   bouquet
Почнала съм едно разместване и отивам да си търся гардероб.  Tired
Слънчев и усмихнат ден коремчета  Hug

# 245
  • Мнения: 252
Мишленце, мислиш така, защото си излязла от къщи навреме. Всеки си има път и трябва да върви по него. Ако беше поостанала и не беше започнала своя живот, нещата едва ли щяха да са толкова сърдечни (поне тогава, после се оправят Laughing). Майка ми казва нещо от рода, че дъщерята винаги си остава твое дете до известна степен, а мъжът се посвещава на семейството си...или нещо такова. Та маменцето е много щастливо, че ще имаме щерка, тъкмо по този повод.

СоняМари, много ти е сладко еленчето Joy. И аз искам такова Grinning

Като стана дума за това, знам, че октомврийките си поръчват работи от Ла Редута, та те трябва да знаят с какви карти може или не може. Така ми се иска да си събираме поръчки и да правим една обща по-голяма, а после да си ги разпределяме. Излиза по-евтино, но и мотивът ми е малко егоистичен-нямам кредитна карта, а за дебитните карти Виза наистина не знам дали стават, че и ние сме с такава.

Последна редакция: вт, 07 окт 2008, 11:07 от Бубе

# 246
  • София
  • Мнения: 210
И аз заминавам днес при мама и баба, като в събота и милото ще дойде. Хем много ми се ходи на родния град, хем вчера се сетих, че милото много ще ми липсва, толкова съм свикнала с него, че като една вечер само сме разделени и ми е много пусто и самотно. Така че сега ще се калявам за 5 дни  Laughing.

# 247
  • Мнения: 440
Добро утро или добър ден..за който каквото е Simple Smile
Ей, Мила, Ели, моля ви стискайте още малко  Praynig Въпреки, че докторите знаят по-добре кое е по-добро за бебето и за вас. Стискам ви палци!!!
Аз да ви се похваля, днес успях да си изрежа ноктите на краката съвсем сама, няма да обяснявам в какви пози бях, но борбата беше жестока  Mr. Green Сега бебо си отмъщава със зверски ритници в ребрата, блъскане с главата в долната част на корема и тем подобни. ама нямаше как, трябваше да ги изрежа, че така се бяха забили  Whistling Обаче май другия месец ще се ходи на педикюр (никога не съм ходила). Ще видим.
Мери, толкова се радвам за вас с Алекс!!!! Хранете се, папайте, да порасне голям и силен!!!

# 248
  • Попово
  • Мнения: 687
ако нещо сте харесали и искате мога да пусна поръчка от Ла редут-а, само трябва да се уточним и няма никакъв проблем, за плащане с виза на ПБ и аз не знам дали става, защото ползвам кредитна Ам Ех, или дебитна на ДСК, единственото условие е да има парички в картата  Mr. Green обикновено доставката е 5-6е, а има и кодове които я махат Wink така че пак казвам, ако има желаещи няма проблем за поръчка  ще я пусна Peace

# 249
  • Мнения: 252
Аз да ви се похваля, днес успях да си изрежа ноктите на краката съвсем сама, няма да обяснявам в какви пози бях, но борбата беше жестока  Mr. Green

 Joy JoyДа не говорим за други дейности по поддръжката Grinning. При тях и странните пози не помагат. Вратът ми се удължи да надничам там, където нямам никакъв шанс да видя какво става  Mr. Green

Пепенкее, стархотна си Hug. Аз имах идея по принцип, че то повечето вече сме накупували, но като гледам какви промоции пускат, сърце ми се къса. Ама за по-нататък (ако сега някой не прояви желание) може да организираме нещо.

# 250
  • Мнения: 1 031
Здравейте от нас!

Днес съм малко по-добре, ама тая хрема и кашлица ще ме уморят Crazy на всичко отгоре се занимавам с една камара лекари, които по закона на Мърфи са некадърни и ходенето ми се умножава и скоро ще им #Cussing out
За пазаруването от Ла редут има една тема в която е обяснено подробно какво, как, защо. Ето я http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=336355.0 Аз когато си вадих картата за болничните и майчинството ми казаха, че с Виза електрон може да се пазарува от интернет - независимо каква е валутата в картата.

# 251
  • София
  • Мнения: 210
Аз четох веднъж темата за пазаруване от ЛА РЕДУТ, гледах сайта , но нищо не разбрах от този френски и не можах и нищо да разгледам камо ли да поръчам  Cry

# 252
  • Мнения: 37
И аз да се включа по темата за Ла Редута.
Вече доста неща си взех от там и по-скоро за бебка са повечето. Найстина цените са добри а има и разни кодове за отстъпки, подаръци и безплатни доставки. Аз плащам с Viza Electron na Uni Credit Bulbank и с нея става...но доколкото знам със същата на Пощенска Банка май имало проблем.

# 253
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен.
Ние с бебчо сме добре-но обикаляме тези дни  по зъболекари та нямах време да ви изчета.Пък и маистори още си имам -Ма се надявам скоро да свършим Praynig

# 254
  • Мнения: 57
Здравейте,нямате изчитане-от снощи се опитвам да ви изчета и чак сега успях  bouquet

Честита рожденничка на Тинчето-да е жива и здрава и много да помага за бебо
Мила- newsm59 макар и със закъснение

Ели,Шамс,Мила-вие за къде се разбързахте бе ,момичета? ThinkingНо не се притеснявайте,всичко ще бъде наред Hug

Аз от вчера съм в болнични по майчинство.Бяхме и на преглед-акушерката от ЖК не успя да улови тоновете на бебо и доста ме поизплаши,в същото време бебо се размърда и ме успокои

Иначе ми правиха и записи на тоновете и всичко си беше наред.

Иначе бео е добре-с главата надолу е ,расте и си стой на топличко

За бибероните -аз купих силиконови,по-чисти ми изглеждат Embarassed

Вчера си взех и първата пратка от Ла редут-страхотни неща имат ,аз платих с Виза Електрон на ЦКБ-дебитна и нямах проблеми,горещо препоръчвам-снимки ще има по-късно

А,сега трябва да удостоверявам пред университета,че съм бременна newsm62,все едно не ми личи,ама бюрокрация,какво да се прави

Общи условия

Активация на акаунт