РЕВНИВЕЦ

  • 4 562
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 194
Не ми е прятно да го кажа , но това не е ревност...а болест Confused

# 16
  • Мнения: 340
Горкичката ти.  За съжаление мисля, че няма какво да направиш.  Мъжът ти е явно болезнено ревнив-- дали от комплекси или от собственическо чувство към жените, не знам.  Но оправия мисля, че няма.  Мога само да те посъветвам да се спасяваш, че по-зле ще става...

# 17
  • Мнения: 293
Здравейте момичета.Попаднах случайно на тази темичка но тя и за мен е актуална. Имах връзка с мъж 6 години,който не ме ревнуваше грам ама грам, беше ме яд на него,че не ме ревнува , мислех го за безразличие, никаква ревност абсолютно.От две години съм с друг мъж,който за сметка на предния се оказа болезнено ревнив (Господ ми изпрати ревноста,която толкова исках).....
Той във всяко друго отношение ми допада,умен е,разумен е,много добър,много ми помага и т.н обаче го забелязвам вече че е ужасно ревнив.Опитва се да се прикрива , в началото не успях да го усетя,защото не е смеел да се покаже такъв но след 2 години връзка вече излиза на яве.На една сватба ми дадоха две визитки на оркестър и на фотографи и той ми вдигна луд скандал,че докато бил до тоалетна две визитки вече съм взела как можело такова нещо ,,невинната,, ми вика!!! Останах потресена,защото до този момент не го бях виждала така.ествествено беше подпийнал и това също оказа влияние но е факт,че ме изложи пред всички гости на масата. на следващия ден му казах,че или спира да ревнува или се разделяме.....казах му,че е болен и трябва да се лекува....Не знам какво да правя и дали ще мога да се справя с това. Иска да се женим, не ме пази-иска да забременя и да си имаме бебче- аз също искам но някак си ме е страх от тази ревност.....

Ще се радвам да следя темата....

# 18
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Според мен няма оправия Crossing Arms.Имала съм един такъв екземпляр ooooh!.То като си му иде отвътре..,особено щом e от маняшката ревност..забрави. ooooh!



Peace
за съжаление той никога няма да се промени..... и с времето 6те става все по зле....
(имах подобно гадже за което за малко не се омъжих.. просто осъзнах 4е от мен се иска да бъда не6то, което не съм.... да загубя ли4нстта си  и да се обезли4а напълно.... добре 4е  тогаваимах сили да си тръгна......)

# 19
  • Мнения: 606
Ревнува ме от всеки дори от брат си #Crazy #Crazy
Че какво му е на брат му?

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 14
Здравей и от мен!Много ми е любопитно от кога е толкова болезнено ревнив-от 10 години сте семейство,а преди това и все някакво време сте били приятели(гаджета в смисъл),тогава не беше ли така?Не се ли показваше като такъв преди да се ожените,или стана такъв в последствие?И аз имах такъв приятел,преди да срещна настоящия си съпруг.Стигаше до безумието да ме заключва в апартамента,в който живеехме под наем,за да не би да изляза и да срещна някой мъж.Много трудно,но благодаря на себе си за решението,и на семейството и приятелите си за куража,че успях да се измъкна от този АД!

# 21
  • Мнения: 5
Здравейте пак   Laughing  Първо искам да ви Благодаря за съветите  newsm20   Преди да се оженим пак ме ревнуваше но в рамките на нормалното.Тогава си мислех че ревнува защото ме обича нали така казват . Но всичко започна когато сключихме брак дори докато бях бременна и с двете деца говореше пред приятелите ни че не са от него . Но явно има господ защото първото му е одрало кожата и малката е взела много от него.И друго има той много се влияе от майка си а тя ме мрази защото не и се подчинявам.А тя иска да командва каквото тя каже това да правим.Е все пак ние сме семейство не би ли трябвало ние да решаваме дали ще спим ядем и т.н. при това живеем отделно newsm78 много   love001 на всички.

# 22
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Това е психична болест. С възрастта се задълбочава и ще превърне живота ти в ад.
Сама си прецени дали можеш да го изтърпиш цял живот.

# 23
  • Мнения: 168
Бягай далече, много далече. Няма лек за тази болест.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Вие направо ме разбивате, какви са тези истории Shocked
Никога не съм попадала на такъв екземпляр, слава богу ooooh!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 735
Вие направо ме разбивате, какви са тези истории Shocked
Никога не съм попадала на такъв екземпляр, слава богу ooooh!
Майка ми имаше колежка,чийто съпруг беше същия.Веднъж даже и беше скъсал полата,преди да тръгне на работа,а жената ходеше доста скромно.За съжаление последния път,когата се беше обадила на майка ми/вече не работят заедно/ мислише да се развежда.Децата и вече са студентки и явно е решила да се спасява някак си.Та има такива мъже,но никога не съм чула нещата да станат по-добре,а и фактора свекърва хич не ми звучи добре.Дано авторката има по-добра съдба,но ми изглежда като на крепостна. Sad

# 26
  • Мнения: 1 289
.. Но всичко започна когато сключихме брак дори докато бях бременна и с двете деца говореше пред приятелите ни че не са от него ..

 newsm78 това пък защо?

Наистина не е в ред този човек. Дано успееш да се наложиш донякъде. (Надявам се, че не ти е посягал) Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 641
То не е сигурно, но практиката показва, че тези които най-ревнуват /често необосновано/, го правят защото и на тях самите им минават подобни идеи. Човекът явно просто на себе си вяра няма и е решил че и ти не заслушаваш да си се има доверие.
Съветът ми е :поговори с него, ама с твърд тон, който не търпи противорение. Обясни му спокойно на какво те подлага и му дай ясно и категорично да разбере, че ако продължава така - нещата може да придобият друг обрат и то не заради друг мъж, а заради самия него.
Миличка права си,че така трябва да се постъпи.Обаче искам да ти кажа,че разговорите не помагат защото ревността е болест която не се лекува особено при мъжете.

# 28
  • Мнения: 937
Боже колко мъка има по тоя свят боже!
Бягай така не може да се живее!
Утре ще ти спре и интернета защото тука е пълно с мъжееее.... #Cussing out

# 29
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
                  Явно ти е взел страха.Така си мисля.Давем ти съвет,който ако имаш кураж да го  приложиш,може и малко да се свести-поканваш неговото семейство,твоите родители,брат му -задължително-и после пред всички казваш за равността към брата и всички останали.Ипоставяш ребром въпроса-или спира завинаги,или си тръгваш,започваш работа,а той да си намери друга жертва.
                 Всичко това със спокоен и твърд тон.

Общи условия

Активация на акаунт