Бременност по време на физиотерапия на яйчниците

  • 7 042
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Момичета днес ми беше първата процедура физиотерапия.Прави ми електрофореза с алое  newsm78 и терапефтката ме убеди че по никакъв начин не вреди и може да си опитваме за бебче в този месец.Предложи ми да правя и радар но незнам дали да го правя.
Хриска ти понеже спомена че си запозната с някои от процедурите какво ще кажеш за електрофорезата.
И докторо от форума ми каза че няма проблем сега и терапефтката.Не мисля че ще ме подведат нали ThinkingАаа и тя даже спомена че може да имам по-голям шанс да забременея.Аз всъщност ще направя можеби 5 преди ову и 5 след ову-ако ми е овуто когато предполагам.
Peace  Elsinor, щом така са ти казали, може би са прави. Не съм чувала за електрофореза, но доколкото ми е известно, процедурата, при която се използва ултразвук в комбинация с антибиотик, е вредна за плода, но доколктото разбрах, на теб такова процедура не са ти правили, така че може би няма нищо опасно. А що се отнася до шанса за забременяване, също съм чувала, че е много по-голям след нагревки Peace Иначе и на мен ми е интересно за електрофорезата, но наистина не съм чувала какво точно представлява и ще се радвам, ако някой сподели newsm78

# 16
  • Мнения: 1 699
Хриска абе те ми казват че може ама аз нали все се съмнявам и затова реших з да ми е мирна главата и да не си причинявам излишни притеснения да пропусна този месец с бебеправенето.А пък след това ако  рекъл Господ ще стане  Praynig
а самата процедура представлява следното- на две пластини слага някакви тампони които напоява с ампули Алое и ги лага от двете страни върху яйчниците(пита ме дали съм с две тръби защото ако била една нямало нужда да се слага Алое на другия яйчник където няма тръба) на корема слага някаква тежка възглавничка.Отдолу на целия кръст също слага някаква възглавничка и пластини.И така пуска тока и започва да ти боцка отдолу и отгоре и така 10 минути като всеки ден се увеличава по малко докато станат 15.На мен лично ми е неприятно усещането.После усещам лека тежест в тази област-каза че било нормално защото се снабдявали с кръв органите и терапията действала  ThinkingИ това е днес ми беше втората процедура.
Лорка по принцип е почти невъзможно да се направят 10 процедури преди ову.Разпитах няколко лекари и те ми казаха че не е проблем по кое време точно ще се правят.Само да е след цикъл -да няма кървене Peace
Както казах на мен днес ми е втора процедура а очаквам ову тези дни и ще си ги правя процедурите  Peace А и другото което ми каза терапефтката е че можело да ми дойде по-рано заради процедурите.Което ме навежда на мисълта че и овуто ще се измести по-рано и в такъв случай пак не могат да се направят впреди ову.Според мен си направи всичките процедури без да се притесняваш и се пази да не изстинеш че по време на процедурите тязи област става много податлива и е опасно ако изстинеш.А и не мисля че ако е от такова галямо значение за овуто нямаше никой да го спомене.Докторите казват в първия чист ден да се отиде нищо друго така че мисля че всичко ще е наред.

# 17
  • Мнения: 332
Elsinor, благодаря ти за отговора Hugаз пък днес бях в обедната почивка на нагревки и същия въпрос го забих на физиотерапевтката, и тя ми отговори по същия начин. Ама и аз как се бях притеснила Embarassed

# 18
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
а самата процедура представлява следното- на две пластини слага някакви тампони които напоява с ампули Алое и ги лага от двете страни върху яйчниците(пита ме дали съм с две тръби защото ако била една нямало нужда да се слага Алое на другия яйчник където няма тръба) на корема слага някаква тежка възглавничка.Отдолу на целия кръст също слага някаква възглавничка и пластини.И така пуска тока и започва да ти боцка отдолу и отгоре и така 10 минути като всеки ден се увеличава по малко докато станат 15.На мен лично ми е неприятно усещането.После усещам лека тежест в тази област-каза че било нормално защото се снабдявали с кръв органите и терапията действала  ThinkingИ това е днес ми беше втората процедура.
... и се пази да не изстинеш че по време на процедурите тязи област става много податлива и е опасно ако изстинеш.Докторите казват в първия чист ден да се отиде нищо друго така че мисля че всичко ще е наред.
Абсолютно същото беше и при мен Peace Само че терапията включваше още две неща, освен ампулите. За това по средата не се сещам в момента, но последната част беше втриване на едно мазило от сорта на Финалгона с уред, подобен на онова, с което козметичките правят йонофореза. Иначе преди нагревките ми пуснаха изследване на ПКК и урина и физиотерапевтката ме пита правим ли опити за бебе, защото при евентуална бременност не трябва да се правят нагревки. И започваха от първия-третия ден след цикъла.

# 19
  • Мнения: 1 699
Никой не ми е казал да си пускам някакви изследвания Shocked С каква цел са?Лелеее сега ще се вкарам пак в някой филм и ще ги прекъсна  процедурите от страх Tired

# 20
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Elsinor, споко Simple Smile И аз не разбрах за какво ми ги пуснаха тогава-лекарката само им хвърли един поглед и нищо не каза. Ако ги нямаше, пак щеше да направи нагревките, може гинеколожката да се е престарала. Не влизай във филми  Peace

# 21
  • Мнения: 332
Elsinor, споко Simple Smile И аз не разбрах за какво ми ги пуснаха тогава-лекарката само им хвърли един поглед и нищо не каза. Ако ги нямаше, пак щеше да направи нагревките, може гинеколожката да се е престарала. Не влизай във филми  Peace
Peace
Много се шашкаш Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 332
За Elsinor говоря, извинете ме

# 23
  • Мнения: X
Никой не ми е казал да си пускам някакви изследвания Shocked С каква цел са?Лелеее сега ще се вкарам пак в някой филм и ще ги прекъсна  процедурите от страх Tired

Elsinor, спокойно, не се притеснявай. Ако е трябвало щяха да ти пуснат. Peace

# 24
  • Мнения: 1 699
Благодаря ви момичета Hug
Какво да правя като съм такава винаги се притеснявам прекалееено много и си вредя ужасно . Tired

Общи условия

Активация на акаунт