Ива Екимова в "Търси се"

  • 14 997
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 229
...Винаги ми е била супер лигава и прекалено сладникава...

И на мен.
Не гледах предаването, обаче..

# 16
  • София
  • Мнения: 1 105
И на мен винаги ми е била много мазно лигава. Кофти за загубата й, но не ме кефи. И предаването ми беше лигаво!!! Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 2 957
Къде може да се гледа, знаете ли? В сайта на bTV го няма.

# 18
  • Мнения: 494
За Ива Екимова,  вдовицата на Дими от "Сленг".
ааааааааааааааааа,ясно!Благодарство  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 247
и аз го търсих но не го намерих  Wink

# 20
  • Мнения: 575
Още не е качено, тук ги има вички без последното http://www.btv.bg/broadcasts/broadcast_info.pcgi?cont_id=233 и аз не можах да го гледам.

# 21
  • Мнения: 410
Гледам почти всеки брой на "Търси се", но такава лиготия не е било досега. Егати нахилената тъпанарка.
Чудя се, как такава жена може да привлече един мъж до степен на брак? Въобще той какво е имал да си каже с тая кухарка???
Sick

# 22
Харесвам я - емоционална, но и силна; стилна, нежна и много женствена.

Но явно това не се може да се понрави на повечето тук  ooooh!  Преобладават и ще продължават да преобладават мнения като - "какъв е този грим, каква е тази къса рокля, че и се усмихва на всичкото отгоре?!? Как може???"     Това е тъжното!

дани-77, изказването ти е на типична стара мома. Ако си наистина такава, вземи си промени мирогледа, пък може и тебе някой да те вземе.  Whistling

# 23
  • Мнения: 1 544
Гледам почти всеки брой на "Търси се", но такава лиготия не е било досега. Егати нахилената тъпанарка.
Чудя се, как такава жена може да привлече един мъж до степен на брак? Въобще той какво е имал да си каже с тая кухарка???
Sick
ЕЕе хайде сега  Wink доста злобно и крайно  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 4 496
Настина постоянно се смееше. Но пък може това да е нейният начин да се справя с болката си...Хора всякакви.
Може би, защото очаквах да е тъжна, сломена и в черно, та затова да ми се видя театър ....Тя си знае. Но отстрани наистина е странно.

Сега си спомням първото интервю на жената Оксана, вдовицата на Иван Станчев/астролога, така ли беше фамилията му?/ . Тя направо беше съсипана.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 508
Ива винаги я помня ухилена и леко позираща.Помня, когато беше бременна и разказваше в някакво предаване за отношенията си с Дими.С такава любов говореха един за друг,с  любов и страст.В началото бяха много влюбени, как после е продължил животът им никой не знае.

# 26
  • Мнения: 572
заинтригувахте ме, бих гледала предаването, предполагам в сайта на бтв ще го качат по-късно

# 27
# 28
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
аз не я харесвам тази жена. прекалено лигава е. и в предаването, което водеше по Канала бише пак същата лиготия. не я харесвам, не е мой тип поведение и изобщо. ако са били вече разделени и хич не са се разбирали, както усилено се говори, за какво да тъжи?

# 29
  • Мнения: 4 496
Е, то аз също тъжа, макар, че не ми е бил близък. Все пак е живяла с този човек, баща е на детето ́и...Като си отиде някой, всичко лошо като че ли се забравя, остават само хубавите спомени...

Общи условия

Активация на акаунт