Ива Екимова в "Търси се"

  • 14 998
  • 97
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14
Много ми хареса!
Много фина жена е и знае как да се държи.
Страда много,но почти не й личи.И така трябва да бъде.Скръбтта не трябва да е показна,за да е истинска Sad

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 337
и аз го гледах в4ера- не знам дали я е биле или не- то това не е и тема на предаването де...не ме и интересува- оба4е такава трагедия може да те накара буквално да си смениш целия мороглед с цел просто да оцелееш в мъката си...

Упреци към държанието й по вестниците и т.н са много неадекватни- да не дава Господ никому да разбере как би се държал с такава болка и загуба!

# 32
  • София
  • Мнения: 203
Аз пък точно след това предаване започнах да я харесвам - страхотно фина и чувствителна жена, и едновременно толкова силна. Това нейното е толкова голяма болка, която прозираше във всяка дума, въпреки смеха й, особено като се разбра, че и баща си е изгубила на 17год. Не знам какво са очаквали някои от вас, че като й се е случило това нещо, да седне в студиото и да го ореве и да показва колко е нещастна, а народа да злорадства и да се кефи - напротив, държа се много зряло, както каза за себе си - тя наистина е една порастнала душа. И е намерила начина за себе си да живее с болката и въпреки нея да продължи напред.

# 33
много злобни хора има, особено медиите. Изписа се какво ли не. На мен лично Дими /лека му пръст/ не ми прилича на човек, който би посегнал на жена, както и Ива не ми прилича на такава, която ще се остави да бъде унижавана. Не смятам, че признак на истинска скръб и болка щеше да бъде, ако Ива се беше появила в предаването цялата в черно, без грим, с подпухнали очи и постоянно плачеща. Още повече, че тя спомена какво е преживяла на 17г и както тя сама каза, е довело до това да не вземе Дара на погребението на баща й. На мен Ива много ми харесва, макар гласът й да е леко лигав, хареса ми как говореше, има страхотно чаровна усмивка и й пожелавам да бъде щастлива и да си намери нов партньор в живота!

# 34
  • София
  • Мнения: 6 269
Ето предаването в сайта на Бтв: http://www.btv.bg/broadcasts/broadcast_info.pcgi?cont_id=233

Вчера го изгледах, много тъжно ми стана. Никога не съм харесвала Ива, леко лигава ми се струвашено, но вчера определено ми хареса. Сигурна съм, че болката й е огромна, но ми харесва начина, по който е решила да я превъзмогне. Защото не е само начина, да с епокажеш разсипана, невчесана, неглиже, за да докажеш на света, че ти е тежко и тъжно. И решението да не позволи на дъщеря си да види бащата си в ковчег ми хареса, по-добре да запомни баща си, такъв, какъвто е бил преди.

Момента със стихотворението определено не беше добър, обаче.

Иначе, преди съм ги засичала много често в Хит Младост. Дими се заглеждаше много по дечицата, закачаше ги, успокояваше ги, ако плачеха. Мислех си, че определено иска да има поне още едно дете. Виждала съм ги и да се карат там, но това е напълно нормално за едно семейство. На мен ми изглеждаха като двойка, при която мъжа е стабилния, уравновесения, здравия разум, а жената - глезанка, по-лекомислена. Но пък бяха хубава двойка. И може би са се допълвали един друг.

# 35
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Гледам почти всеки брой на "Търси се", но такава лиготия не е било досега. Егати нахилената тъпанарка.
Чудя се, как такава жена може да привлече един мъж до степен на брак? Въобще той какво е имал да си каже с тая кухарка???
Sick

Грозна душа имаш.

Горкия Дими, горката Ива  Cry

# 36
  • Мнения: 575
Аз току-що го изгледах. За мен Ива е истинка дама, малко жени могат да покажат тая класа. 

# 37
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
И аз голям рев му хвърлих докато гледах предаването. Много е тъжно ,но животът е непредсказуем Sad
Аз пък си помислих,че може да е взела някакъв медикамент, за да не се разреве,а да може да каже нещата, които иска. Все пак беше скоро и сигурно й е много трудно.

# 38
  • Мнения: 649
Гледам почти всеки брой на "Търси се", но такава лиготия не е било досега. Егати нахилената тъпанарка.
Чудя се, как такава жена може да привлече един мъж до степен на брак? Въобще той какво е имал да си каже с тая кухарка???
Sick

Грозна душа имаш.

Горкия Дими, горката Ива  Cry
Erica  Peace. Дани много гнусно се изказа!!!

Аз харесвам много Ива, супер лъчезарен човек,много красива жена, много стилна и нежна.
За блондинка е прекалено умна Wink и много ме радва. На това му викам аз силна жена!   bouquet

# 39
  • Мнения: 49
Тъкмо изгледах предаването и мога да кажа само - прекрасна жена! Признавам си, че и аз имах някои резерви към нея преди, но сега я виждам по коренно различен начин.

# 40
  • Мнения: 2 257
Тъкмо изгледах предаването и мога да кажа само - прекрасна жена! Признавам си, че и аз имах някои резерви към нея преди, но сега я виждам по коренно различен начин.

Споделям. И аз я мислех за някаква глуповата Невадка, но след тази тема и предаването, което специално изгледах, коренно си промених мнението за нея. Иска се страхотна сила да се държиш по този начин. Не знам много за светската Ива, защото съм извън България от доста години, но знам за началото на връзката и с Дими. Бях си в София, когато стана това с него и се потресох, някак различно изглеждаше, когато бях "наживо" в Бг, вместо да го чета както обикновено онлайн. Доста, доста съм впечатлена от това момиче.
А какво е било между тях, не е ничия работа.
И не е лигава. Има просто такива хора - слънчеви, на тях дори сълзите им греят.....

# 41
  • Мнения: 743
Много нежна, емоционална и лъчезарна. Това са първите ми асоциации за нея. Пожелавам на тази млада жена да продължава да бъде изпълнена с толкова заряд и позитивизъм, с които да дарява дъщеря си. Нека от тук нататък живота им не ги изправя пред подобни изпитания!
Продължавай напред със слунчевите си усмивки, Ива!

# 42
  • Мнения: 562
Познавам Ива, защото сме приятели на първия й съпруг. Тя е слънчева и лъчезарна само когато има прожектори и камери, на първо място за нея е да е в центъра на събитията и в медийното пространство и затова е готова на всичко.

# 43
Познавам Ива, защото сме приятели на първия й съпруг. Тя е слънчева и лъчезарна само когато има прожектори и камери, на първо място за нея е да е в центъра на събитията и в медийното пространство и затова е готова на всичко.

какъв първи съпруг? Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 562
Преди Дими беше омъжена за друг мъж, с който живя 2 години.

Общи условия

Активация на акаунт