Само в България ли е така ?

  • 5 387
  • 136
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 212
Имам наблюдения над няколко неомъжени жени, които се силиконираха. Всички си приличат по едно - неуверени са. Половината от тях се насочиха към богати мъже, а другата половина се насочиха към лабилни работодатели мъже  Mr. Green

Силикона е финансова инвестиция която трябва все пак да се избие по някакъв начин и да се възвърне на инвеститора (в случая жената).

# 16
  • Мнения: 2 149
И според мен всички тези операции и превъплащения са плод на комплекс.Говоря не за оправяне на козметичен дефект. Една интелигентна жена не би заложила на това.От друга страна не би било допустимо и да не се поддържа.Така,че двете неща са свързани.
И не,не само в България е така Laughing

# 17
  • Мнения: 212
Слагането на силикон в циците или в устните поддръжка ли е или тунинг.

# 18
  • Мнения: 7 837
И тук има обличащи се като фолк певици. Особено, живеещите около бул. Мартин Лутър Кинг.

# 19
  • Мнения: 662
Слагането на силикон в циците или в устните поддръжка ли е или тунинг.

Май е тунинг Laughing.Но има и друг момент-ако гърдите /устни, нос и т.н./ наистина ти създават комплекси, какво лошо има да ги коригираш? Не съм съгласна, че такива корекции означават по-ниско интелектуално ниво.Или обратното.Зависи с каква идея ги правиш-не е задължително, за да приличаш на фолк певица.

Последна редакция: сб, 04 окт 2008, 17:02 от melinda_

# 20
  • Мнения: 822
И тук има обличащи се като фолк певици. Особено, живеещите около бул. Мартин Лутър Кинг.

Щото те от това си вадят хляба, нали?

В по-развитите страни добрата визия не е самоцел, а по-скоро следствие от доброто положение в обществото. Или от определена длъжност. Уважаващите се фирми си имат дрес код. Кел файда, че съм дала сума пари за силиконки, ако не мога да ги разнасям по потниче или трябва да нося сако. Тежкият грим е недопустим. Дори и изисканите парфюми са излишни заради алергиите на околните.

А в България ми се струва, че добрата визия (ако фолкпевиците се имат за еталон за такава) е задължителна предпоставка за всичко последвало... Нещо като бляскавия на пръв поглед Китай. Ако можеш да пееш, обаче зъбките ти са криви, ще пееш само зад кадър...

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 647
В по-развитите страни добрата визия не е самоцел, а по-скоро следствие от доброто положение в обществото.

И в България ми се струва, че не е самоцел  Naughty - целта е някъде дълбоко в нечий джоб   Flutter ...вероятно следствие от дълбоките джобове на част от обществото с добро положение и оплиткавелите джобчета на тунинг мадамите  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 2 401
Аз пък забелязвам един друг тип мацки напоследък. Облечени в стилно и скъпо офис облекло, ама някак не приличат на работещи в офис бре. Личи си, по някои дребни детайли, че са работещи, високоплатени, ама от занаята.  Познавате ли такива, или пък да подозирате някоя съседка например?  Wink

# 23
  • Мнения: 1 897
Възхищавам се от жени, които умело комбинират и визия, и акъл. Крайностите /силикон + чалга или проскубана коса, изгризани нокти + 10 виШУ-та/ ме отвращават.
И под визия не визирам присадена коса, силиконови цици и подобни, а поддържане във всяко едно отношение, защото доброто образование и професионалното развитие могат само да радват окото, когато са в съчетание със стилна ноктопластика, подходяща прическа и стегната фигура...
Интелектът често личи и външно, когато го има. Липсата му също - въпреки тунинговането...
И това не се определя от географското местоположение...
Peace
Допълвам личните си впечатления.
Добре образованите и професионално реализираните жени в България обикновено са доста стилни и елегантни по отношение на външния си вид,  докато тези на запад по-често са се занемарили( и то доста) в това отношение.


Интересно ми е ,че имат повече хъс да си слагат силикон, а не да се образоват ?
Въпрос на лични приоритети и начин по-който са избрали да се реализират в живота. Явно на тях силикона им носи повече и по-лесни успехи, отколкото образованието.

П.П. Всъщност, нали не искаш да кажеш, че жените в България са по-малко образовани и работят по-малко отколкото тези на запад? Защото моите впечатления определено не са такива.

# 24
  • Мнения: 2 448
Мисля, че като цяло жените тук полагат повече усилия в гоненето на целите си, понеже живота в БГ е по труден.
От това какви са целите и приоритетите зависи на кой фронт ще стреля образно казано.   Laughing

Иначе друга разлика не мисля, че има. На всякъде има различни типове жени.

# 25
  • Мнения: 12 665
И аз имам скромни наблюдения и те са - изобщо не държат толкова на ум и образование, но и на външност.
А такива "бръмчалки" има навсякъде по света.

# 26
  • София
  • Мнения: 62 595
Тук продължава да си е един Ориент по нашенски - шарено, блещящо (я, измислих нова дума, кръстоска между блестящо и крещящо) и шумно. Зависи и от средата, но вкусът е предимно чалгадижийски и то в долнопробна, гротескна интерпретация. Образованието няма значение. Повечето мъже също не са особено образовани, така че са си лика-прилика.
Силиконът в БГ отдавна не е нещо кой знае колко скъпо. Ако някоя девойка иска може да легне под ножа. А пари все ще намери.

# 27
  • Мнения: 12 665
Чудя се дали Доналд Тръмп си избира жените по образование и ум.

# 28
  • Мнения: 4 195
не сятам, че наблюдениятат ти са правилни Peace
работя с много добре образовани жени, които си разбира от работата, което обаче не им пречи да изглеждат фантастично. Елегантни, поддържани, сексапилни. радват ми окото всеки ден и ме стимулират жестоко Peace
Смятам, че наблюденията ти са върху млади момичета, които все още не са се упътили в живота и е напълно нормално да искат да са "фешън" и тн Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 62 595
Охооо, сега разбирам, че всички силиконови усти и цици по софийските улици всъщност чакали Доналд Тръмп!

Общи условия

Активация на акаунт