Носят ли парите щастие???

  • 5 749
  • 102
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 036
Някъде мернах една мисъл, "Колкото повече пари имаш, толкова по-малко се мъчиш". Иначе парите не носят щастие, но липсата им много успешно го отнема ( Иииих колко съм мъдра тази вечер). Twisted Evil

# 31
  • Мнения: 227
Само хора, които нямат пари могат да кажат, че те не носят щастие !! Peace

Аз имам по-различни наблюдения-"Само хора, които нямат пари могат да кажат, че те носят щастие."  Wink

Да си чула някой богаташ да се е отървал от парите си, за да бъде просто щастлив?  Wink

И аз не съм чула за такива хора  Peace

Щастието не е в парите, а в тяхното количество.

 Peace

Евала, наистина е така !!


Някъде мернах една мисъл, "Колкото повече пари имаш, толкова по-малко се мъчиш". Иначе парите не носят щастие, но липсата им много успешно го отнема ( Иииих колко съм мъдра тази вечер). Twisted Evil

Определено не само отнемат щастието, ами ако ги няма тия хартийки, липсата им предизвиква невероятно негативни промени във всеки един човек.

# 32
  • Мнения: 2 448

Определено не само отнемат щастието, ами ако ги няма тия хартийки, липсата им предизвиква невероятно негативни промени във всеки един човек.

Пък да не говорим колко по негативни промени предизвиква сребролюбието.  Wink

# 33
  • Мнения: 606
Ако за някой щастието е в парите и ги има - вероятно да.

# 34
  • Мнения: 5 622
Носят. На мен ми носят.

# 35
  • Мнения: 918
Имаше нещо като: Парите са тор, от който могат да поникнат прекрасни неща(по памет)

# 36
  • Мнения: 1 541
Мъдрите ми и поучителни мисли по това време са ми изчерпани, но все пак- Да, парите носят щастие, поне погледнато от моята камбанария. Доста щастливи моменти, сбъднати мечти и невероятно по- добро здраве можеш да си осигуриш именно и само с пари за жалост. Разбира се, че те не са всичкото щастие на този свят и има невероятно разтърсващи мигове в човешкия живот- щастливи и не до там щастливи, които парите не могат да повлияят, но въпреки това....Можем да си се успокояваме, че те не са всичко (и те наистина не са), но това не променя водещата им роля в света ни.

# 37
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
..... ще отговоря с цитат  Sunglasses Wink



Не че толкова обичам парите , просто смятам , че успокояват нервите ми .



Джо Луис

# 38
  • Мнения: 1
от отговорите ви до тук разбрах че повечето от вас са на мнение че парите наистина не са всичко което ме радва  Hug

# 39
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Дори да не носят ВЕЧНО щастие, носят сигурност и спокойствие.

# 40
  • Мнения: 592
Необходимо зло!

# 41
  • Мнения: 91
Здравейте,извинявам се че нахълтвам в темичката ви,искам да кажа че бих била много щастлива ако имам пари за ин витро,моя неосъществена мечта да бъда майка Praynig

# 42
  • Мнения: 1
ето един отговор защитаващ тезата че парите могат и да ощастливят някои съгласен съм с isa2

# 43
  • Мнения: 1 284
носят  Peace

# 44
  • Мнения: 304
 Simple Smileза мен парите са средство за съществуване те не носят щастие,щастие ми носят хората покрай мен Peace

Общи условия

Активация на акаунт