Бързосъхнещ лак за нокти, марки???

  • 13 428
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 480
Teзи съхнат бързо, кавам го от личен опит Peace:http://www.chinaglaze.com/archives/surf/displ2.shtml
М/у другото доколкото знам са единствените, които имат допълнително втвърдител.
На каква цена и къде? Не съм ги виждала..  Flutter

# 16
  • Мнения: 438
Бързосъхнещи лакове, които съм пробвала са на флормар и катерин арли. Продават едно мазило, не помня точно как се казваше на Импала, което е за бързо съхнене и има ефект, от опит го казвам  Peace Така че не е нужно да купувате бързосъхнещи лакове  Peace  Bebsun лилавия лак който си купила блестящ ли е?Търся си обикновен тъмно лилав лак от доста време, но всички са брокатени или перлени..Ако може да споделиш кой е козметичния, от който си си го купила   Praynig

# 17
  • София
  • Мнения: 1 914
Горещо ти препоръчвам Manhattan quick dry 60 seconds. Много добре покрива,траен и ..естествено бързосъхнещ. Около 6лв е 7ml, но не бих отказала някой по-евтин със същия ефект  newsm53

Aaa, тези все ги гледам и все не взимам да ги пробвам.  Laughing
На Лореал ми идват скъпички. Crossing Arms

Ползвам изсушител- даже 2 вида имам. Не действат. Ускоряват сигурно малко, но не е това, което търся.

Звездето , магазинчето е на Раковска, малко след Германос. А лакът си има блясък, много тъмно лилаво е, но не е брокатен/ перлен.  Peace

# 18
  • Мнения: 438
Горещо ти препоръчвам Manhattan quick dry 60 seconds. Много добре покрива,траен и ..естествено бързосъхнещ. Около 6лв е 7ml, но не бих отказала някой по-евтин със същия ефект  newsm53

Aaa, тези все ги гледам и все не взимам да ги пробвам.  Laughing
На Лореал ми идват скъпички. Crossing Arms

Ползвам изсушител- даже 2 вида имам. Не действат. Ускоряват сигурно малко, но не е това, което търся.

Звездето , магазинчето е на Раковска, малко след Германос. А лакът си има блясък, много тъмно лилаво е, но не е брокатен/ перлен.  Peace
Благодаря ти  Simple Smile За изсушителя да кажа при мен си действа, незнам на какво се дължи

# 19
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Момичета, извинявам се че питам малко извън темата, но все пак тук си говорим за лакове за нокти.

Някой виждал ли е вече в София, новото розово на ОПИ:

# 20
  • Мнения: 2 926
Тези лакове на Лореал са наистина бързосъхнещи и много трайни.  Heart Eyes


Влюбена съм в тези лакове!  Peace

# 21
  • Мнения: 34
здравейте и аз се интересувам от тези френски лакове, за които говорите по-горе,къде освен на Раковска ги има?И моля да ми препоръчате хубав топ лак

# 22
  • Мнения: 1 540
Бързосъхнещи и дълготрайни са ОPI и ESSIE, много съм доволна и от двете марки.

# 23
  • София
  • Мнения: 901
Бързосъхнещи и дълготрайни са ОPI и ESSIE, много съм доволна и от двете марки.

Къде  се продават лакове на ESSIE? За първи път чувам за тях  Embarassed И на какви цени са?

# 24
  • Мнения: 1 540
Аз купувам от ebay.com Излизат средно по 13-14 лева.

# 25
  • Мнения: 3 415
Искам да споделя моето откритие.Та..от може би 5 години страдам от нацепване на ноктите,те бяха адски чупливи,а плочката беше с жълто-зелен цвят.Нещо ужасно.. ooooh! Преди 2 месецa ми се наложи да остана непредвидено в Пловдив и бях забравила да си взема лакочистител и лак за нокти.Лакът ми беше излющен,отидох до магазина и си купих лакочистител и лак.Изтрих си лака,обаче все не оставаше време да се лакирам.Та така не лакирана бях около 20 дена.Като си погледнах ноктите,те направо не бяха моите-розовки,доста дълги и твърди Grinning
Извода,който си направиш беше,че от както се лакирвам редовно (някъде от 16 годишна) не е оставало и ден,в който ноктите да не са покрити с лак.И явно плочките не са могли да дишат+ боклуците,дето съм се мазала за по 0,80ст. са дали отражение.Сега се лакирам само по повод и то със скъпи(за разлика от предишните) лакове и ноктите са ми БОМБА.Толкова години водих борба да си "съвзема ноктите",а виж ти какъв бил проблема.Препоръчвам на всички дами,които имат същия проблем-чупливи,цепещи се нокти,да не прекаляват с лакирането!
   За протокола да отбележа,доволна съм от лаковете на L`oreal ! Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 454
Bebsun, тези лакове за които питаш ти, в Пловдив ги има в почти всеки магазин за козметика. И аз ще взема да ги пробвам, щом казваш, че са хубави.
Звездето, аз имам тъмно лилав лак, който е матов или както там се казва, на Импала. Ето виж една снимка  http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=7575386. Става въпрос за този с който са направени цветята. В действителност е малко по-тъмен от снимката. Ако те устройва този цвят, мога да видя кой номер е.

# 27
zdraveite bih iskala da mi kajete kade da gi namerq tezi lakove na loreal jet-set diamant. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 8
И аз препоръчвам ESSIE!!!Страхотни са!!!
Преди си ги купувах от офиса на експерта,но доколкото разбрах са се преместили на друг адрес и им загубих дирите Confused

# 29
  • Мнения: 217
И аз препоръчвам ESSIE!!!Страхотни са!!!
Преди си ги купувах от офиса на експерта,но доколкото разбрах са се преместили на друг адрес и им загубих дирите Confused


Напълно подкрепям страхотни лакове ; но във Варна нещо не ги откривам .

Общи условия

Активация на акаунт