Тема за сърцето

  • 1 975
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Наистина е важно да се консултираш с лекар.
Аз също бях със сърцебиене и прескачане още от 5 месец, но аз бях със силна прееклампсия.

# 16
  • Мнения: 347
мис арк питам всички, най-вече бременните без здравословни проблеми, защото се предполага, че като съм нормализирала дейността на щитовидната жлеза и аз съм без проблеми
а и защото и първия път ми прескачаше, като родих спря

# 17
  • Мнения: 4 335
Мила,консултира ли се с лекар?А може да започне да прескача,ако си качила по вече килограми Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 347
не съм ходила на док, другата седмица мисля да отскоча с консултацията да ги мина и двете неща
иначе за килата, да качих повечко-до момента 18  Confused

# 19
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Не съм имала такова нещо.

На мен не ми се е случвало
Наистина не мога да разбера целта на подобни вклЮчвания. Авторката пита тези, които са имали такова нещо, по подразбиране Rolling Eyes Не тези, които са нямали !!
Съжалявам за отклонението, но наистина взех да се дразня...

По темата - на мен ми се случва с тази бременност, обикновено вечер и вземам валериан или валидол по 1, по съвет на лекарката.

# 20
  • София
  • Мнения: 521
Бях във втори месец, когато започна сърцебиенето и то когато изкачвах стълби. 3 стъпала да изкача и ме почваше. С напредване на бременността ми сърцебиенето се разреди доста и накрая почти нямах проблеми.
При мен беше по абсолютно същият начин. Стискам палци всичко да е наред  и да е от бременността ти. Лека бременност и едно  прекрасно, здраво бебче  Peace

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Не съм имала такова нещо.

На мен не ми се е случвало
Наистина не мога да разбера целта на подобни вклЮчвания. Авторката пита тези, които са имали такова нещо, по подразбиране Rolling Eyes Не тези, които са нямали !!
Съжалявам за отклонението, но наистина взех да се дразня...

По темата - на мен ми се случва с тази бременност, обикновено вечер и вземам валериан или валидол по 1, по съвет на лекарката.

Само се чудят как да трупат мнения. И мене ме подразни много това вчера.

# 22
  • Мнения: 117
аз също имах сърцебиене и пулса ми беше висок.Питах лекарката а нейния отговор беше-При бремените  пулса е по-висок.Нищо повече.Правила съм много кардиограми но не отчита нищо Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 518
И моето сърце прескачаше в началото на бременността - толкова, че чак се задъхвах. Ходих на кардиолог, но той каза, че ми няма нищо. Към втория месец се оправи.

# 24
  • Мнения: 304
и при мен се получаваше от време на време такъв проблем,но най добре се консултирай с лекар-все пак е сърце

# 25
  • Мнения: 5
здравейте и от мен мили мами! Аз също имам сърцебиене от вторият месец сега съм в петия и от няколко дни вечер преди лягане и след хранене имам сърцебиене,прескачане, задух и тежест,много сам притеснена но личната лекарка ми каза че е нормално,в понеделник сам на консултация и ще я питам какво да правя

# 26
  • Мнения: 347
dnes бях на преглед и съм добре, но то така или иначе сърцепрескачането ми мина още преди няколко дни
явно си е от бременността
въпреки всичко съм дала кръв за пкк за всеки случай, резултатите утре

# 27
  • Мнения: 3 506
И аз често имах сърцебиене през втората бременност, най-много през първите месеци, до към средата, накрая се беше поразредило. В последствие научих, че това е в рамките на нормалното, но за съжаление с голямо закъснение.

# 28
# 29
  • Мнения: 174
Предполагам, че е нормално. И при мен последните месеци беше така. Чак ми спираше дъха  Rolling Eyes
И аз забелязах, че имам такива прескачания, но бяха много малко.

Общи условия

Активация на акаунт