Юлиан Вучков.Времена и Нрави.

  • 4 180
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 420
   Знам,че преди го даваха събота вечер по ТВ 2,но тази вечер видях ,че го няма.......
   Съществува ли още това предаване? Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 941
Да, има промяна. Предаването вече ще се излъчва в неделя сутрин - от 9 до 12....

# 2
  • Мнения: 7 420
Да, има промяна. Предаването вече ще се излъчва в неделя сутрин - от 9 до 12....
   Да,благодаря! Simple Smile Тази сутрин около 11 пуснах ТВ2 и видях музикалната част на предаването.

# 3
  • Мнения: 49
А може ли само да вметна една малка питанка - харесва ли ви или просто го пускате да се посмеете, когато по другите канали нищо не ви хване окото  Rolling Eyes  Не се заяждам, а ми е инетерсно да разбера как го възприемат хората  bowuu

# 4
  • Мнения: 575
Мислех, че това шоу се гледа само от зрителите на Господари на ефира  hahaha

# 5
Гледам го и имам възможността да чуя неща, които други телевизионери нямат мъжеството да кажат.

# 6
  • Мнения: 410
Когато го гледам, никога не се храня и не пия, за да не се задавя, действа ми смехотерапевтично.

# 7
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Гледам го и имам възможността да чуя неща, които други телевизионери нямат мъжеството да кажат.
Има точни попадения понякога, но доста често е краен и не вижда по- далеч от носа си!

# 8
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 430
Гледах някакво повторение тази събота или неделя беше..каза, че неговото предаване било най-гледаното предаване изобщо, какво остава за ТВ2 Grinning

# 9
  • Мнения: 7 420
   Аз поглеждам някой път към музикалната част на предаването.
   За гледането на коментариите на професора просто нямам никакво време....А те не са кратки.

# 10
  • София
  • Мнения: 462
Ами понякога като ни е скучно си го пускаме Mr. Green Иначе професорът доста ми лази по нервичките, прави се на отворен, но наистина е много ограничен и нетърпящ чуждо мнение, което лично мен много ме дразни.

# 11
  • Мнения: 1 352
Тя ТВ2 ги е събрала все ' убавци, наред с професора Crazy. Не крия, че понякога се забавлявам с него, особено са ми интересни зрителските обаждания и коментарите, които Вучков прави в негова защита Party.

# 12
  • Мнения: 459
Ами понякога като ни е скучно си го пускаме Mr. Green Иначе професорът доста ми лази по нервичките, прави се на отворен, но наистина е много ограничен и нетърпящ чуждо мнение, което лично мен много ме дразни.


За да не те дразни ще ти кажа една вече не тайна. Преди известен брой предавания това лудо старче Вучков по време на ефир се напишка в панталона си.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 3 080
   Знам,че преди го даваха събота вечер по ТВ 2,но тази вечер видях ,че го няма.......
   Съществува ли още това предаване? Rolling Eyes
четох някъде, че го местели за в неделя сутрин- когато дават Сблъсък.

# 14
  • Мнения: 493
Пускаме го с мъжа ми за да гледаме зрителските обаждания.Няма такъв смях,а и професора с това самочувствие- hahaha

# 15
  • София
  • Мнения: 10 858
Понякога го гледам, приятно забавно ми е. Не поддържам професора обаче, въпреки, че понякога е прав. Независимо от това, в повечето от случаите веднъж плюе по някой, следващ път го подкрепя. Иначе доста ми е смешен, особено когато го критикуват, затова и го гледам най-вече.



За да не те дразни ще ти кажа една вече не тайна. Преди известен брой предавания това лудо старче Вучков по време на ефир се напишка в панталона си.

Това не го знаех ... Joy


# 16
  • Berlin
  • Мнения: 11 283
гледала съм го само по господари на ефира.

# 17
  • Мнения: 459

Това го знаеха само хората от екипа

# 18
  • Мнения: 4 784
Пускам го понякога да се посмея, особено на зрителските включвания.

# 19
  • Мнения: 49

Това го знаеха само хората от екипа

Ти част от екипа ли си  newsm53

# 20
  • Мнения: 7 420

Това го знаеха само хората от екипа
    Браво! Hands ClapСтрахотен екип си има професора! ooooh! ooooh! ooooh!
    Честно ти казвам,изобщо не ти прави чест това ,че издаваш такива подробности!
    Нищо смешно не виждам!Абсолютно е гнусно! newsm11
    Или търсеше повод, да се похвалиш,че си от екипа?

# 21
  • Мнения: 459
Някъде да съм написала,че съм от екипа или нещо подобно? 
Този старец обижда хората, защо пък да не лъснат и неговите напикани гащи?

# 22
  • Мнения: 7 420
Някъде да съм написала,че съм от екипа или нещо подобно? 
Този старец обижда хората, защо пък да не лъснат и неговите напикани гащи?
   За първото,предположих само....(Но пак!Егати екипа,щом  издават лични тайни на служителите си,ако това изобщо се е случило!Защото в крайна сметка не е възможно да се провери.)
   За второто,теб лично обидил ли те е Вучков?

# 23
  • Мнения: 2 958
Това за напикаването не го вярвам.

А иначе Вучков отдавна вече не ми е забавен.Гнусен да.Като вземе да си премята езика ...  Sick прилича на някакъв жабок.
Не приема чуждо мнение, обижда зрителите си и с това самочувствие ..  Stop

# 24
  • Мнения: 49
Някъде да съм написала,че съм от екипа или нещо подобно? 
Този старец обижда хората, защо пък да не лъснат и неговите напикани гащи?

Ако по този начин се радваш или чувстваш, че отмъщаваш на дразнещ водещ... по добре да не продължавам изречението  Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 1 941
Абсолютни глупости! mamaTsvety , лично на мен ми е доста интересно да разбера от къде си черпиш информацията??!!

# 26
  • Мнения: 459
кошничката, това го знам от човек, който е бил на ефир същата вечер с него и не виждам защо ще ме лъже.
Селма, за всяко предаване работят доста хора и е абсолютно нормално да изтече каквото и да е инфо, за когото и да е.

plami_plamster , продължи си изречението
 

# 27
  • Мнения: 7 914
е може и да не се е напишкал( ама знае ли човек какви са му проблемите с простата -  не може да си ходи до 00 когато си иска на предаване на живо), ама може да е подпикнал от вълнение, при някоя похвала Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green... те и без това са намаляващи Mr. Green


не мога да застана на страната на човек, който може да претендира, че е много ерудиран и културен, а да държи подобен език към аудиторията си Peace( пък била тя и моментна Crazy)




# 28
  • Мнения: 22
Гледала съм кратки моменти от предаването. Хем ми е забавно, хем колкото повече го гледам, толкова повече се ядосвам. Вучков не търпи критика! Не позволява на хората, които му отправят забележки да се изкажат, а когато някой го хвали се надува като да се пръсне от самочувствие. На мен лично ми е много неприятен и за това избягвам да го гледам. Ужасен човек.

# 29
  • Мнения: 7 420


това го знам от човек, който е бил на ефир същата вечер с него и не виждам защо ще ме лъже.
    "Поздрави" на честния ти познат!Както и на теб ,че така любезно си ни предоставила тази адски очаквана от всичките 73286 потребители на форума пикантна информация!
 
       Aз не заставам на страната на Вучков.Но смятам за адски недостойно да се пускат такива коментари за който и да е.
       Не вярвам plami_plamster да продължи изречението.Който има ум вече го е продължил на ум. Mr. Green

# 30

 
  смятам за адски недостойно да се пускат такива коментари за който и да е.
         Peace Peace

# 31


това го знам от човек, който е бил на ефир същата вечер с него и не виждам защо ще ме лъже.
    "Поздрави" на честния ти познат!Както и на теб ,че така любезно си ни предоставила тази адски очаквана от всичките 73286 потребители на форума пикантна информация!
 
       Aз не заставам на страната на Вучков.Но смятам за адски недостойно да се пускат такива коментари за който и да е.
       Не вярвам plami_plamster да продължи изречението.Който има ум вече го е продължил на ум. Mr. GreenАбе я стига си се дула.Какво като се напишкал,да не е края на света я.Пък и,като не може да се стиска да си седи в къщи,и не виждам нищо лошо в това,че някой го е написал,нали за това е клюкарник.Айде не издребнявайте де.

# 32
  • Мнения: 49
Да... въпрос на възпитание е кога къде какво и за кого ще кажеш  Peace

# 33
Да... въпрос на възпитание е кога къде какво и за кого ще кажеш  Peace
Като не искате клюки влезте в друг форум.Този е за клюки Naughty

# 34
  • Мнения: 7 420
Като не искате клюки влезте в друг форум.Този е за клюки Naughty
    За Клюки,но не и за  Sick ...kи.
    Има разлика,повярвай! Peace

Последна редакция: пн, 13 окт 2008, 21:36 от Селма

# 35
  • Мнения: 1 217
Извинете,че се намесвам Joy,но не мога да остана безучастна,или пък да взема страна.Преди време видях водещият на предаването на разходка в планината,здрав и прав си е човечеца,но на приятелката си не се плези така,както на зрителите Laughing,специално наблюдавах! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Laughing

# 36
Не се плези, а се вживява повече в това за, което говори.

# 37
  • Мнения: 2 958
Не се плези, а се вживява повече в това за, което говори.

Толкова се вживява, че чак започва да се плези.
Снощи пак го даваха в "Господари на ефира".Не беше чувал за "легнал полицай" и изкара зрителя си идиот, който не можел да обяснява.

# 38
За легналия полицай и на мен ми стана смешно.

# 39
  • Мнения: 1 217
А какво е "легнал полицай" newsm78 Thinking

# 40
  • Мнения: 2 958

Това са тези бабуни от асфалт, които ги правят, за да накарат колите да намалят.Обикновено ги има пред училища и детски градини.
Ама професора такива ги наприказва, че ...  Crazy

# 41
  • Мнения: 1 217
 Joy Joy Joy За това определение не бях чувала.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Joy Joy Joy За това определение не бях чувала.
И той не е чувал, даже направи забележка на зрителя да се осъзнае какви ги говори, аммаха я!

# 43
# 44
  • гр.София
  • Мнения: 380
Гледам го със смесени чувства-от една страна прави доста точни анализи на някои събития в страната, от друга-често ме разсмива. В крайна сметка дефектите му-прекалена емоционалност, жестикулиране, нетърпене на различно мнение са в същото време "ефекти", които го правят уникален и, поне за мен, интересен и забавен.

# 45
  • Мнения: 7 420
  Лола! Hug
  Браво! thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт