Юлиан Вучков.Времена и Нрави.

  • 4 170
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 858
Понякога го гледам, приятно забавно ми е. Не поддържам професора обаче, въпреки, че понякога е прав. Независимо от това, в повечето от случаите веднъж плюе по някой, следващ път го подкрепя. Иначе доста ми е смешен, особено когато го критикуват, затова и го гледам най-вече.



За да не те дразни ще ти кажа една вече не тайна. Преди известен брой предавания това лудо старче Вучков по време на ефир се напишка в панталона си.

Това не го знаех ... Joy


# 16
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
гледала съм го само по господари на ефира.

# 17
  • Мнения: 459

Това го знаеха само хората от екипа

# 18
  • Мнения: 4 784
Пускам го понякога да се посмея, особено на зрителските включвания.

# 19
  • Мнения: 49

Това го знаеха само хората от екипа

Ти част от екипа ли си  newsm53

# 20
  • Мнения: 7 418

Това го знаеха само хората от екипа
    Браво! Hands ClapСтрахотен екип си има професора! ooooh! ooooh! ooooh!
    Честно ти казвам,изобщо не ти прави чест това ,че издаваш такива подробности!
    Нищо смешно не виждам!Абсолютно е гнусно! newsm11
    Или търсеше повод, да се похвалиш,че си от екипа?

# 21
  • Мнения: 459
Някъде да съм написала,че съм от екипа или нещо подобно? 
Този старец обижда хората, защо пък да не лъснат и неговите напикани гащи?

# 22
  • Мнения: 7 418
Някъде да съм написала,че съм от екипа или нещо подобно? 
Този старец обижда хората, защо пък да не лъснат и неговите напикани гащи?
   За първото,предположих само....(Но пак!Егати екипа,щом  издават лични тайни на служителите си,ако това изобщо се е случило!Защото в крайна сметка не е възможно да се провери.)
   За второто,теб лично обидил ли те е Вучков?

# 23
  • Мнения: 2 957
Това за напикаването не го вярвам.

А иначе Вучков отдавна вече не ми е забавен.Гнусен да.Като вземе да си премята езика ...  Sick прилича на някакъв жабок.
Не приема чуждо мнение, обижда зрителите си и с това самочувствие ..  Stop

# 24
  • Мнения: 49
Някъде да съм написала,че съм от екипа или нещо подобно? 
Този старец обижда хората, защо пък да не лъснат и неговите напикани гащи?

Ако по този начин се радваш или чувстваш, че отмъщаваш на дразнещ водещ... по добре да не продължавам изречението  Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 1 941
Абсолютни глупости! mamaTsvety , лично на мен ми е доста интересно да разбера от къде си черпиш информацията??!!

# 26
  • Мнения: 459
кошничката, това го знам от човек, който е бил на ефир същата вечер с него и не виждам защо ще ме лъже.
Селма, за всяко предаване работят доста хора и е абсолютно нормално да изтече каквото и да е инфо, за когото и да е.

plami_plamster , продължи си изречението
 

# 27
  • Мнения: 7 914
е може и да не се е напишкал( ама знае ли човек какви са му проблемите с простата -  не може да си ходи до 00 когато си иска на предаване на живо), ама може да е подпикнал от вълнение, при някоя похвала Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green... те и без това са намаляващи Mr. Green


не мога да застана на страната на човек, който може да претендира, че е много ерудиран и културен, а да държи подобен език към аудиторията си Peace( пък била тя и моментна Crazy)




# 28
  • Мнения: 22
Гледала съм кратки моменти от предаването. Хем ми е забавно, хем колкото повече го гледам, толкова повече се ядосвам. Вучков не търпи критика! Не позволява на хората, които му отправят забележки да се изкажат, а когато някой го хвали се надува като да се пръсне от самочувствие. На мен лично ми е много неприятен и за това избягвам да го гледам. Ужасен човек.

# 29
  • Мнения: 7 418


това го знам от човек, който е бил на ефир същата вечер с него и не виждам защо ще ме лъже.
    "Поздрави" на честния ти познат!Както и на теб ,че така любезно си ни предоставила тази адски очаквана от всичките 73286 потребители на форума пикантна информация!
 
       Aз не заставам на страната на Вучков.Но смятам за адски недостойно да се пускат такива коментари за който и да е.
       Не вярвам plami_plamster да продължи изречението.Който има ум вече го е продължил на ум. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт