Скъпи Майки! (изявленивние на един Баща)

  • 3 893
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 438
 hahaha
...Но аз смятам че форумите са места за безделници,неграмотници и дрънкачи....
    Joy Joy Joy Joy Joy
  Целият ти пост показва колко си неграмотен ...., но не слагай всички под един знаменател ooooh!
 А като е място за безеделници ти защо си се регистрирал, при положение, че не си длъжен?newsm78

# 46
  • Мнения: 46 562
Явно ти е дотегнало нещо, я се стегни, тепърва по-зле ще става  Mr. Green нали знаеш, малки деца - малки проблеми  Laughing

Децата се гледат според условията, в които се раждат - като не са били измислени пералните - на ръка, като не е имало памперси - мокри и подсечени, като са родени по време на експеримента с ранното захранване - алергични и болни и т.н.

Сега ги гледаме според днешните условия, един ден може и да станат по-добри (дано), но пък и не виждам защо да се връщаме назад и да повтаряме грешките на предишните поколения, нито да се правим на мъченици и да живеем без ток, вода и др. вкстри.

# 47
  • Мнения: 494
Мен пък лично ме съмнява този човек да е истински баща Thinking
Нормален баща,който живее в реалната действителност, демек си имат бебе вкъщи би оценил,всички тези удобства и даже хоро ще играе,а няма да мрънка по форумите. За мене това е тинейджър,който ни е пуснал въдицата,пък ние му се хващаме и той ни гледа сеира. А бе няма ли дискотеки и каки за теб, бе дете?

# 48
  • Мнения: 46 562
Mара Подробната, много мъже ревнуват от форума, особено тези, чиито жени отказват да прилагат съветите на свекърва си за сол във водата, сокче на 40 дена и подобни  Tired

# 49
  • София
  • Мнения: 1 524
Момче, за какво се скарахте?
Комплексите не се избиват така.
Съжалявам, че нямате скъпа количка, едни имат, други не.

Отива да дрънкам на печката, че от бездействие ме заболя дупето.  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 494
Леле Никол,ако си права,направо съжалявам жена му. Вече си го представям нашия балканец как се е излегнал пред телевизора, чеши се по  корема и я чака да му сложи шопската и да му налей от ракийцата. Пък вместо това,тя му дудне за ненужни боклуци. На него му се дига кръвното и пита: Ти от де знаейш всичко туй ма? Пък тя с треперещо гласче: Ми от форОма,Мило. Кипват му л.....та.  Скача и написва горния текст.
Или ни пързаля или е това, друго обяснение нямам Peace

# 51
  • Мнения: 1 121
 Joy Joy Joy

предлагам ти да изхвърлиш компютъра, навремето не е имало, пък хората са оцеляли. Що не изхвърлиш и телевизора по същата логика? А можеш да замениш колата си с един кон или каруца, хем ще спестиш пари за бензин, застраховки и т.н., хем ще си живееш като в по-миналия век. Може и да ходиш пеша на работа и на лов в гората вместо да пазаруваш в магазина.

Накара ме да се замисля за какво да ползваме удобствата на 21 век като пещерният човек е оживял и без тях newsm78

# 52
  • Мнения: 40
Мислех да не коментирам, ама няма как да се сдържа...

Пази Боже от такива мъже, дето помагат на жените си, дали им всичко, отделят й време и т.н. Кел файда като ще мърмори и ще търси махна - Ако съм му жена ще му сложа пет чифта рога.

# 53
  • Мнения: 494
Тъй като авторът май няма да се появи скоро,мисля,че темата вече се изчерпа и нека модераторите да се включат!

# 54
  • Мнения: 4 753
Пич, темата ти не е за тук, а за ДиС... Там се оплакват всички болни и недоволни... и преебани...
Изясни си кво те мъчи и пак заповядай... 

# 55
  • BG
  • Мнения: 2 217
Незнам какво да допълня?! Много майки преди мен са се изказали и са изразили по-голяма част от това, което мисля и все пак ...
Аз лично мисля, е всички сме достатъчно големи за да отсяваме кое е важно за нас и кое не. Сега, за разлика от преди можем да прочетем, да изберем и да постъпим така както мислим за правилно. Едно време не са имали толкова информация и не са имали това право на избор.
Мога от личен опит да ти кажа, че ако не беше форума никога нямаше да намеря лекари за сериозно болното ми дете, както и толкова много нови приятели със сходни интереси. Тук има хора от различни страни, които общуват и обменят мнения - дали по времето на баба ти информацията се е обменяла със сегашната бързина или пък качество?!
Това, че мислиш, че форумът е само за хора, които нямат работа само показва колко малко знаеш за нас! Жалко!

# 56
  • Мнения: 559
Добре са те наакали съфорумките  Mr. Green
Аз само не разбрах с каква цел си пуснал поста  newsm78 Някой ще ме открехне ли?

# 57
  • Мнения: 1 674
Мислех да не коментирам, ама няма как да се сдържа...

- Ако съм му жена ще му сложа пет чифта рога.
Joy hahaha JoyВсички май добре му натрихте носа на автора.Ама каквото почукало такова се обадило.Браво момичета-евала ви. Peace

# 58
  • Мнения: 3 743
аз мисля че има форуми и форуми. специално в този не мисля че мат място празноглавци и т.н. доста полезни неща съм научила от тук и мисля че е хубаво когато човек сподели опита си за такъв важен момент като отглеждането на детето си. имала съм трудности и ми престоят такива, но е хубаво когато прочетеш нещо по повече по въпроса. информацията е нещо много ценно за всяка област.
и не мисля че новите "екстри" на живота трябва да се пренебрегват. времето, по което са ни гледали на нас е отминало- израснали сме, но както казват и другите майки е било трудно и непосилно за всяка майка.

Напълно съм съгласна. Ако не беше форума, щях цяло лято да се размотавам сама из Морската, вместо да съм заедно с мамите от форума и да обсъждаме неща, които само нас ни вълнуват, тъй като имаме бебчета на една и съща възраст Peace. А как ни се радват всички... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

А ако не беше люлката на дъщеря ми, и аз и тя досега щяхме да сме вече на ръба на нервна криза. Такива екстри, ако не са били "Необходими" за отглеждане на някои бебчета, нямаше да бъдат измислени, поне аз така мисля newsm78.

# 59
  • Мнения: 6 365
Троооол във форума!

Не хранете трола с мнения.

Общи условия

Активация на акаунт