Бременността е палитра от усещания

  • 1 554
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 506
То ми остава още малко докато се роди.Но живот и здраве още от сега съм го запланувала и второто.Та даже и име съм измислила и за второто в бъдеще.Ако е момче ще се казва Кристиян а ако е момиче Кристина.

# 16
  • Мнения: 4 496
Три пъти я изпитах тази палитра от усещания. Иска ми се още веднъж, ама те отсега ме мислят за луда , че съм искала три деца... Crazy
П.С. Големият ми син е Кристиян. Ако беше момиче, щеше да е Кристина или Константина. Hug

# 17
  • Мнения: 514
Леко раждане на първо време ти пожелавам!

А колкото до усещането--това е неповторимо и прекрасно изживяване!
Сега си имаме една дъщеричка и чакаме още едно бебче!Тези неща не могат да бъдат описани с една дума и смятам че е най-прекрасното нещо на този свят да дариш живот и да го усещаш вътре в теб! Peace Peace

# 18
  • Мнения: 206
Ice, да така е, напълно те разбирам. Аз също скоро след като родих моето съкровище, започна да  ми липсва бременността  и също започнах да си мечтая за втора ,но ще трябва да почакам още две три години ,не искам малка разлика между децата. Знам ,че когато (Дай Боже Praynig) ми се случи това щастие отново ще бъда много по-подготвена и ще му се насладя по-пълноценно.

# 19
  • София
  • Мнения: 285
За първи път съм бременна и определено бременността е нещо много хубаво.Въпреки всички неразположения които я съпътстват усещането че има ново живо същество в теб което се развива в продължение на 9 месеца е невероятно.Съвсем скоро ще ми предстои раждането на първото ми дете и с нетърпение очаквам появата му.Но по нататък като поотрасне малко имам Огромното желание и за второ.Искам отново да изживея всичките усещания!
ice,

браво, много красиво и точно заглавие на темата!

 smile3525

# 20
  • Мнения: 8 999
Да, така е! И освен, че бях безумно щастлива и горда, изпитвах и неистово любопитство да си видя детето.
С второто имах абсолютно същите усещания.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Пожелавам на всяка жена да изпита това невероятно усещане!

# 22
  • Мнения: 3 929
Да, определено това беше един от най-прекрасните периоди в моя живот. Наистина се чувствах невероятно добре и много се разхубавих. Чувствах се пълноценна, щастлива и много уверена. Пожелавам на всяка жена да го изживее!

# 23
  • Мнения: 388
Да така е, но аз в този период работех много и като че ли не й се насладих напълно... Sad Помня първото помръдване на бебка - беше незабравимо. Тогава осъзнах, че то е живо и аз съм единственото същество на този свят, което вече го познава и обича.... Дано да го изживея и втори път

# 24
  • Мнения: 826
Така е Simple Smile. Наслаждавай му се Peace

# 25
  • Мнения: 4 784
Да така е, но аз в този период работех много и като че ли не й се насладих напълно... Sad
Точно заради това, се отдадох на пълно бременеене - никаква работа, само удоволствия и наслада  Laughing Blush! Много беше вълнуващи. Водех си редовно дневник и си записвах с огромно желание съпътстващите ме чувства и усещания.

# 26
  • Мнения: 666
Виждам вече имаш бебче, да ти е честито и много да те радва. На мен бременноста ми мина сравнително добре като изключим първите три месеца. Гадеше ми се ужасно и имах зацапване, въобще бях постоянно в напрегнато очакване и някак не ме обземаха безумно щастливи чуства. От четвъртия месец нататък обаче разцъфнах и до края ми беше много леко, въпреки многото кг които качих. Обземаха ме всякакви чуства наистина, но най-добре помня тръпката от бъдещата поява на бебчо и постоянното любопитство как ли изглежда и как ще се гледаме след като се роди. Всеки ден си гледах и преразглеждах по сто пъти нещата, които бях купила и си представях бъдещия ни живот с малкия човек. При следваща бременност ако мога да прескоча първите три месеца всичко останало бих изживяла отново с трепет и щастие.

Общи условия

Активация на акаунт