Който АВГУСТ е роден, от съдбата е благословен!

  • 12 711
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 222
Димяни-благодаря ти! Ориентирах се!

# 271
  • Мнения: 3 388
Хелоу бебета и мами. Сонита съм  Grinning

Хари, аз съ6о не съм давала подобни не6а. А пробвала ли си да дава6 хляб? Пове4ето деца го обожават, Сами тоже  Mr. Green  Съ6о и хляб с разтопен ка6кавал мммм   chef Grinning Ние пък вода по4ти не пием, много малко, но поне сутрин и ве4ер с по един биберон от по 250 мл смятам закърпваме положението  Grinning

Днес бяхме на коснултация - 11.400 кг, 80 см

Мами, кажете какво мляко давате? Аз все о6е давам Аптамил 2, 4е 3 на прах не са го пуснали о6е тук, а те4ените за след 1 годинка не са ми удобни, тъй като 4есто се налага да пътуваме.

# 272
  • Мнения: 3 388
-----

Последна редакция: вт, 14 окт 2008, 14:16 от -Ova

# 273
  • Мнения: 1 554
Хари,защо не и пуснеш една стерилна урина,да не се окаже бактерия  в урината,като на сладкишчето newsm78 надявам се само период да е Praynig
Соня Crossing Arms

# 274
# 275
  • Мнения: 361
За АМ, не мога да помогна.Ивон го отказа още на 10 м.Сега се чудя под каква форма да го давам, че нали трябва 500 мл за деня да има,та правя всеки следобед нишесте или грис с АМ,сутрин Млечна каша или АМ с бисквити,отделно почти на всичко за обед слагам сирене,вечер давам кисело мляко с банан или АМ с банан и бисквитка и така.

# 276
  • София
  • Мнения: 1 724
Манчева, лони, страхотни пораснали дечица.
Димяни, не се ядосдвай, имат такъва периоди на неядене,но товаминава. Пък и 500 мл АМ си е все пак нещо...
Пиванова, ами и на мен не ми се ще да йдавамкухня, но работя и ако трябва да й готвяпо три яденета на всеки два дни, трябва да не лягам вечер до 3 през нощта.
Аман, в държавната ясла трябвада чакам 5 месеца, чудя се дали да не я мина на пюрета, не знам дали епо-добре органична консерва на хип или ози...
ови, давам нан ха 2.

# 277
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Сонита, чудни снимки и едно пораснало малко Сами на тях открих.  Hug За АМ - аз давам Нестле джуниър 1+.
Дивена, по-добре давай нар на сок, защото има опасност да вдиша зрънце без да иска. Нали затова не разрешават до 3-годишна възраст на децата ядки и други подобни, които имат зрънца, костилки и т.н. Имай предвид също така, че нарът по принцип запича. Да нацелуваш коремчето от нас.  Hug
За срещата - аз съм ЗА с предложението на Покахонтас. Нямам претенции за датата, защото не ми е проблем да излизам от работа по всяко време. Но си мисля, че ако е в работен ден за работещите майки ще е трудно. Та в този ред на мисли предлагам да бъде събота или неделя. Видях на календара, че 13 и 14 се падат точно събота и неделя. Около 5-ти може да не е удобно на всички, защото следващия ден е Никулден и доста мами ще искат да напазаруват или приготвят нещо рибно. Следващите събота и неделя, след 13-ти, са вече 20-ти и 21-ви. Освен това, ако решим да го правим привечер, ще трябва доста отрано за резервираме клубчето, защото повечето родители предпочитат да запазват точно тези вечерни часове за рождените дни. Виж, ако е сутрин или по обед, вероятно няма да има никакъв проблем. Това са ми идеите. Отсега ги споделям, че ние утре заминаваме за село да си зазимяваме къщата и няма да имам нет за седмица.
И накрая да се похваля - колежката ми вчера е родила, момиченце.  Grinning Лошото е, че раждането - нормално, е минало мноооого тежко, изгубила е много кръв и се е наложило кръвопреливане по спешност. Още е в реанимация и не е виждала бебето. Но се стабилизира.

# 278
  • София
  • Мнения: 3 919
Здравейте Hug.
Няколко дни не съм писала и не съм чела нищо назад, защото Дани е с гнойна ангина, отит, Т и още няколко "екстри" Sad. Четири дни и нощи незнам ден ли е нощ ли и съм непрекъснато в движение. Вече никакви сили не ми останаха.
А Аничка пък е с ожулен, подут синьо лилав нос и вече съвсем съм се побъркала  Sad.
Като малко се нормализират нещата при нас ще пиша пак.
Пазете си децата, че няма нищо по - лошо от това да гледаш детето си болно и безпомощно и да не си в състояние да му помогнеш.

# 279
  • Мнения: 361
Марти,много гадно SadБързо да се оправя малкия мъж и камбичката на Аничката  Heart Eyes

# 280
  • Мнения: 243
Марти много неприятно  Confused Дано бързо да се оправите  Praynig Да ги нацелуваш и нагушкаш и двамата  Hug Hug Hug
Лулумба да е честита малката рожба и бързо възстановяване на майчето  Praynig Hug

Влязох за да споделя възмущението си от наименованието на едно кисело мляко, което видях тази вечер в кварталното магазинче . Ето го:
http://journal.i-creativ.net/go/article/106

Това, което ме учуди най-много е, че е на Бор Чвор  Shocked А аз купувам Бор Чвор за Яни, защото много ми харесва. Определено ще купя утре да го пробвам. Два процента е. Ама много странно са го кръстили - тва име за кисело мляко ли е  newsm78 #Crazy

# 281
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Марти, кураж  Hug Ще се оправят и двете ти дечица, не се притеснявай. Дано да е по-бързичко.  Praynig

# 282
  • Мнения: 564
Марти, дано бързичко се оправите  Praynig Praynig Praynig

Илиянка, егати името на кисело мляко  Shocked Аз Бор-Чвор, много ги харесвам, особенно цеденето кисело млко  bowuu Странно верно, че се казва "хипноза", но може би просто е несполучлив избор на име  Peace Аз не съм виждала в нашия супер, ще погледна утре специално  Crazy

Оф, ние сме още на АБ, казаха ни 7 дни да направим, аман от сополи, кашлици  Tired Та и аз съм цъфнала и вързала пак с гърлобол и хрема  Tired Мине- не мине седмица и тримата сме болни  ooooh! Crossing Arms Имам чувството вече, че проблема у нас  Thinking
Лека вечер и НИКАКВИ  Naughty болести  Naughty

# 283
  • Мнения: 127
То пък и Бор-Чвор едно име  hahaha Но пък от друга страна виж как ви е направило впечатление името "Хипноза" това пак си е рекламна стратегия  Wink Не сте ли забелязали, че дори и на пръв поглед тъпа реклама много се набива, както и фрази от типа "Греда", "ОО Пепи" и мн. др.

Фетица, Марти бързо оздравяване  Hug
И това за злоядите е много неприятно Sad Да чукам на дърво Ал си хапва.
А иначе за АМ давам на HIPP 3 Bio. A за закуска понякога прясно мляко "Млечко" с бисквити. Аз съм върл противник на зърнените закуски за деца, както и на всички видове консерванти. И се опитвам до колкото е възможно да ги избягвам. Като видя деца на 2 да се хранят в заведение за бързо хранене лошо ми става.Шиколад и бонбони също не давам. Има ли деца които не обичат кисело мляко? Моето не иска и да го погледне!
Сонита страхотни снимки, а Сами е бонбон и ще му изям тръпчинките  Mr. Green

# 284
  • Мнения: 564
Моя обожава кисело мляко  Crazy Само като види кофичката и издивява от кеф, имам чувстевото, че кофичката има пръст за тази любов към киселото мляко  Joy Joy Сякаш му се струва нещо специялно, някакъв десерт в специфична опаковка  hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт