Bmw 3, Audi A4, Volvo S40 или...

  • 12 430
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 717
BMW  Peace
От изброените имам наблюдения от Ауди и БМВ. Няма място за сравнение между първата марка и втората. Мое мнение.

# 16
  • Мнения: 1 289
Ами препоръчвам ти Волво, защото аз карам (само че s60) Peace

Последна редакция: нд, 05 окт 2008, 21:07 от doby80

# 17
  • Мнения: 190
Akо някога си карала Аudi ,никога  не можеш да забравиш тази кола.Говоря за техническите и параметри,стабилност,сигурност,конфорт ...Audi e страст.

# 18
  • Мнения: 1 289
Akо някога си карала Аudi ,никога  не можеш да забравиш тази кола.Говоря за техническите и параметри,стабилност,сигурност,конфорт ...Audi e страст.

Абе всеки си хвали неговото, но и трите марки си имат качествата. Аз самата като си пазарувах кола имах намерение за БМВ5, но Волвото ми все акъла. А преди Бмв-то бях хвърлила око на А8-ца... така че вторката каквото и да избере няма да сбърка Peace

# 19
  • Мнения: 483
BMW  Peace
От изброените имам наблюдения от Ауди и БМВ. Няма място за сравнение между първата марка и втората. Мое мнение.

Аз пък съм точно на обратното мнение. Но различни хора, различни вкусове.  Grinning
За Волво нямам наблюдения.
Аз карам Ауди от скоро, баща ми и приятелят ми също карат Ауди и не смятат да сменят марката.  Peace

# 20
  • Мнения: 192
Не е зле да разшириш малко кръгозора си.... за мен нито Ауди, нито БМВ нито Волво са марки. Но всичо е въпрос на вкус Simple Smile
Отскоро съм с това  http://www.alfa159.com/   и смело мога да твърдя, че който веднъж опита италианска кола никога не мината на нещо друго... лично мнение....

# 21
  • Мнения: 110
Аз също съм пристрастна и съм твърдо  ЗА AUDU A4 и ако е QUATTRO още по-добре. Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 4 042
Така, питах и мъжо кво мисли,че все пак мъжът ти ще я кара, нали.  Wink Та той би предпочел BMW. Имала най-агресивно поведение, заради задното предаване. Зависи и за какво я взима- за себе си или за семейна, ти или той ще я карате и т.н., но BMW била "най-голяма резачка".

Иначе кой каза Alfa 159! Нечовешки красива! Чист тестостерон!

# 23
  • Мнения: 378
Аз пък съм за Passat 5.

# 24
  • София
  • Мнения: 498
BMW 3 - категорично според мен !
Винаги когато ти трябва бързина за кратко време, ще я постигнеш точно с този автомобил. Достатъчно надеждна, достатъчно привлекателна. като технически характеристика - превъзходна ! По-късно ако има време ще се конкретизирам !
Това е за мен любов от пръв поглед ! Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 621
Не разбирам от коли и няма да ти го обясня като някой мъж, но....
за Волво S40, вози страшно меко, не се усещат дупки и др. подобни, както казва моят мъж, можеш и от 3та да тръгнеш, кара се изключително лесно, маневрено е, нищо че е големичко, но аз обичам големи коли. )))
Имаше и някакво изследване, че волвото е най-сигурната кола

# 26
  • Мнения: 4 668
Избягвам да давам мнение в такива теми ... колкото потребители , толкова различни отговори ... но все пак , тъй като съм карала 2 от изброените 3 модела ще ти кажа - АУДИ  Peace Heart Eyes Това е невероятна кола , наистина . Може и А3 да си вземеш ! Аз просто не мисля , че вече ще се кача в нещо друго  Grinning
БМВ - то не е за теб щом си нов шофъор .
Волво - категорично не !

# 27
НОМЕР 1 за мен е BMW-то най-малкото защото е = на престиж. Стойката на пътя е агресивна сравнена с останалите а удоволствието от шофирането е незаменимо.
2.AUDI-то също е хубаво. При него най-лошите ми впечатления са от алуминиевото окачване при по-старите. Не знам дали специално заради нашите пътища направиха нещо по този въпрос при по-новите, някой ако знае да драсне.
3.VOLVO-то бяха първенци по здравина на crash тестовете преди години, напоследък поизгубиха позиции, също е много хубава кола. Нямам наблюдения относно поддръжката...
4.ALFA-та която някои по-горе спомена също е хубава но лично мен не ме кефи. Има още доста хляб да изпапкат докато възвърнат позициите си сред големите

За тех. характеристиките не мога да коментирам защото не си дала по-конкретни модели и ДВГ-та (бензин, дизел, газ, ток Simple Smile). и купета (купе, комби, седан, кабрио)

Последна редакция: пн, 06 окт 2008, 13:28 от turboto

# 28
  • Мнения: 22 437
Тук като гледам повече се говори за дизайн и кой, каква кола го кефи отколкото нещо по-сериозно.
То класа, то престиж, ами тогава тези коли изобщо не ти трябват, вземи си един Майбах, ето този да речем http://www.vbox7.com/play:ffb3882c и си питай шапката.

Pipinka, какво му има на Волвото, че категорично не?

# 29
  • София
  • Мнения: 228
Rosna rosa, защо просто не се качите да покарате за малко и трите автомобила между които се колебаете и сами ще усетите кой е вашия автомобил. Аз така направих преди време и сега нито за миг не съжелявам за избора си.

Общи условия

Активация на акаунт