Bmw 3, Audi A4, Volvo S40 или...

  • 12 445
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 592
Искам след една година каране по БГ пътища да застанат А4, БМВ 3, Волво Ес 40 и 159-та и ще ви демонстрирам за какво става въпрос. Дори няма да ги паля. Тогава си изберете която не скърца или не чука. Аз отсега знам коя ще е, но вие си се замаявайте дотогава. Много е лошо когато някой си повярва в нещо, още повече без да има опит, а само от снимки по стената...

# 46
  • Мнения: 2 229
Нищо не разбирам от коли, но погледнах прословутата Алфа 159, да видя каква е тази красота - е, поне на външен вид - голямо дърво. Laughing

# 47
# 48
  • Варна
  • Мнения: 640
Ами като че ли Волвото отпада, макар първо него да си харесах. Засега БМВ-то ми е фаворит, пък Аудито ми се струва по-здраво , но интериора му ми куца малко, изобщо доста се колебая. Имам две, три седмици време да реша, може да ме омайвате още Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 717
......пък Аудито ми се струва по-здраво......

Грешиш......

# 50
  • Мнения: 1 455
пък Аудито ми се струва по-здраво , но интериора му ми куца малко, изобщо доста се колебая.
Как ти се струва по-здраво???... newsm78

# 51
  • Мнения: 592
Споко, Гери, мъжът и е нацелил тройката. Хич няма да я пита. Той май я омайва най- от всички нас. Ако дам БМВ на жена ми - по-яка кола от нея няма да има. Ако я взема аз ще я скапя ако реша и за 3 месеца. Въпрос на шофиране и отношение към автомобила при равни други условия е за автомобилите, особено от големите тройки - немската и японската.
Новата тройка е най-елегантна и дизелът и е най-икономичен, въпреки това ненавиждам БМВ. Аудито пък предлага всичко на най-високо ниво, ако погледнеш всеки показател сам за себе си, но винаги остава на второ място. Фаворитът ми е ясен. Японското /защото авторката не го споменава/ ти гарантира че няма да имаш неочаквани неприятни изненади, ако си я къткаш и е до 5-6 години мах. Факт е че прословутия немец вече 5 или повече години слага на първите три места в класацията по надеждност в Германия!!! все японски коли. Успех! И айде купувайте я тази кола, че да закрият темата!

# 52
  • Мнения: 311
Аз ще дам мнение, но от малко по-различен ъгъл. От трите посочени коли - А4-та на Ауди. Препоръчвам я, като страшно здрава и сигурна кола. Семейството ми я "тества" в жестока катастрофа и благодарение на нея всички сме живи. Дай Боже никога да не се налага да се изпитва здравината на ламарините, но ако аз трябва да избирам, без колебание ще избера Ауди-то.

# 53
  • Мнения: 1 455
notar така е. Peace Всичко е въпрос на вкус и късмет най-вече.
Мъжа ми е имал Ауди и повече не би си взел такава кола.Моя фаворит естествено е БМВ,но аз лично за себе си предпочетох да си взема нова по-евтина марка ,но пък чисто нова,отколкото 5-6 годишно БМВ.Всеки си има своите предпочитания...
И аз харесвам японското,но не можеш да отречеш ,че БМВ 3, Ауди А4 (също и Голф)са се доказали с годините..(особенно БМВ.. Laughing)

# 54
  • Мнения: 220


Цитат
но не можеш да отречеш ,че БМВ 3, Ауди А4 (също и Голф)са се доказали с годините..(особенно БМВ..

и какво точно са доказали - че са пичегонки???

или че не влизат в сервизите и ги заобикалят???

Последна редакция: ср, 08 окт 2008, 09:09 от tati2raseria

# 55
  • Мнения: 1 455

и какво точно са доказали - че са пичегонки???

или че не влизат в сервизите и ги заобикалят???
Пичегонки?...зависи ,колко ниско се оценяваш.. Wink
За сервизите няма да споря-безмислено е.. Whistling

# 56
  • Мнения: 592
Няма лошо от пичегонки - до тебе чакат цял списък яки пички, а ти се прибираш при жена си - баси гадния номер. Много ми е кеф така! Още повече търчат след теб...
За младите БМВ, за улегналите Мерцедес, за дамите Голф кабрио - това чух от един стар немец!

# 57
  • Варна
  • Мнения: 640
май вече съм се спряла на 3-та на БМВ...

Последна редакция: ср, 08 окт 2008, 21:15 от Rosna rosa

# 58
  • Мнения: 592
еее, най-накрая ще приключим!

# 59
  • Мнения: 1 455
notar много присърце я взе тази тема Laughing
Хубаво е ,че сте се решили на нещо  Party....то от много мислене ,накрая винаги се прецакваш.

Общи условия

Активация на акаунт