В неделя с ... по Канал 1 - що за идиотщина?!

  • 2 603
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 515
 Joy  Joy  Joy
Сега ме заинтригувахте да гледам и тази простотия, еййй....

# 16
  • Мнения: 2 237
Пълна простотия ! Опитах да го гледам,но нямах толкова сили и нерви.Как може подобно нещо да стои на екран  ooooh!

# 17
  • София
  • Мнения: 8 114
Колко нелепо си е сложил "ВН" пък е отделен въпрос.

Сега са добавили и С, станало е ВНС Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 1 825
Аз пък помислих, че ми се е развалил телевизорът, след като цял ден превключвах на Канал 1 и все виждах физиономията на "мустакатия мишок". А то - такова дълго предаване. ooooh!

# 19
  • Мнения: 6 417
Joy  Joy  Joy
Сега ме заинтригувахте да гледам и тази простотия, еййй....
Ооо, спокойно. Цели 6 часа е и все ще хванеш някой от тях.  Tired

# 20
  • Мнения: 4 515
 Shocked 6 часа?!  ooooh!

# 21
  • Мнения: 2 960
Данинка, много те тормозят тез твойте деца бе...  Laughing

КО да ги правиш,не ме оставят такъв  hahahaшедьовър да следя Joy Joy

# 22
  • Мнения: 2 697
На мен ми е странно по-скоро защо трябва да не гледаме Канал 1, примерно? Thinking

Аз лично предпочитам да гледам поредицата на БНТ с българските филми в понеделник вечер, "Нощни птици" и "Библиотеката" пред ББ, Сървайвър и пр. медийни експонации на най-уродливата част от българското общество. Всеки си има вкус, в крайна сметка, а това, че доста предавания на БНТ не са за масовия вкус е нормално, само "скара-бира" не може Wink
А, да добавя - много ме радва Голямото четене. Плагиатстска инициатива, но все пак стойностна.

По темата - "В неделя с..." нямаше да бъде толкова нетърпимо, ако го бяха концентрирали в 2 часа максимум и то сутринта. В този му формат въпреки нелошите идеи, има прекалено много баластра.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
Вече имаше такава темаслед първото предаване. Аз гледам канал 1. Ето в момента гледам предаването на Искра Ангелова,което много харесвам. Има иположителни неща в Канала- например откакто Вяра Анкова е шеф на новините много се подобриха. Peace Много са приятни, динамични, водещите са в движение, ако има актуална тема има гост...изобщо много ми харесват. Водещите също са добри.

ОБАЧЕ това "шоу" на Митко Цонев е истинско безумие.Между другото вече не е 6 часа, понеже днес стартира в 12.  Доколкото разбрах има договор за 2 години..ужас. Абсолютно хаотично е, някакъв странен типаж постоянно се включва на микрофона, скука, лошо осветление, някои от идеите са идиотски, а водещият е много зле. Все ми се иска да дочакам Юлиана Дончева и всеки път не издържам дотам.

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Ама и Дончева ли е намесена  ooooh!

# 25
  • Мнения: 2 821
Обединили са няколко предавания, или поне идеите. Откриват се елементи от предаването на Марта Вачкова и то най-дразнещите...дават разбъркани думи и телефон за смс...лигаво простовато състезание - знаете го. Дончева се мъчи да прави нещо като "Търси се", с гости и си говорят за живота. Ути Бъчваров готви. Каша от предавания с две думи Laughing Общо взето хващам само части, не мога да издържа цялото предаване

Общи условия

Активация на акаунт