Повишена телесна температура и забременяване!

  • 8 454
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 285
Какви изследвания иска да ти прави докторът?
И защо трябва да се хоспитализираш по тази причина?
Надявам се всичко да мине успешно и ни пиши какво става.

# 16
  • Мнения: 9
ами какви изследвания...кравка картина орина и друго незнам какво,нямам престава защо тря да сам в болница:(...преди време ми откиха токсоплазмоза ама не беше много висока ,тогава пак така потдаржах температура и доктора ми каза че от тва било ся се надявам да е пак от тва..вчера ми извадиха мадреца Sad  охх много боли ...не ме болеше ама ми беше развален и счупен и за всеки случай реших да го махна може пак и от него да е тази температура незнам..... искам да ви питам нещо момичета незнам дали тук е точното място ама ще питам.значи аз си брасна интимните части от доста време и миналата година от време на време се скубех с пинсета (говоря за венерения хълм)от около два месеца не сам се скубала и скоро забелязах че посредата космите са ми оредели незнам от какво дали ще е от пинсетата незнам ....на някоя от вас случвало ли и се е такова нещо Sad

# 17
  • Мнения: 285
Моля, оправи си правописа, че е ужасен.
За телесната ти температура, как така ще влизаш в болница без да знаеш защо??
Как така имаш токсоплазмоза, ама малко?
И защо не я лекуваш? Температурата сега може да си я вдигнала наистина от мъдреца,но щом са ти го извадили вчера би трябвало да спадне.  И не пишеш нищо за забременяването, нали уж за това е тази тема?
За другия ти въпрос-не разбрах само защо недоволстваш, че са ти оредели космите?Та това е повод за радост. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 9
извинявам се за правописа Sad ами в болница иска да ме вкара личния ми лекар,за да ми направят изследвания и да се разбере от какво я потдаржам тази температура,аз не искам да влизам а той ми отговори че трябвало в отделение да лежа немога да разбера защо Sad днес си мерех както всеки ден температурата сутринта ми беше 36.9 а вечерта 37.4 незнам дали е от мадреца все пак вчера ми го извадиха и още ме наболява мойе и от това да е Sadзначи токсоплазмозата се определя в проценти моята беше 180 тоест не много висока.....много искам да забременея но ме е страх от тази температура Sad искам да разбера каква е причината за нея Sad  иначе се опитвам да забременея от около половин година но уви Sad не става толкова лесно божа работа е това нещо:)

# 19
  • Мнения: 285
Добре, сега ми стана по-ясно какъв е проблемът.
Не мисля, че е необходимо за рутинните изследвания-ПКК, стерилна урина да се лежи в болница.
А за токсоплазмозата трябва да я лекуваш, но ти казваш, че тя е отдавна, а телесната ти темп е от скоро висока.
И как така правите опити за забременяване при положение, че имаш токсоплазмоза, при наличието на такава болест е абсолютно забранено, тъй като води до резорбиране на ембриона и съответно аборт. Тя може да бъде и причина да не можеш да забременееш досега.
Опитай първо с всички изследвания и за токсоплазмоза, за да ти определят процента, да те излекуват, да ти направят и необходимите гинекологични изследвания-микробиология, цитонамазка, за да си сигурна, че всичко е наред и тогава е ред на бебеправенето.
Температурата, ако е от мъдреца ще спадне до ден два, защото сега още мястото е травмирано и е нормално след стоматологична интервенция се вдига температура.
Ако не спадне изследванията трябва да покажат причината.
Стискам ти палци и ни пиши  какво става с теб.

# 20
  • Мнения: 9
да и аз се надявам да е от мадреца,дано ми спадне ще съм много щастлива Simple Smile ..аз съм се консултирала с генеколога ми за токсоплазмозата и той ми каза че няма място за притеснение.по този начин плодът щял да има имунитет   аз лично не мога да си го обясня..цитономаска ми правеха април 2008  и всичко беше наред,но трябва пак да си направя изследване за токсоплазмоза и да се лекувам така ще е по сигурно..надявам се всичко да бъде наред Simple Smileи много скоро да си имаме бебче Simple Smile

# 21
  • Мнения: 9
днес бях на лекар,и утре ще ми правят изследвания-стерилна урина и кръвна картина ...надявам се всичко да бъде наред  Rolling Eyesминаха вече 5 дни от както ми извадиха мъдреца и все още потдържам температура  Cryдано от тези изследвания се установи от какво я потдържам Sadи дано не е нещо сериозно ...много се притеснявам ,много  Praynigмоля се всичко да мине добре
ще ви пиша като си взема изследванията Sad

# 22
  • Мнения: 285
Стискам ти палци.
Дано се изясни причината. Praynig

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Направи ли зъбна снимка ? Също така болки в ставите да имаш ? При едно възпаление на ставите като ревматоиден артрит се поддържа температура над 37 .

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 19:07 от casablanka

# 24
  • Мнения: 2
Здравейте! Аз имам болки в ставите, но след направените ми изследвания в ревматология, не беше открит ревматоиден артрит и решиха, че може да е реактивен. Продължавам да вдигам тази температура, понякога не всеки ден и нямам никакво обяснение за нея. Вече не знам какво да правя.

# 25
  • Мнения: 9
не зъбна снимка не съм правила,няма нужда..вече не ме боли...всички зъби са ми здрави не е в тях причината за температурата Sad не нямам болки в ставите.по принцип се чувствам много добре и в същото време потдаржам 37.4 не мога да си го обясня  Rolling Eyes днес освен стерилна урина и кръвна картина ми взеха кръв и за токсоплазмоза...в понеделник ще си взема резултатите( само токсоплазмозата ще взема на 02.02 Sad )надявам се много да се установи каква е причината за температурата ..... Praynigмного съм притеснена и се моля всичко да бъде наред

# 26
  • Мнения: 9
взех си днес изследванията от кравна картина и стерилна урина....стерилната урина ми е много добре ,кръвната картина също само ливкоцитите са ми малко по високи което означавало че имам някакво вазпаление...в хеи ми казаха че можело да е всичко можело да е от ухо,от гарлото от зъб от всичко.....много ме е страх нямам търпение да дойде 2.02 и да си взема токсоплазмозата да видим и тя как е ...продалжавам да си потдаржам температура Sadако и токсоплазмозата ми е  добре ще се наложи да влезна в болница Sad за пълни изследвания Sad страх ме е много

# 27
  • Мнения: 9
здравейте момичета Simple Smileпак съм аз Simple Smileзначи искам да ви споделя нещо ,вчера бях на преглед при един доцент от ВМИ-София...прегледа ме и установи че имам възпалено легло на дясната сливица.Предполага че от това потдържам температура и дано да е така..изписа ми СУМАМЕД (34 ЛВ) 3 хапченца са само но били много ефикасни изкренно се надявам да е така  Praynig Praynig Praynig и да спадне най накрая тази температура Sad  Ще ви пиша след 3 дни като ги изпия как съм  Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт