Търся фирма за основен ремонт на апартамент-София

  • 84 703
  • 170
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 2 438
а, извинете, аз препоръчвам Бабекс, даже в момента ми сменят една баня  Peace

отдавна не ги бях използвала, сега съм им планувала и второ нещо, но към есента

# 106
  • Мнения: 1
Моите патила с ремонта продължават. Все пак поръчахме кухня при Асен Галев - чакам всичко да свърши, за да напиша обективен коментар. Днес и утре монтират кухнята и яхвам метлата да чистя. Поудължи се ремонтът, за първи път ми е - ей това е голяма чудесия...

Паркет за спалнята мислим да поръчаме от Паркетмастер - някой ползвал ли ги е? Пак от форум ги намерих.

Аз си питам....чакам за отговор и като няма, действам на момента. Септември ще направя коментар - кое, как, защо, какво ми е харесало и какво ми е скъсало нервите;)

# 107
  • София
  • Мнения: 8 017
Ето, аз ще ти препоръчам, а и писарствам във форума от около 2 години. Simple Smile
Зимата ние бяхме на тази фаза и на случаен принцип съпруга ми попадна на фирмата от нета:
ЧАПАРА ЕООД
адрес: София, ул. 11-ти август 38
телефон: 087 8912246
Собственикът се казва Божидар Стефанов.

Ако те интересува, на лични ще ти дам допълнително инфо, ще ти пратя и снимки.

# 108
  • Мнения: 2 759
                            И на мен ми се струва 90% рекламна тази тема, но хайде... Чакам приключилите преди 6 месеца ремонт и похвалили се в темата да кажат дали нещо е изскочило впоследствие   bouquet. Когато ремонта е тъкмо приключил мисля че не може да се прецени добре.

# 109
  • Мнения: 32
Ето, аз ще ти препоръчам, а и писарствам във форума от около 2 години. Simple Smile
Зимата ние бяхме на тази фаза и на случаен принцип съпруга ми попадна на фирмата от нета:


Ако те интересува, на лични ще ти дам допълнително инфо, ще ти пратя и снимки.


Моля, за инфо искам свестни хора ...да разбират  и.. не неискам да им висЯ на главата за да работят ..така както и на моята никой не виси за да си свърша качественно нещата и да си получа парите за това
МИЛИНКА може на Л.С  Praynig

# 110
  • Мнения: 729
Аз също мога да препоръчам,но не фирма,а бригада от трима майстори.Ако се интересувате,ми пишете и ще пратя координати  Peace

# 111
  • Мнения: 721
Милинка, благодаря ти

Илкомн, можеш ли да ми ги пратиш на лични, благодаря!

# 112
  • Мнения: 1
Привет дами,
Тъй като чакаме бебе след нова година, с жена ми решихме да направим основен ремонт на скоро закупен от нас апартамент на шпакловка и замазка.  И понеже нямах познати майстори и реших да се доверя на кумата ми, която е доста дейна и взискателна. Жилището и е супер и доста стилно. Тя ми даде два контакта единия на строителна фирма и другия на производител на мебели. Понеже строителната фирма буквално ме мота две седмици, аз реших да потърся други подобни фирми. От търсенето ми в нета изскочи една с  много як сайт, обаче се оказа че най рано могат през декември да почнат което не ме устройваше. Така попаднах на този форум. И си направих среща с 4 или 5 фирми от този форум. След което почнах да отсявам фирмите - по ред причини, единия строител за да ме спечели излъга друг клиент пред мен, ходих да гледам други техни обекти и така. Накрая останаха двама и за единия се допитах до колега тука във форума.
Накрая се спря на Топ Дом стой на Иван.
И да ви кажа съм супер доволен за избора си. Има голям ресурс от бояджии, електричари, плочкаджии, бояджии и ВиК. Ремонта го бяхме спазарили да е за 45 дни. Реално поради моя вина стана за 2 месеца. Това естествено се дължи според мен че в техния бранш е голяма криза и имат съответния ресурс да го направят. Така че ако ви трябва майстор Иван е Вашия човек. Телефоните са  му  +359 897 906  519, +359 887289 747.

Също така ако ви трябват мебели ви препоръчвам Краси. Понеже видях какво е направил в апартамента на кумата ми. И сравних цените при големите търговски мебелни къщи - тип Айко, Лабиринт не съм търсил друг.  Телефона му е +359 888 437 092.

Дивана си го взех от ГАТО. Имат магазин в Технополис - Младост 4. Правят добри отстъпки по време на СТРОЙКО. много е хубав и цена/ качество за нас излезе най изгодно.  Само дето от личен опит  Sunglasses преценете дали ще Ви влезе в апартамента. При мен се наложи да се разглобява единия лакътник.
Плочките ги купих от АРТГЕС - http://artgres.net/home.html испански са основно и всичките ми приятели ми се кефат на банята и малката тоалетна /тук нямах думата лилаво бяла е/
Та така и от един месец се радваме на новото ни жилище и в началото на януари чакаме да ни се роди първото бебче.
Момиче ще е Wink като разбрах в началото малко мрънках ама вече се примирих  Sunglasses на тати новата лигла.

ПП
И накрая да ви дам съвет за пердета. Ходете на Илиянци. Колкото и да Ви се струва странно. Има представители на турски фабрики и цените са около 10 лева метър, и до към 3 още на метър за ушиването им. Същите се продават в магазините за около 25-30 лева  Sunglasses
И аз не вярвах и отидох уж само да проверя.

Ако имате въпроси може да ме питате.
Предполагам че сега покрай раждането ще кибича тука а не в http://bgtatko.bg/

# 113
  • Мнения: 0
Изчетох толкова неща във форума,че вече  съвсем се обърках,на нас също ни предстои голям ремонт на апартамента в София,но проблема ни е че не живеем в София и няма да можем да контролираме непрекъснато майсторите.Затова моля, който е ползвал услугите на Топ дом строй или на http://bgremonti.com/ да ми пише

# 114
  • Мнения: 4
Здравейте,

Някой да е правил ремонт с фирма Викредо ЕООД. Моля за мнения

Благодаря

# 115
  • Мнения: 1 340
Мога да препоръчам фирмата на съпруга ми, освен че всеки ремонт вкъщи го е правил той и неговите хора, се занимава с ремонти от 2 години, а със строителство от 10г.
http://be-kr.eu /сайта все още не е изцяло готов/
0887 24 71 71
0897 24 71 71 - Крум Радулов.

# 116
  • Мнения: 0
здравейте, нога да ви препоръчам един майстор, много е добър, прави си всичко от А до Я. Ел.инсталации,гипсокартон, водопровод и канализация, шпахловки, боядисване, тапети, корнизи, первази, има си и много точен човек за теракот и фаянс, замазки, казва се Ники 0877 726691, правил е много ремонти и на мои приятелки

# 117
  • София
  • Мнения: 714
Препоръчвала съм и преди и сега.
Доволна съм. Писала съм. ВиК, Отопление, перфектни са.
Чистат си  Naughty
Беше ми омръзнало да чистя след майстори.
Хвърлят кой къде намери. Като се сещам се ядосвам чак.
Майор и ко. http://www.majorico.com/index.php?option=com_content&view=ar … d=9&Itemid=47

# 118
  • Мнения: 721
Този път попаднахме на читави майстори и мога да препоръчам:
- гипсокартон, плочки, къртене - бригадата на Емил Боев (препоръчана ми от колега) - мога да дам тел на лични
- паркет и первази http://www.parket.bg/
Работят добре, гъвкави са и си чистят  Peace

# 119
  • Sofia
  • Мнения: 852
Запис, че ми предстои ремонт, а вчера получих оферта, която ми отвъртя главата (ако това са цените навсякъде, май аз ще боядисвам апартамената и без това какво ще правя 45 дни преди раждането Mr. Green)
Как ви се струва 6.50 лв на кв. м. цена за труд за боядисване на стена с цветен латекс, защото на мен ми изглежда множко?  

Последна редакция: сб, 22 яну 2011, 11:18 от Eliona

Общи условия

Активация на акаунт