Big Brother 4 - Lost in the garden 3

  • 71 760
  • 5 331
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 318
 Хоп-троп айде и от мен добро утро!!!!Отивам да ви почета в старата тема,така като гледам цял ден ще си дремуцаме в къщи в това ужасно време, поне тук да си правим компания Peace Peace Peace

# 16
  • Мнения: 985
добро утро
аз редовно ви чета,но рядко пиша.
Тая Ирена много ми опротивя  Sick как пък не й стана малко неудобно да седи само при мъжете.Имам чувството,че си го търси...Цецо си се върна в мъжкия самолет,а тя си стои още там  Rolling Eyes
Мен Филип ме кефи,поне прави шоу.Вярно ако съм на мястото на жена му,хич няма да ми е приятно да флиртува с други и то пред цяла БГ,но не вярвам да стигне по-далече. Peace
За Скобаря,не ми се вярва да се друса все още.В момента момчето изглежда много добре.Личи си,че се подържа,докато при хората ,които употребяват наркотици изобщо не им е до това. Peace

# 17
  • Мнения: 2 169
В момента Жоро цепи дръвца....с длето  ooooh!

# 18
  • Мнения: 1 554
Иванина се къпе,най накрая,ще и видим измита косата Crazy
Филип,играе на камерата hahaha Joy ох корема ме заболя да се смея Laughing

# 19
  • Мнения: 1 163
Добро утро и от мен в новата тема Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 15 466
Филип се прави на идиот пред камерата.

# 21
  • Мнения: 599
Айде разказвайте какво се случва, че от два дни не съм в час с ББ.

 Popcorn

# 22
Добро утро Simple Smile
Филип се престарава Tired

# 23
  • Мнения: 1 163
Филип май изкуква вече Joy

# 24
  • Мнения: 524
Тая Ирена много ми опротивя  Sick как пък не й стана малко неудобно да седи само при мъжете.Имам чувството,че си го търси...
И аз мисля така, в началото ми беше симпатична. То може за това да е ходила на дискотека с "приятелки".

# 25
  • Мнения: 1 554
Филип:много ми се друса от 5 дни не съм ходил,ама как да вляза в този кенеф Sick

# 26
  • Мнения: 751
Филип се прави на идиот пред камерата.
Релето му дало накъсо. Joy Joy

# 27
  • Мнения: 1 163
Марти се реше Ирена също,а мъжете палят огъня.

# 28
  • Мнения: 985
Тая Ирена много ми опротивя  Sick как пък не й стана малко неудобно да седи само при мъжете.Имам чувството,че си го търси...
И аз мисля така, в началото ми беше симпатична. То може за това да е ходила на дискотека с "приятелки".
да и после мъжа й виновен...

# 29
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
И аз си мисля , че тотално изпращя Филип newsm78

Общи условия

Активация на акаунт