Орифлейм - тема за консултанти 9.

  • 13 876
  • 304
  •   1
Отговори
# 225
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
момичета в другата тема пише, че тук има линк за каталог 17, но аз не открих такъв. ако нещо съм го подминала или не съм в час, помагайте, много искам да разгледам коледния брой.

# 226
# 227
  • Мнения: 3 034
ок може и така да е..но ти примерно може и да си на 200 километра от Пловдив ,а някои да се интересува.не знам от къде си така че не го приемай лично

не го приемам лично, но за този вид работа няма абсолютно никакво значение на колко км един от друг живеем. Peace

# 228
  • Мнения: 18
Здравейте момичета! Консултант съм от края на 13 каталог. Все още не мога да разбера какви са подаръците, които споменавате и как мога да ги получа. Извинявам се за глупавия въпрос, но може ли да ми обясните?  Embarassed

# 229
  • Мнения: 3 034
по принцип подаръците всеки каталог са различни - в твоя случай, ако не бъркам бяха спирала на Джордани и гланц за устни - стъпка 1
талон за 15 лв. отстъпка - стъпка 2 и мп3 плеър - стъпка 3.
подаръците се получват при достигане на 100 БТ. но ако в някой от каталозите нямаш 100 БТ, отпадаш от тази програма и можеш да участваш в бизнес програмата.

а аз имам едно питане - човекът, който те е записал, не ти ли е обяснил за тези неща?
и не, не се заяждам, просто ми е любопитно. Peace
а иначе въпросът ти въобще не е глупав.

# 230
  • Мнения: 18
При мен нещата се оказаха не такива каквито ми се обясниха...., но не съжалявам, че станах консултант. Лошото е, че в каталог 13 не направих никакви точки, защото ме регистрираха един ден преди изтичането му и нямаше смисъл да събирам поръчки! Това предполагам значи, че няма да има подарък за мен. Абе здраве да е!

А каква е тази бизнес програма?

P.S. iviche благодаря ти за отговора!  Heart Eyes

# 231
  • Стара Загора
  • Мнения: 162
Привет и от мен! Отдавна не съм писала, но редовно ви чета и сте ми много полезни, за което ви благодаря най-сърдечно! Имам въпрос за подаръците от стр.98 и следващите от каталог 16 - продуктите могат ли да се поръчват отделно или само в комплект са на тази цена? Питам, защото  друг път пише, когато не е позволено.

# 232
  • Мнения: 192
В бюлетина ,а също и когато пускаш по интернет има за бизнес програмата за всеки каталог.

# 233
  • София
  • Мнения: 6 010
НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ТАЗИ ВЪЗМОЖНОСТ!
Направете 50 БТ през периода 03.11 - 09.11 и купете Луксозен крем за очи „ККК” (код 4641) + Луксозен дневен крем със SPF 15 (код 4642) само за 10.90 лв. Офертата е кумулативна! 

До изчерпване на промоционалните количества!

# 234
  • Мнения: 1 289
момичета,новите каталози автоматично ли ми ги пращат с поръчката или трябва да си ги поръчам?

# 235
  • Мнения: 9 095
момичета,новите каталози автоматично ли ми ги пращат с поръчката или трябва да си ги поръчам?

има 3каталога които ако не искаш да получиш трябва да отбележиш, да не ти ги пращат + 1 безплатен, други ако искаш си ги поръчваш Peace или си ги вземаш от офиса...

# 236
  • Мнения: 1 289
Благодаря за бързия отговор.  bouquet

# 237
  • Мнения: 1 289
От одеве се мъча да пусна поръчка,но като поръчам продуктите и натисна "провери" не ми излиза бутон за края на заявката ами някъв "проверка за кредит".незнам сега как да я пусна?Нова съм още и ще съм ви страшно благодарна ако ми помогнете. newsm78 От одеве влизам в "История на поръчките"' и вече 10 мин. пише ,че е в процес на обработване,а досега не се е случвало да се обработват толкова.

Последна редакция: вт, 04 ное 2008, 10:25 от Мимито

# 238
  • Мнения: 3 782
Мими, да не би да имаш неплатени фактури. Повече от една. Провери, затова не можеш да пуснеш поръчка.

# 239
  • Мнения: 1 289
Мими, да не би да имаш неплатени фактури. Повече от една. Провери, затова не можеш да пуснеш поръчка.

Нямам Ани,плащам си ги винаги на следващия ден след като получа колетите.В това отношение съм много с стриктна.

Общи условия

Активация на акаунт