Орифлейм - тема за консултанти 9.

  • 13 807
  • 304
  •   1
Отговори
# 240
  • Sofia
  • Мнения: 302
понякога отнема повече време и дори да са платени фактурите може чак след 2-3 дни това е отразено на сайта. Провери като от менюто избереш бизнес-->фактури. Ако има една пусната поръчка и правиш втора, ако надвишаваш кредитният лимит от 360 лв. също може системата да не ти даде да пуснеш поръчка. Не виждам други възможни причини да не можеш да пускаш поръчка.

# 241
  • Мнения: 1 289
понякога отнема повече време и дори да са платени фактурите може чак след 2-3 дни това е отразено на сайта. Провери като от менюто избереш бизнес-->фактури. Ако има една пусната поръчка и правиш втора, ако надвишаваш кредитният лимит от 360 лв. също може системата да не ти даде да пуснеш поръчка. Не виждам други възможни причини да не можеш да пускаш поръчка.

Blagodarq за отговорите момичета.Имам проблем с копието от личната карта и договора и затова ми е спрян лимита.Днес ги попълних наново и ги изпратих в София и се надявам всичко да е Ок.Направиха ми компромис и ми пуснаха тази поръчка,но докато оправят договора ще съм без право на поръчки.А това се надявам да стане до понеделник поне.

# 242
  • Мнения: 414
Някой да има случайно информация за еленчето и чашката??? Още не съм пускала поръчка, защото все ги няма.... Много страдам вече......  Cry

# 243
  • Мнения: 3 782
Гали, за кои по- точно? Rolling Eyes
А вие вижяхте ли вече портомето Джордани, от новия каталог е на 46 стр.

# 244
  • Мнения: 9 095
я на мен ми кажете Laughing искам тампончетата за грим, ама не на вижънс, ами тия триъгълните, обаче като ги попълня във формата ми казва че не се продават...да не би да са сменили кода Thinking

# 245
  • Мнения: 3 782
Тед, не съм ги виждала от доста време. Може и да са ги махнали, ама щом ги има във формата. Освен да попиташ в офиса?

# 246
  • Мнения: 414
Ами еленът и чашата, които са като подаръци, ако предния каталог направиш 130 БТ.... Sad Толкоз им се бях навила.... Ама ако не попълнят липсите от яд няма да пусна поръчка...  Иначе следващия каталог искам да го изкупя целия...хахах

Тампончетата триъгълните бяха преди 1-2 мини каталога за някакви стотинки... Аз даже си набавих ей така да имам... Ако намеря фактурата, ще пиша по кой код съм ги поръчала...  Thinking

# 247
  • Мнения: 9 095
Ами еленът и чашата, които са като подаръци, ако предния каталог направиш 130 БТ.... Sad Толкоз им се бях навила.... Ама ако не попълнят липсите от яд няма да пусна поръчка...  Иначе следващия каталог искам да го изкупя целия...хахах

Тампончетата триъгълните бяха преди 1-2 мини каталога за някакви стотинки... Аз даже си набавих ей така да имам... Ако намеря фактурата, ще пиша по кой код съм ги поръчала...  Thinking

много ще съм благодарна, аз пуснах сега, ама в понеделник сигурно пак ще поръчвам, така че все ще ги взема Hug

# 248
  • Мнения: 215
Ами еленът и чашата, които са като подаръци, ако предния каталог направиш 130 БТ....
Не беше ли ако направиш 100 БТ. Както и да е. Аз си ги взех. Дъщеричката ми много хареса еленчето, но като цяло и играчката и чашата не са нещо особенно. Аз пускам поръчка по интернет и в поръчката директно ми излезе и чашата, след което аз посочвам дали ги искам. Май нямаш много време. Не трябва ли да си ги вземеш с поръчка от този каталог  Hug

# 249
  • Мнения: 367
Здравейте,хайде и аз с актуалното инфо.
За еленчето и чашката-не ми допаднаха много,а и никъде не пише Орифлейм.Някакви случайни са  Peace
Днес взех ралито и ето отзиви:
1.рол-он Енигма-аромата е супер
2.кремчето за ръце нежна грижа-много мекички стават ръцете.
3.серията с колдените елементи-аромата не ми допадна.
4.чантичката Джордани,т.е. портмонето е доста големичко,не е мой тип  Rolling Eyes
5.стика на Джордани е страхотен за по-матова кожа
6.сенките трио на Вижън-много яки
7.блестящата серия-много харесах сенките,лек приятен блясък
8.червилата "след полунощ" не ми допаднаха цветовете
9.кремообразните сенки за очи-наистина не се разливат,много добри
10.коледната палитра е чудесен подарък,но аз имам вече миналогодишната.
11.детките гелчета много яко миришат,жалко че мойто съкровищще е още малко за тях Sad
Това се сещам засега. Peace

# 250
  • Мнения: 3 782
Здравейте,хайде и аз с актуалното инфо.

4.чантичката Джордани,т.е. портмонето е доста големичко,не е мой тип  Rolling Eyes

А иначе вътре как са преградите?
Защото една клиентка го иска? Да й обясня.

# 251
  • Мнения: 367
Като се отвори има отделение за карти и стотинки вляво и един голям джоб вдясно Peace

# 252
  • Мнения: 414
Тед, под номер 9920 съм ги взела....... Пробвах да ги пратя като поръчка, но ми даде липсващ продукт... явно вече ги няма .... Sad И еленът и чашата ги няма още, а време не остана... На кви се праят тея.. кой знае от коя китайска фирма ги вземат... кво толкоз да поръчат още количества... То е ясно, че няма да се набутат.. винаги каквото е в повече го пускат на малко пари ( реалната му стойност всъщност) и пак са си отгоре... А иначе 130 точки трябва да направиш.. и още 2 каталога пак получаваш некви такива неща ( срещу заплащане) и накрая томбола и отиваш на шопинг във Виена.. да бе да Simple Smile

# 253
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Тед, под номер 9920 съм ги взела....... Пробвах да ги пратя като поръчка, но ми даде липсващ продукт... явно вече ги няма .... Sad И еленът и чашата ги няма още, а време не остана... На кви се праят тея.. кой знае от коя китайска фирма ги вземат... кво толкоз да поръчат още количества... То е ясно, че няма да се набутат.. винаги каквото е в повече го пускат на малко пари ( реалната му стойност всъщност) и пак са си отгоре... А иначе 130 точки трябва да направиш.. и още 2 каталога пак получаваш некви такива неща ( срещу заплащане) и накрая томбола и отиваш на шопинг във Виена.. да бе да Simple Smile

Гали, преди няколко години зелените джапанки, чадъри и раници на Орифлейм се купуваха по същия начин, както сега чашата и еленчето. В някакъв момент чадърът свърши, защото контейнерите били спряни с кораба някъде на някоя си граница. Тогава пращаха все още мейли и ни бяха съобщили, че когато се получат, ще бъдат начислени в следващата поръчка. Така и беше. Предполагам и сега пак действат така, защото те ще се появят в някакъв момент. Но ако много държиш на тях и искаш да си сигурна, обади се и питай в колоцентъра ( ако въобще могат да ти отговорят и благоволят да го направят ). А че те за нищо не стават, си е ясно  Rolling Eyes.
Лек ден на всички.

# 254
  • Мнения: 215
За еленчето и чашката-не ми допаднаха много,а и никъде не пише Орифлейм.Някакви случайни са  Peace
Вярно е  Crossing Arms Чашата исках да я подаря на една клиентка за дъщеричката й и я огледах от всякъде, но надпис Орифлейм никъде няма.
Накой взимал ли е мъжкия Ес 8. Траен ли е. Миризмата му каква е: по сладникава или. Имам мострата, но нещо не можах да усетя какъв точно е аромата му  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт