Объркана съм

  • 3 462
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 592
Изненадай го в Щатите, но се приготви да бъдеш изненадана! Това е кардиналното решение - или ще се съберете, или няма да се съберете! А ти що толкова си се хванала за тоя? Да не ти е за първи път или си имаш цел в живота?

# 16
  • Мнения: 63
notar, защото съм проста. Нищо не получавам от него! Нямам никакви материални облаги или каквито и да било други от него. Просто, понякога имам чувството, че нещо ми е направено. Аз не вярвам в тези неща, но не мога да дишам без него. Стига ми едно "мило" от неговата уста за да се навия да го чакам още 4г.Не знам, какво ми става. Още от началото на връзката ни, всеки ми казваше "това момче не е за теб", но аз не, та не. Обичам го и това е. Ето сега, какво стана 4г. по-късно. Всички се оказаха прави!

Тес, оглеждам се аз, но  всички, които ми се лепят са ми смотани. Не се е появил тоя, който поне малко да ме заинтигува.

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Аз не вярвам в тези неща, но не мога да дишам без него. Стига ми едно "мило" от неговата уста за да се навия да го чакам още 4г.

Той отдавна го е разбрал това и те манипулира както му е кеф. След като и само на едно гости не иска да отидеш, за какво семейство си се замислила с него?
Като си дойде за празниците,седнете, говорете и се разберете.   

# 18
Имах връзка с човек който работеше в чужбина.Много го обичах и си мислех че не мога да живея без него!Всяко лято в продължение на 3 години му ходех на гости след което продължаваше голямото чакане.Нищо не се случваше нито се развиваха нещата за напред.Така изкарахме 6 години.След което разбрах колко неща изпускам от живота като стоя и чакам нещо което може би няма да дойде!

Огледах се около мен и ето ме сега щастливо омъжена с дъщеричка на 1 годинка!Не съжалявам за нищо.Много съм доволна че успях да се изтръгна от това мъчително чакане.Никой не го заслужава!

Не го чакай повече огледай се какво става около теб!Няма да сгрешиш!ако е искал до сега щеше да те вземе или да се прибере  HugДано имаш същия късмет като мен и бързо да намериш някой който да те накара да забравиш!

# 19
  • Мнения: 63
Щастлива мама, наистина ми вдъхна кураж.  Hug

# 20
  • Мнения: 1 558
Да си призная това с фиктивния брак би ме изкарало извън равновесие. Тези години нищо ли не ознавачават за него?! Аз бих се замислила дали да се опитвам да крепя такава връзка, при положение, че на него явно не му се поемат ангажименти след толкова време от никакво естество!

# 21
  • Мнения: 3 016
Не се е появил тоя, който поне малко да ме заинтигува.

А може би сравняваш всеки мъж с него .Ако е така никога няма да го откриеш .Пожелавам ти най -доброто за теб , а кое е то може би сама ще разбереш при следващият ви разговор очи в очи.

# 22
 Не си влюбена в него, а в мечтата за него. На тази твоя огромна мечта са и нужни "трохички", за да се развихри и да те държи залепена в облаците от щастие.
Реалността обаче е по-друга и болезнена, дори и да нямаш сили да си я признаеш.
Забрави за Mr. Big и лустросаните му словоизлияния по скайпа. Намери си мъж, който ще те топли с присъствието си.

# 23
  • Мнения: 2 479
Не си влюбена в него, а в мечтата за него. На тази твоя огромна мечта са и нужни "трохички", за да се развихри и да те държи залепена в облаците от щастие.
Реалността обаче е по-друга и болезнена, дори и да нямаш сили да си я признаеш.
Забрави за Mr. Big и лустросаните му словоизлияния по скайпа. Намери си мъж, който ще те топли с присъствието си.
Напълно подкрепям. Peace
Както и мненията по - горе, че 4 години са предостатъчно време за да разбере дали иска да бъде с теб или просто си му удобна и на разположение винаги, когато пожелае.
Не смятам, че това е връзка - без никакви ангажименти от негова страна.
Събуди се и живей, не е задължително веднага да срещнеш по - добрият от него, просто живей с ясното усещане, че си нищо не губиш и си свободна и нещата ще се наредят сами.

# 24
  • Мнения: 537
И аз имам чувството, че си има друга там. Не заради друго, а защото имам познат, който ходи на бригада в САЩ, имаше гадже тук и си хвана американка там. А и така, както те мотае...ами че той ако те обича така, както твърди няма да те остави тук, а досега да сте заедно. Мисля и че приказките за бригадите са само за отбиване на номера.  Peace Помисли, говорете, но реши какво ще правиш с него, ти самата казваш, че искаш семейство, мислиш ли че с него ще стане?  Hug

# 25
  • Мнения: 63
Благодаря ви момичета, наистина страшно много ми помагате за да добия ясна представа. Както се казва, отстрани се вижда по-добре.  Flutter

# 26
  • Мнения: 4 519
Съвет не мога да ти дам, но се записвам да следя темата с пожеланието за успех и скоро да си истински щастлива! Според мен също този мъж те възприема като "жената в България" и нищо повече. Ако не мислиш, че нещата ще се променят, може би наистина трябва да започнеш да си търсиш щастието и дано наистина го намериш, с него или с друг.  Peace

# 27
  • Елин Пелин
  • Мнения: 209
Няма смисъл да го чакаш! Той не те заслужава!

# 28
  • Мнения: 22 436
Ако ти харесва да си с някого за по 3-6месеца и после разделени за по 1г, ок, продължавай.
Но не мисля че това вашето е връзка, а какво остава за съпруга, семейство или нещо подобно.
Човека явно води два съвсем различни живота в съвсем различни страни. Там може да си има дори и съпруга и деца и за това изобщо да не му е зор да те взима. А в БГ да си идва като на почивка, още повече като знае, че някой го чака с отворени обятия.
Зарязвай го докато е време, намери си мъж, който ще те уважава и обича.

# 29
  • Мнения: 2 563
Много му е удобно на това момченце, като дойде в България, има топла постеля за него. Ама отговорности, уважение... тц...

Зарежи го, с гръм и трясък. Не те заслужава.

Общи условия

Активация на акаунт