Деца играещи във входа

  • 7 124
  • 199
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 241
И ние сме играли във входа. Не си спомням да са ни се карали.

А ти на 19 какво правиш вкъщи за да ги слушаш? Ходи вдигай шум и ти някъде Wink

# 16
  • Мнения: 3 405
Не се коси Ах'Не!, ще имаш щастието някой ден твоите деца да играят във входа  Grinning

# 17
  • Мнения: 25 610

Значи аз съм кривата в случая според теб така ли?  Rolling Eyes Наистина не знам кой е правият в случая  и затова пуснах темата.

О, изобщо не искам да кажа, че си крива. Нещо друго се опитвам да намекна, но явно ще ме разбереш, когато доузрееш.  Grinning

# 18
  • Мнения: 1 813
Не се коси Ах'Не!, ще имаш щастието някой ден твоите деца да играят във входа  Grinning

Но тогава няма да ми правят впечатление детските викове. Сега се сещам за следната ситуация:
Седим си лятото на кафе с една съфорумка, наоколо много деца, в един момент става прекалено шумно от викове и крясъци,а приятелката ми си седи и продължава да ми говори. За мен обаче е трудно да остана безучастна. По едно време я питам не я ли дразнят поне малко, а тя :
-О,даже не ги чувам. Когато имаш дете в един момент просто спира да ти прави впечатление този шум.

# 19
  • Мнения: 3 405
Няма идеално място под слънцето Simple Smile Приеми го като тренировка за тогава.

# 20
  • Мнения: 2 478
Ххаха.В нашия вход е по-зле.Играят си ...тийнейджъри.Пушат и викат.
Никога не съм им правила забележка,първо защото все още си спомням тяхната възраст и второ-ами къде да отидат децата.
Трябва повече толерантност и търпение Hug

# 21
  • Мнения: 2 563
Ах, Не! Не си длъжна да припадаш от умиление като видиш деца. Спокойно, нормална си!  Grinning

# 22
  • Мнения: 1 813
Ах, Не! Не си длъжна да припадаш от умиление като видиш деца. Спокойно, нормална си!  Grinning

Ох,това исках да прочета. Мен по принцип ме изнервят децата последните месеци. Някаква непоносимост имам.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Това което цитира как`Сийка не съм го чела, но преди време сама стигнах до този извод - остарявам. И сега стриктно се следя, да не се държа като бабка. Ама ей на каквото е това е.
С това исках да кажа, че и мен понякога ме дразнят, ама не смея да си позволявам и да го мисля даже.

# 24
  • Мнения: 3 521
И докато децата ти играят, викат ли,крещят ли, реват ли ?

Естествено, че не! Моето е от музея на мадам Тюсо. Crossing Arms

В интерес на истината в момента живея на място, което може да се каже, че е почти като това от снимката в подписа ти. В кооперацията ни има малко деца(2 от 11 апартанмента+ един тийн на 17 г.). Играенето на топка е забрането. Има игрище на половин километър, което е създадено точно с цел тези отвратителни малки, опасни за следобедната дрямка дечурлига да играят там, да не вдигат шум, да не тъпчат тревата и зелените площи около кооперацията да са свободни, за да могат тлъстите пудели на още по-тлъстите ми префърцунени съседки-баби-германки да серат на спокойствие.

За протокола на 19 години живеех в Студентски град с още 2 момичета + 3 гаджета и още незнам колко приходящи и изходящи навлеци. Е - там беше наистина шумно Whistling.

# 25
  • Мнения: 1 813
От последния шум,който си описала до гореспоменатия от мен,има голяма разлика? Определено моето е по-дразнещо.  Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 3 726
Имаше. Вече не играят там. Не се търпи, права си. Когато бяхме малки и по нас викаха и ни изгониха от входа, така че нищо ново под слънцето.

# 27
  • Мнения: 3 405
Не си длъжна да припадаш от умиление като видиш деца.

Toчно така, не е длъжна. Но пък yспешно може да не ги понася напоследък. Нормална е Simple Smile

# 28
  • Мнения: 304
не се ядосвай просто поговори с тях помоли ги да са по тихи Peace

# 29
  • Мнения: 2 401
Ах, Не! Не си длъжна да припадаш от умиление като видиш деца. Спокойно, нормална си!  Grinning

Ох,това исках да прочета. Мен по принцип ме изнервят децата последните месеци. Някаква непоносимост имам.

И аз имам непоносимост към кухи лейки, ама не съм пускала тема за това досега.

Общи условия

Активация на акаунт