СПОДЕЛЕТЕ на Сопрано празника - 81 булки на софрата йо хо хо!

  • 26 712
  • 994
  •   1
Отговори
# 960
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Споделям прекрасен ден, виждам как една моя мечта започва да се сбъдва. Толкова е хубаво и щастливо, че няма накъде. И се тупам сама по рамото, че докарах нещата до сбъдване. Хе, хе. "Деветдесет и девет процента труд, един процент талант!" - както пееше една много яка група преди хиляда години. Joy
Фридо, не спирай! Heart Eyes Искам още от житейската проза, претворена в поезия. Имаш смела четка! Не, това май беше за друго изкуство...  newsm78
П.П. Флор, премести бюрото.  spoko От "фън шуея" е.  Thinking (Ох, пак забравих кое беше правилно. Занда ми каза, ама пусти плитък мозък мой.  Crazy)

# 961
  • Мнения: 7 837
Бензин под $3, даже под $2.80. Чак не повярвах на очите си.

# 962
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
И аз споделям, че заредих вчера под 2 лв. Wink

# 963
  • UK
  • Мнения: 3 959
Споделям едни проклети десет лева на жълти стотинки. Нямам представа какво да ги правя. Simple Smile

# 964
  • Мнения: 3 405
Изхарчи ги.

# 965
  • UK
  • Мнения: 3 959
С удоволствие бих, но никой не гледа с добро око на една торба монети. Simple Smile

# 966
  • Мнения: 4 371
По малко ги обърни в левчета. После в 10.

Бях на среща с отчетнички в Южния, беше много хубаво, но сега съм като утрепана.
Обещах на милото да му помогна за две дъъълги оферти, защо обещавам такива неща Tired

# 967
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Мърморанке, в някой хранителен магазин ги пласирай малко по малко. А може направо да идеш и да помолиш да ти ги уедрят. Те винаги се радват на жълти стотинки, и аз естествено винаги гледам да ги зарадвам.  Grinning
Споделям, че светът е пълен с миризми. Коя от коя по-ужасни.  Sick

# 968
  • UK
  • Мнения: 3 959
Питах в този до нас, ама явно попаднах на някаква много сърдита продавачка, защото тя саме ме погледна за две секунди съвсем, съвсем отровено такова някакво, все едно да проумее какво я питам, и каза да съм говорела с управителя. За десет лева на стотинки? Оо

# 969
  • Мнения: 3 405
Обмени ги за по-едри в някой пощенски клон или тото-пункт.

# 970
  • Мнения: 606
Заяжда ми се с някого...  Sad

# 971
  • Мнения: 2 768
Споделям отново благотворното действие на супа и аналгин за махмурлясалата ми глава.

Радвам се за Катюшето, почти бях сигурна  Grinning
Вълкът обаче още се губи, дано всичко е наред и се включи скоро с добри вести.

Последна редакция: пт, 17 окт 2008, 21:28 от eta

# 972
  • UK
  • Мнения: 3 959
Споделям, че винаги, винаги когато се сещам да запазя това, което пиша в Уърд докато го пиша, се оказва, че няма смисъл, познайте какво се случи единствения път, когато забравих. Добре, че не бях написала много, иначе компютъра щеше да лети през терасата, сега само бой яде. Напоследък реално го мразя, непрекъснато рестарти, забивания, изключва си Експлоръра когато си реши, какво ли не прави... Трябва да го сменям. Кое ли не трябва да сменям, де...

Монитора.

# 973
  • Мнения: 2 550
Споделям, че винаги, винаги когато се сещам да запазя това, което пиша в Уърд докато го пиша, се оказва, че няма смисъл, познайте какво се случи единствения път, когато забравих. Добре, че не бях написала много, иначе компютъра щеше да лети през терасата, сега само бой яде. Напоследък реално го мразя, непрекъснато рестарти, забивания, изключва си Експлоръра когато си реши, какво ли не прави... Трябва да го сменям. Кое ли не трябва да сменям, де...

Монитора.

сложи го да запазва автоматично на 5 минути, за да не рИвеш  Mr. Green

# 974
  • Мнения: 4 371
Споделям, че светът е пълен с миризми. Коя от коя по-ужасни.  Sick
Joy

Миналата година по това време беше последната ми М.

Общи условия

Активация на акаунт