Има ли мъже които да НЕ изневеряват?

  • 17 062
  • 323
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 212
Има естествено.
Има мъже, които изобщо никога даже не са си помисляли да изневерят.

# 16
  • Мнения: 183
Има естествено.
Има мъже, които изобщо никога даже не са си помисляли да изневерят.

Борка, ти ли си носеше презерватив за всеки случай?
Само питам.

# 17
  • Мнения: 2 100
Има, разбира се!

# 18
  • Мнения: 1 455
Какво го падхванахте Борката.
Има разбира се..и ако не е моя мъж,то тогава познавам такива мъже,които не изневеряват.

# 19
  • в белята
  • Мнения: 536
По-лесно ще намериш жив динозавър ,отколкото неизневеряващ мъж, засъжаление.

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Има...ама с известни условности Laughing Обаче наистина не разбирам защо авторката полудаява, какъв точно е проблемът newsm78

# 21
  • Мнения: 5 001
Моля кажете мнение и факти по въпроса ми !!!
Отчаяна съм , че ще остана сама и без мое семейство!!!
Само за това мисля на прага на лудостта съм вече
!!!
Помогнете. Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
И защо трябва да полудяваш?! Затова да имаш семейство само на хартия ли?! А иначе на практика да го нямаш...Само проблеми,сълзи и огорчения...Аааа НЕ- Мерси! По-добре да си сама,отколкото с някой комплексар,който да ти трови живота.
Ако мъжа с който си в момента е такъв,просто не сте се улучили.
 А по темата...Да,има както мъже,така и жени,които не изневеряват...Това са хора,които са наясно със себе си и с това,което търсят в партньора си( и като духовност и като секс).Ако са го намерили си го пазят.Това е голяма ценност.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 041
Леле,леле, много мъжемразки има тук! Ако има жени, които не изневеряват, има и такива мъже.  Peace Направи си изводите.

# 23
  • Мнения: 5 940
Пишещите в този подфорум, с изключение на няколко като Никол, не са ти полезни, ако си убедена, че ти и човекът до теб сте моногамни. Бягай от ДиС, тук почти всеки има лична драма.
Има хора, които са се намерили, не им трябва друго. Реалист съм.

Има...ама с известни условности Laughing Обаче наистина не разбирам защо авторката полудаява, какъв точно е проблемът newsm78
Полудява, предполагам, защото е прочела няколко подобни теми или е склонна да се доверява на развинтеното въображение на някои хора.

Последна редакция: вт, 07 окт 2008, 09:26 от valerie

# 24
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
Няма (освен ако не са на 80 год, че и тогава не е сигурно).
Има жени, които си въобразяват, че техните мъже са си само техни.

Докато има жени, които разъждават така, ще има и мъже, които да отговарят на представите им  Peace

 Peace Peaceще ми се да вярвам,че когато обещаеш нещо( например вярност),ще го спазваш.и ако ти самата не вярваш,че това е възможно как очакваш да ти се случи.тук важи принципа не викай дявола.но,ако си мислиш,че като го допускаш ще боли по-малко......и не мисля,че сексът за една нощ не е изневяра.

# 25
  • Мнения: 371
Има  неизневеряващи мъже, но трябва да имат до себе си неизневеряващи жени. Ако само едната страна е моногамна, значи избранника е неподходящ и  трябва да се продължи с търсенето Peace Компромисите не са за препоръчване защото няма да е само една стъпката накриво Wink

# 26
  • Мнения: 1 629
Има Peace но не се намират лесно.

# 27
  • Мнения: 2 448
Глупост е да се мисли, че мъжете изневеряват повече от жените.
Да не говорим, че женската изневяра е такава в пълния смисъл, т.е. много рядко е само чукане. И при мъжете не винаги е само чукане, но да речем доста по малко емоции влагат от нас.

# 28
  • Мнения: 1 877
Разбира се,че има - въпрос на късмет е обаче да попаднеш на такъв

# 29
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Аз мисля , че  има такива мъже които не  изневеряват  , както и жени ...ее съотношението е в полза на изневеряващите разбира се  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт