Как се преборих с бялото течение - 2 тема

  • 412 624
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 93
mimzy
Да същата е престоява 24 часа в прясно мляко,и мисля че май наистина помага за доста болести тази гьбка..да чукна на дърво,но наистина ми помогна за гъбичките и за бялото течение включително Praynig

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 22:21 от anjela801

# 16
  • Мнения: 151
mimzy
Да същата е престоява 24 часа в прясно мляко,и мисля че май наистина помага за доста болести тази гьбка..да чукна на дърво,но наистина ми помогна за гъбичките и за бялото течение включително Praynig
GrinningРадвам се,че има ефект и при други проблеми.Баща ми все ме кара да я пия,ама аз не и не GrinningТи колко време я пиеш за течението?

# 17
  • Мнения: 293
Ох момичета.....моля ви помагайте с това бяло течение,че вече в чудо съм се видяла а искам бебе.... no

# 18
  • Мнения: 1 001
anjela801, искам да те попитам за колко време ти помогна тибетската гъба

# 19
  • Мнения: 2
Записвам се аз първа тук, за да споделя, че както уж си бях излекувана и тръгнахме да работим за бебе, така наново се появи страшното течение и последвалите изследвания отновао дават анаеробна инфекция ( само това от едната МБ), отидох в друга лаб и ми излязоха ентерококи и някакви ури-бактерии и отдолу анаграма с антибиотиците... А резултатите на мъжа ми бяха перфектни. А кажете как, по дяволите,  Twisted Evil става така? А за анаеробната ми изписаха Триклобактер, вагинални промивки, след което 10 дена вагизан (лактобацили).  А сега да взимам ли антибиотици... В четвъртък отивам с резултата, за да ми кажат. Флажил под никаква форма не ми действа! Писна ми, омръзна ми.  ooooh! Sob

# 20
  • Мнения: 2
кажете някой лекар и в Благоевград

# 21
  • Мнения: 9
И нас не ни подмина тази гад.
Дооста се поизмъчихме докато я изчистим.
7-8 месеца какви ли не антибиотици пихме  безрезултатно(при наличие на антибиограма)
Споделих с една приятелка (и тя навремето имаше такъв проблем)с надежда да помогне.
Оказа се ,че и тя е лекувала кандида албиканс и за мой късмет пази още рецептата.
Та лекарствата които ми помогнаха бяха Gino-Daktarin-глобулки(3 броя в опаковка)
а на мъжо Gino-Diktakor(мехлем).
Глобулките си ги поставях след МЦ три поредни вечери.
Добре ми повлияха още първия месец,но продължих още 3 цикъла.
През това време  спазвах стандартните процедури-памучно бельо,ползване на интимен гел с млечно кисела бактерия
(в моя случай-Laktacyd),свеждахме до минимум приема на захар даже и плодова.
Всички това на куп даде трайни резултати.
Надявам се да съм била полезна с нещо.

# 22
здравейте, аз също имам бяло течение от доста време. Нямам дискомфорт или сърбеж, има някаква специфична миризма, но не неприятна. Интересно ми дали, интимните ви партньори страдат също от течение? С приятеля ми правим секс без презерватив и той няма оплаквания от течение или дискомфорт. Забравих да спомена, че преди около година си правих МБ и всичко е в рамките на нормалното. Но отърване си няма от това течение.

# 23
  • Мнения: 1 001
аз също си правих микробиология и се оказа че бялото течение е от анаеробна инфекция а не от гъбички изписаха ми АБ и свещички .След цикъла ще почна да ги пия и ще кажа дали съм се излекувала Praynig след това ще ми горят раничката Sick

# 24
  • Мнения: 93
anjela801, искам да те попитам за колко време ти помогна тибетската гъба
Искаш да кажеш,колко време е пих преди това.....ами близо 3мес. бяха минали,от както се осети разликата,и продьлжава до сега Simple Smile макар,че бях я спряла,правих почивка около 10-15 дни
Пробвайте,мисля че няма да ви навреди!!!

# 25
  • София
  • Мнения: 5 729
anjela801- От къде се снабдяваш с тази тибетска гъба?

# 26
  • Мнения: 93
anjela801- От къде се снабдяваш с тази тибетска гъба?
Тя се размножава сама,тук е продават,ти като си вземеш и твоята ще се размножи,едното зрьнце-гьба си го взех за 15 лв.По добре пиши на лични ще ти кажа как и от кьде.

# 27
  • София
  • Мнения: 242
Моля, някой да ми каже как да възстановя лактобацилите и равновесието във влагалището? Заради липсата им непрекъснато ме хващат бактерии, за 2 месеца пия 4 антибиотика и не помага. Освен това пия през устата един бг - ентеросан (лактобацили), помага ми на стомаха, но... Някой каза вагизан, но не глобулите, а крем или нещо такова... Правила съм промивки с флоражин, но нищо ... След ентерококи и уреаплазма (излекувани с 2 антибиотика), ми откриха ешерихия (и пак пих антибиотик). Не смея вече да ходя на доктор, ако трябва гъба ще си взема, но да знам, че ще възстанови тази нормална флора... Втора година се мъча. Ох, изказах се.   33uu
П.С. Искам да забременея, но не смея с толкова антибиотици и податлива на бактерии.... А като чукна 37 след няколко месеца.... ooooh!

# 28
  • Мнения: 93
Моля, някой да ми каже как да възстановя лактобацилите и равновесието във влагалището? Заради липсата им непрекъснато ме хващат бактерии, за 2 месеца пия 4 антибиотика и не помага. Освен това пия през устата един бг - ентеросан (лактобацили), помага ми на стомаха, но... Някой каза вагизан, но не глобулите, а крем или нещо такова... Правила съм промивки с флоражин, но нищо ... След ентерококи и уреаплазма (излекувани с 2 антибиотика), ми откриха ешерихия (и пак пих антибиотик). Не смея вече да ходя на доктор, ако трябва гъба ще си взема, но да знам, че ще възстанови тази нормална флора... Втора година се мъча. Ох, изказах се.   33uu
П.С. Искам да забременея, но не смея с толкова антибиотици и податлива на бактерии.... А като чукна 37 след няколко месеца.... ooooh!
Пробвай с промивки с млечна к-на, и вагизан -глобули

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 384
Пробвай с промивки с млечна к-на, и вагизан -глобули

я ме светнете за тия промивки с млечна к-на! Peace
откъде се купува,под каква форма е и .....всичко за нея!
за пръв път я чувам Thinking

Общи условия

Активация на акаунт