Candida и лекарството за нея - Помогнете :(

  • 7 578
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 311
Момичета много се извинявам ако не е за тук темата нека бъде преместена  Hug
Днес ми изписаха ZALAIN 300mg глобули продават се по 1 в кутия.В листовката пише:
"Един вагинален песар е достатъчен да излекува вагиналната микоза. Но ако симптоматиката персистира, втори вагинален песар може да се постави след 7 дни"

Понеже моята АГ няма свободен час с месец напред трябваше да се доверя на друг лекър  Sad Този АГ искаше само да ми вземе парите общо взето... Каза че имам Candida Изписа ми това , но въобще не каза как се прилага по колко и колко време..Бързаше , че имал много хора...  #Cussing out  Искам да попитам от това което прочетох в листовката да разбирам ли , че трябва да си сложа само веднъж една капсула и ако няма ефект след 7 дни пак още една?!?!?... Много благодаря на отговорилите..Почвам да ги слагам тази вечер такаче който може да пише..  Shocked Hug

# 1
  • Мнения: 1 421
Като няма свободен час не означава, че не можеш да я питаш по телефона тази твоя лекарка.
А този лекар как е решил, че имаш гъбички? Взе ли ти секрет за изследване?

# 2
  • Мнения: 4 500
да разбирам ли , че трябва да си сложа само веднъж една капсула и ако няма ефект след 7 дни пак още една
На мен ми бяха изписани по една през 7 дни Залаин, но след МБ + по 1 хапче Дифлукан 150 мг

# 3
  • Мнения: 311
Няма как да и звънна с думите ходих при друг АГ защото вие нямате свободен час и ми кажете това лекарство как да го прилагам...
Ми взе ми секрет и каза , че е Candida  Thinking

# 4
  • Мнения: 1 421
Няма как да и звънна с думите ходих при друг АГ защото вие нямате свободен час и ми кажете това лекарство как да го прилагам...
Ми взе ми секрет и каза , че е Candida  Thinking


Това "няма как" хич не го разбирам  ooooh! Но ти си знаеш. Обади се на лекарката си и отивай без час, все ще те приеме  Peace И като ти излязат резултатите от микробиологията да ти изпише медикамент.
По първия ти пост мога само да мисля, че този доктор е погледнал течението ти и е решил, че са гъби.
Успех и всяко лечение се прилага след изследване  Peace

# 5
  • Мнения: 311
Няма как да и звънна с думите ходих при друг АГ защото вие нямате свободен час и ми кажете това лекарство как да го прилагам...
Ми взе ми секрет и каза , че е Candida  Thinking


Това "няма как" хич не го разбирам  ooooh! Но ти си знаеш. Обади се на лекарката си и отивай без час, все ще те приеме  Peace И като ти излязат резултатите от микробиологията да ти изпише медикамент.
По първия ти пост мога само да мисля, че този доктор е погледнал течението ти и е решил, че са гъби.
Успех и всяко лечение се прилага след изследване  Peace

Няма как защото е малко особенна (но е много добра АГ) Доктора ми прави изследаване на течението и от там установи гъбичките. Като цяло въпросът ми беше дали някой го е ползвал и как?
Не мисля , че при всеки е различно защото от това в листовката разбирам че е еднакво за всяка жена.До сега не съм го ползвала и той не каза как вече казах защо...
Благодаря все пак за коментара  Peace

# 6
  • Мнения: 1 156
Здравей Simple Smile И мен преди няколко седмици ме лекуваха със същите глобули.Използват се по следния начин-слагаш едната днес примерно вечерта задължително като си лягаш,и точно след 7 дни слагаш и другата.Само че това колко глобули ще са нужни е строго индивидуално.Защото може да ти мине и само от една,но може и да имаш нужда от 2-3.

# 7
  • Мнения: 311
Здравей Simple Smile И мен преди няколко седмици ме лекуваха със същите глобули.Използват се по следния начин-слагаш едната днес примерно вечерта задължително като си лягаш,и точно след 7 дни слагаш и другата.Само че това колко глобули ще са нужни е строго индивидуално.Защото може да ти мине и само от една,но може и да имаш нужда от 2-3.

Мноооооооооооооого Благодаря  Hug Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 2
На мен ми казаха да я сложа първия ден от цикъла. Минава ми само с една. Но слушай доктора, индивидуално е за всеки.

# 9
  • Мнения: 311
Здравейте момичета. Който го интересува сложих само едно хапче и ми мина. Благодаря на коментираните.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт