Как се преборих с бялото течение - 2 тема

  • 412 589
  • 750
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 22 902
Аз съм се изследвала неколкократно за хламидия.Хубаво е,че са ти пуснали това изследване,че болестта е коварна,много разпространена,а често симптоми няма.

# 271
  • Варна
  • Мнения: 728
Аз съм се изследвала веднъж, но после четох някаде че те са различни титри, смисал има няколко изследвания и нзн дали са ми направили най правилното

# 272
  • Мнения: 1
здравейте и аз имам същия проблем .Смених няколко гинеколози , но без резултат . Имах и постоянна болка , която от мнoгoто лекарства изчезна , но жълтеникаво-гнойното течение остана .Последната гинеколожка каза , че е маточно течение , но не ми пусна изследване . Мисля ,че трябва да сменя и тази лекарка.

zdraveite i az imam sashtia problem .Smenih niakolko ginekolozi , no bez rezultat . Imah i postoianna bolka , koiato ot mnogoto lekarstva iz4ezna , no jaltenikavo-gnoinoto te4enie ostana .Poslednata ginekolojka kaza , 4e e mato4no te4enie , no ne mi pusna izsledvane . Mislia ,4e triabva da smenia i tazi lekarka.

-----------
Моля пишете на кирилица.

Последна редакция: сб, 30 яну 2010, 00:27 от AnMary

# 273
  • Мнения: 250
Милена, задължително си смени лякарката  ooooh!

# 274
  • Мнения: 161
Микробиология задължително.Моето изследване излезе чисто и се оказа,че понеже съм анемична и много лесно ми настиват краката,всичко е от там.. Всяка вечер съм с легените с вряла вода и морска сол,сгрявам крачетата и така лягам,иначе на др-я ден течението вече е на линия .Успех  Peace

# 275
  • Мнения: 2 908
При жълто течение-на добър лекар  Naughty
Аз така си ходех месеци наред по доктори,неразбиращи сигурно защо въобще имат диплома и сега ми бяха открити Трихомони+ всякакви други анаеробни гадове-и другият месец съм на лечение,ама си го влачих това течение няколко месеца и сега треперя дали няма да имам запушени тръби. Поне гъбички нямам-ама аз откакто се помня никога не съм хващала гъбички,обаче де що бактерия има-съм я лепвала винаги.

# 276
  • Paradisе City
  • Мнения: 40
Аз имам въпрос. Имам си течение- не е зелено, жълто и няма особено ясна изрезена миризма. Ходих на лекар, пускам изследвания- излизат чисти- честито, нищо ти няма. Но понеже ходих няколко пъти при съответната лекарка поради други причини и тя ми казва на 3-я път: еми да, имаш гъбички (уж), то се вижда! И без повторни изследвания ми изписва гиназол и лактажин.  Еми не мина...
Преди време имах пак такова течение- оказа се раничка, гориха ми я и спря, но ходих при друг лекар. В кеш 30лв за преглед, не работеше със здравна каса. Но той видя раничката със специална апаратура. Таааа най-накрая аз се чудя, дали може за имам пак раничка, а просто въпросната ми текуща гинеколожка да няма оборудване за да я открие? И как имам чисти изследвания, пък после се виждали...

# 277
  • Мнения: 4
Момичета,
Попаднах на вашата тема, като търсих мнение за д-р Ганчева (гинеколог онколог). Споделете впечатления!?
А сега по темата: преди 5 години се излекувах за един месец от бяло течение, което влачих почти 7г. преди това (непрекъснати прегледи, килограми изпити лекарства и резултат само временно затишие).
Помогна ми една жена, която се занимава с хомеопатия още от времето на соца. Защо не опитате с хомеопатия?
Успех!  newsm10

# 278
  • Мнения: 250
Аз опитах, но не ми помогна въобще Sad

# 279
  • София
  • Мнения: 242
Всичко бих опитала, стига да се оправя. Ама от хомеопат до хомеопат има разлика голяма. Дайте тази от Соца, ако може да я пробваме.   bouquet

# 280
  • София
  • Мнения: 38 499
Я да ви питам относно бебеправенето и бялото течение.

Откакто почнахме да правим секс с цел бебе - т.е. да свършва в мен, ми се появи едно бяло течение.
Дали е някаква реакция на организма?
Или си е замърсяване и трябва да се лекувам сериозно?
Тия дни съм на лекар де.

# 281
  • Мнения: 89
Най добър и адекватен отговор (надявам се, че има и лекари и лекари) ще получиш от гинеколога си  Hug

# 282
  • Мнения: 2 590
Я да ви питам относно бебеправенето и бялото течение.

Откакто почнахме да правим секс с цел бебе - т.е. да свършва в мен, ми се появи едно бяло течение.
Дали е някаква реакция на организма?
Или си е замърсяване и трябва да се лекувам сериозно?
Тия дни съм на лекар де.
А сигурна ли си , че не е целвикална слуз?
По напред в темата има линк със снимки, където всичко е показано много нагледно. Предупреждавам, че са малко....хм...смущаващи, но много полезни.

# 283
  • София
  • Мнения: 38 499
Я да ви питам относно бебеправенето и бялото течение.

Откакто почнахме да правим секс с цел бебе - т.е. да свършва в мен, ми се появи едно бяло течение.
Дали е някаква реакция на организма?
Или си е замърсяване и трябва да се лекувам сериозно?
Тия дни съм на лекар де.
А сигурна ли си , че не е целвикална слуз?
По напред в темата има линк със снимки, където всичко е показано много нагледно. Предупреждавам, че са малко....хм...смущаващи, но много полезни.

Цервикална слуз би трябвало да имам по принцип, нали?
А да не е едно такова, като сопол?
Течението определено се усили, откакто правим бебе, затова питам.

# 284
  • Мнения: 2 590
Цервикалната се изменя и минава през бяла, кремообразна и в най-фертилните дни като белтък на яйце (като я хванеш между пръстите и разтеглиш не се къса) та до водниста.

Ето Дилянка, разгледай ги. ДесиX ги е дала по назад и са много полезни:

http://www.beautifulcervix.com/cervix-photo-galleries/photos-of-cervix/

Общи условия

Активация на акаунт