Темата на 5-то класниците е това!

  • 24 915
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 263
Хейййй,

Честит рожден ден на малката принцеса с прекрасното име Атина!!!
Много щастливи дни да и се наредят от сега до догодина!!!
Много усмивки да разцъфнат на устните и и още толкова да види в очите на всички с които контактува!!!
Да запази завинаги нещо детско в себе си и същевременно до расте прекрасна млада дама!!!




Шани, честит ти празник приятелко моя виртуална Heart Eyes

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 Шани, честит празник   bouquetДа ви е жива и здрава 11 годишната госпожица , и да се сбъднат всички нейни мечти  Laughing
  Честито на патерица и на детенцето на Лови  Laughing.Здраве,щастие и безгрижни игри!
 Желая на  всички усмихната и ползотворна седмица  Peace.
P.S. Много бих искала да слагам картички към поздравленията ,ама не знам как  Embarassed.

# 77
  • Мнения: 1 069
ЧРД! Атина да расте весела, здрава и умна! А майка й да има достатъчно сили и търпение!

# 78
  • Мнения: 2 960
ЧЕСТИТ ДА Е ТОЗИ ДЕН РОЖДЕН НА АТИНА.ДА Е ЗДРАВА И УСМИХНАТА ,ДА Е ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА!!!!!!!!!

# 79
  • Мнения: 217
Честит Рожден ден на Атина на Шани!

# 80
  • Мнения: 217
О, чудо! Един месец след началото на учебната година най-после имаме оценка в бележника. Шестица, за наша радост, от контролното по математика. Но за това пък в петък имахме забележка, пак по математика, че сме с половин домашно. Тя си записала госпойцата, ама пропуснала да прочете какво си е записала точно. Всеки ден все ще има нещо забравено. Много ме ядосва!

# 81
  • София
  • Мнения: 2 952
Лови, да ти е жив и здрав Данаил! Много радости да ти носи!

Весело тържество сте имали  Grinning

# 82
  • София
  • Мнения: 2 952
Шани, ЧРД за Атина!
Желая й здраве и късмет, весело детство и да получи желаните подаръци на този ден!   bouquet

# 83
  • София
  • Мнения: 1 775
Шани, честит рожден ден на Атина newsm51! Да бъде много весела и здрава, свежа и красива, оградена с много топлина и любов!!!
monikam_1, фигурките ги правих с формички за сладки. А, фирата я пасирах и стана на пастет. С него мазах част от сандвичите. Трябваше да ги украся с майонеза и шприц, но не ми остана време. Косето много мрънкаше. Но, и така ги изядоха. Децата също се вдъхновиха и се разбрахме да дойдат и дружно да си правим вкуснотийки.
Много Благодаря за поздравите  Heart Eyes  bouquet. Купона продължи и в неделята, а вечерта за капак трябваше да получавам и сортирам стока. Днес редих стилажи и сега отивам да умирам някъде.
Забравих да се оплача, че точно на РД на Косето откраднаха телефоните и парите  на целият клас от съблекалнята  Tired. Само на Дани не са, защото си го е взел със себе си, а пари не носи много.
Лека нощ от мен  Heart Eyes.

# 84
  • София
  • Мнения: 11 789
Шани,не се скатавй ти,а бързичко почерпи!
Честит Празник на Атина!
Да е жива и здрава и винаги усмихната!


# 85
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Дами,
трогната съм  Heart Eyes и ви благодаря сърдечно за благопожеланията ви. И вие и вашите дечковци да са живи и здрави, другото ще се нареди.
  bouquet  bouquet  bouquet

Lovi,   bouquet  bouquet
ЧРД, на твоя джентълмен!


Да расте в здраве и любов, да има мноооооооого успехи в школото!

# 86
  • София
  • Мнения: 11 789
Банда къде сте?Нещо ми залипсва темичката и реших да надникна,а то няма никой.
Да попитам тези от Вас,които са празнували или ще празнуват РД-тата на децата си навън, къде милсите да се случи това.По-късно и тема ще пусна,но да чуя Вашите мнения.
За детски клубове са големи /а и нашите гости обикновено са многобройни  и не във всички се побират/,не съм фен на боулинг клубовете,които са май доста актуални напоследък за тяхната възраст.Имам някаква идея в главата си,но не съм я избистрила и разбира се трябва да проуча и като финанси какво ще ни струва.
Приемам всякакви идеи и предложения,макар да има два месеца до РД-то.Но обикновено тогава е голяма навалица заради коледните празници и трябва да се ангажира поне месец по-рано.
Хубав ден от мен! Hug

# 87
  • Мнения: 2 960
Ali&Meli ние от две години правим рождените дни в дискотеки.Има няколко ,в които се правят купони за по-големи рожденици ,преди да започнат да идват самите клиенти на заведението.До 19 часа е времето ,в което заведенията са празни и си ги наемаш целите за твоите гости.Ние направихме сега през септември РД на Красито в едина дискотека във Варна-АЛИБИ.От 17 д0 към 19.30 заведението е на разположение на всичките гости.Както писах преди куверт на дете 10 лв./влизат една напитка ,пица и гриз-гриз ,така че всяко дете със сигурност си поръчва още по нещо/.,за дисководещ платихме 50 лв. Родителите си поръчват кой каквото иска , тортата си беше от нас -от сладкарница Неделя.
Музиката по тяхно желание ..и купона е пълен Peace

# 88
  • Мнения: 3 743
Привет и от мен Hug
За сега в училище всичко е ОК Peace, Марти на всички входни нива има 6-ци. Само една 5-ца има по ДТИ и не знам защо така трагично я изживява Rolling Eyes.
Така си е запълнил програмата след училище, че се чудим къде и кога да вместим уроците по китара. В понеделник и сряда е на билярд, вторник и петък - на английски, четвъртък на боулинг Confused.
Ali&Meli, ние 2 години вече си празнуваме РД в боулинг зала. Другата седмица Марти има РД и вчера отидохме да запазим писти в боулинга, но се оказа голям проблем. Имало някакво парти точно на 23-ти и всички писти са запазени, след хиляди драми едва успяхме да запазим за следващия ден от 15 до 17ч. Става въпрос за боулинга в Скай Сити.

# 89
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
Макар със закъснение, честит празник на Данаил и Атина! Да растат здрави, щастливи, за радост и гордост на родителите си!
Не съм писала отдавна, но периодично наваксвам с четенето. За извънкласните занимания- дъщеря ми ходи на пиано веднъж седмично, към училището се е записала на футбол и шах, също по веднъж на седмица. От тази година отказа плуването, но иска пак да започне таекуондо и вероятно ще я запишем 2 пъти в седмица. В събота се занимаваме с български език и вероятно ще започнем испански, защото за 4 години в училище май не е научила много.
Опитвам се да я записвам на различни занимания по изкуства- повечето са за по няколко часа само. През декември за 3 дни ще ходи на един курс за рисуване на анимационни (комиксни) герои.
При нас дойдоха оценките за средата на срока (ние сме на 4 срока), по всичко е отлична, но по математика и английски е била на границата  Confused и ще трябва повече висене над главата й.

Общи условия

Активация на акаунт