Орифлейм 19

  • 15 629
  • 252
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 414
Аз имам душ гел,сапун и крем от макадомовите. Душ гелът го ползвам от време на време, а кремът за тяло 1-2 пъти само. Но това е защото имам 100 такива и не мога да смогна  hahaha Миришат леко и приятно. Но ми направи впечатление сапунът. Преди няколко месеца си бях взела и миришеше като душ гела и крема, а последния път като си го поръчах миришеше отвратително - на домашен сапун, ама от най-гадните + някаква друга миризма.. Не знам дали са объркали нещо, но другия каталог пак ще го поръчам за да разбера дали са го развалили или е просто случайност Simple Smile Ролката не я знам, по принцип не ползвам такива Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 782
Чакам с нетърпение тази нова спирала.



Придава обем и прътност с помощта на своите къси власинки. Повторете два пъти от корените до краищата.
Ефекта "ветрило" се създава с помощта на дългите власинки.
Специалните микросфери покриват равномерно без да оставят бучици, а омекотяващите съставки подхранват и правят миглите гъвкави.

# 17
  • Мнения: 719
ani_4ka , непременно пиши отзиви за тая спирала като я получиш. Praynig

# 18
  • Мнения: 3 782
След 20-ти ще бъде.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Аз от коледния каталог колко неща си харесах  Laughing , а баща ми каза 6 месеца да не си поръчала никакви козметики  и аз викам добре ама май няма да стане. В шкафовете вече няма място и трупам едно върху друго.  Joy

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Пробвах мостра на Диамантения крем, но не ми хареса сребърния брокат вътре. Иначе мирише леко и приятно, и си чувствах добре кожата, но пустия брокат... Не бих си го поръчала.

# 21
  • Мнения: 3 782
Има брокат,който се вижда така ли?
Искам и аз да видя новия каталог, 16-ти.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Има брокат,който се вижда така ли?
Искам и аз да видя новия каталог, 16-ти.


http://www.snimka.bg/album.php?album_id=293915

Ето 16-ти каталог.  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 110
суперррр  Peace

# 24
  • Мнения: 532
здравейте момичета!Искам един парфюм ,но го няма в каталога ,мога ли да го поръчам или не newsm78
за този става въпрос
http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … =true&noMenu=

# 25
  • Мнения: 1 035
здравейте момичета!Искам един парфюм ,но го няма в каталога ,мога ли да го поръчам или не newsm78
за този става въпрос
http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … =true&noMenu=

можеш, но няма да е с намалена цена, а на 39.90лв Rolling Eyes и разбира се, трябва да го има в наличност Peace

# 26
  • Мнения: 3 675
Аз вече реших да си поръчам въпросния сапун, пък каквото сабя покаже.Имам въпрос към Аничка и към други девойки също за матиращия крем от младежката серия. Откакто го купих се мажа 2 пъти дневно с него, кремът наистина е хубав, попива и ухае добре, но забелязвам, че кожата ми започва да става суха.Т.е. омазняването изчезва, но усещам, че кожата ми все едно се бели.Някой наблюдавал ли е такъв ефект?Не, че ще го спирам просто питам. Hug

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Има брокат,който се вижда така ли?
Искам и аз да видя новия каталог, 16-ти.


Да, има брокат, и то доста видим. Отгоре като се сложи ФДТ и пудра може и да не личи толкова, но на мен този "брокатен" ефект по лицето не ми харесва. 

# 28
  • Мнения: 110
купих крема на майка ми и не забелязвам да има брокат...? само от мострата ли сте го пробвали?

# 29
  • Мнения: 110
ей прави сте сега го погледнах пак, хмм странно на майка ми на лицето и не си личи толкова /аз си сложих на ръката/. Иначе е много доволна от него...

Общи условия

Активация на акаунт