Орифлейм 19

  • 15 644
  • 252
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 782
ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА НИ ОРИФЛЕЙМСКА ТЕМА! Hug Hug


Пленителен чар на черна роза и нощен жасмин се смесват волно с чувствеността на пачули,като придават интезитет и дълбочина на аромата. Открийте изкусителката в себе си!

Новият аромат може да откриете в каталог 15, на цена 29.90 лв.


- За кожа, брилятна като диамант
- Избистря тена на кожата
- Намялава финните линии и бръчки
- Кожата изглежда сякаш сте се подложили на лифтинг терапия







Връзка с другите теми

Орифлейм 1
Орифлейм 2
Орифлейм 3
Орифлейм 4
Орифлейм 5
Орифлейм 6
Орифлейм 7
Орифлейм 8
Орифлейм 9
Орифлейм 10
Орифлейм 11
Орифлейм 12
Орифлейм 13
Орифлейм 14
Орифлейм 15
Орифлейм 16
Орифлейм 17
Орифлейм 18

Връзки с нашите консултанти може да направите в темата за консултанти

Орифлейм - тема за консултанти 9

Последна редакция: вт, 07 окт 2008, 14:53 от ani_4ka

# 1
  • София
  • Мнения: 5 828
Мерси за новата тема   bouquet

И да питам този новият крем има ли мостри?
Някой пробва ли го, как е?

# 2
  • Мнения: 3 675
Честита нова тема, нека да внесе свежи емоции в забързаното ни ежедневие. Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 3 675
Аз съм сърдита на Ани, не можа ли да изтипоса на заглавната страница крем от младежката серия, нима сме толкова дърти/че да ползваме такъв крем/, шегувам се естествено.Иначе парфюма си го бива. Flutter

# 4
  • Мнения: 3 782
Ами крема беше пуснат преди един каталог,в малко бурканче на символична цена,не помня колко точно струваше,но мисля че и сега могат да се поръчат мостри. Ще ми е интересно да чуя мнение на някой който го е ползвал, все пак Орифлейм са силни именно в това, в бялата козметика.
gitadam, очаквам някоя нова серия и за нас, по-младите.

Последна редакция: вт, 07 окт 2008, 15:11 от ani_4ka

# 5
  • Мнения: 3 675
Чудя се защо не направят едно кремче за проблемна кожа с чаено дърво или пък маска, каквато имаше по-рано.То реално погледнато за мазна кожа е само младежката серия/а може би и зеления оптималс/, значи ние сме на 15+, да знаете....
Ако не направят такъв крем от Орифлейм, обещавам ще купувам от конкуренцията. hahaha

# 6
  • Мнения: 1 035
цоп в новата темичка.... супер оформление  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 1 640
Честита нова и вече готино изглеждаща тема Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 243
Цоп и аз тук  Mr. Green И да питам за новия Енигма как е като трайност? Предполагам някой го е тествал вече.  Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 6 010
Днес го видях диамантания крем, но не го пробвах, понеже не ми достигат 20 годинки за него. Не усетих някаква миризма, като получа отзиви ще ви споделя  Peace

# 10
  • Мнения: 110
Подарих на майка ми такъв крем и е много доволна. Има много лек и приятен аромат.

# 11
  • Мнения: 3 675
Здравейте!Моля пишете отзиви за серията с макадамови ядки и орлови нокти, аз определено се интересувам от душ гела и сапуна, предполагам, че рол она и крема също не са лоши, ако сте използвали пишете дали сте доволни от продуктите, предполагам, че за нормална кожа.Мерси предварително.

# 12
  • Мнения: 719
Скромно записче. Laughing

# 13
  • Мнения: X
Аз чакам мостричка от Енигмата и на мен ми е любопитно как мирише, като му чета съставките предполагам,че ще е силничък, по като за зимата.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
Здравейте!Моля пишете отзиви за серията с макадамови ядки и орлови нокти, аз определено се интересувам от душ гела и сапуна, предполагам, че рол она и крема също не са лоши, ако сте използвали пишете дали сте доволни от продуктите, предполагам, че за нормална кожа.Мерси предварително.

Имах сапуна... Миии честно да ти кажа миришеше на много гадно...  ooooh! другите продукти от серията не съм ги ползвала и не мисля ...

# 15
  • Мнения: 414
Аз имам душ гел,сапун и крем от макадомовите. Душ гелът го ползвам от време на време, а кремът за тяло 1-2 пъти само. Но това е защото имам 100 такива и не мога да смогна  hahaha Миришат леко и приятно. Но ми направи впечатление сапунът. Преди няколко месеца си бях взела и миришеше като душ гела и крема, а последния път като си го поръчах миришеше отвратително - на домашен сапун, ама от най-гадните + някаква друга миризма.. Не знам дали са объркали нещо, но другия каталог пак ще го поръчам за да разбера дали са го развалили или е просто случайност Simple Smile Ролката не я знам, по принцип не ползвам такива Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 782
Чакам с нетърпение тази нова спирала.



Придава обем и прътност с помощта на своите къси власинки. Повторете два пъти от корените до краищата.
Ефекта "ветрило" се създава с помощта на дългите власинки.
Специалните микросфери покриват равномерно без да оставят бучици, а омекотяващите съставки подхранват и правят миглите гъвкави.

# 17
  • Мнения: 719
ani_4ka , непременно пиши отзиви за тая спирала като я получиш. Praynig

# 18
  • Мнения: 3 782
След 20-ти ще бъде.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
Аз от коледния каталог колко неща си харесах  Laughing , а баща ми каза 6 месеца да не си поръчала никакви козметики  и аз викам добре ама май няма да стане. В шкафовете вече няма място и трупам едно върху друго.  Joy

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Пробвах мостра на Диамантения крем, но не ми хареса сребърния брокат вътре. Иначе мирише леко и приятно, и си чувствах добре кожата, но пустия брокат... Не бих си го поръчала.

# 21
  • Мнения: 3 782
Има брокат,който се вижда така ли?
Искам и аз да видя новия каталог, 16-ти.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
Има брокат,който се вижда така ли?
Искам и аз да видя новия каталог, 16-ти.


http://www.snimka.bg/album.php?album_id=293915

Ето 16-ти каталог.  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 110
суперррр  Peace

# 24
  • Мнения: 532
здравейте момичета!Искам един парфюм ,но го няма в каталога ,мога ли да го поръчам или не newsm78
за този става въпрос
http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … =true&noMenu=

# 25
  • Мнения: 1 035
здравейте момичета!Искам един парфюм ,но го няма в каталога ,мога ли да го поръчам или не newsm78
за този става въпрос
http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … =true&noMenu=

можеш, но няма да е с намалена цена, а на 39.90лв Rolling Eyes и разбира се, трябва да го има в наличност Peace

# 26
  • Мнения: 3 675
Аз вече реших да си поръчам въпросния сапун, пък каквото сабя покаже.Имам въпрос към Аничка и към други девойки също за матиращия крем от младежката серия. Откакто го купих се мажа 2 пъти дневно с него, кремът наистина е хубав, попива и ухае добре, но забелязвам, че кожата ми започва да става суха.Т.е. омазняването изчезва, но усещам, че кожата ми все едно се бели.Някой наблюдавал ли е такъв ефект?Не, че ще го спирам просто питам. Hug

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Има брокат,който се вижда така ли?
Искам и аз да видя новия каталог, 16-ти.


Да, има брокат, и то доста видим. Отгоре като се сложи ФДТ и пудра може и да не личи толкова, но на мен този "брокатен" ефект по лицето не ми харесва. 

# 28
  • Мнения: 110
купих крема на майка ми и не забелязвам да има брокат...? само от мострата ли сте го пробвали?

# 29
  • Мнения: 110
ей прави сте сега го погледнах пак, хмм странно на майка ми на лицето и не си личи толкова /аз си сложих на ръката/. Иначе е много доволна от него...

# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
Има брокат,който се вижда така ли?
Искам и аз да видя новия каталог, 16-ти.


Да, има брокат, и то доста видим. Отгоре като се сложи ФДТ и пудра може и да не личи толкова, но на мен този "брокатен" ефект по лицето не ми харесва. 

Ето каталога: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=293915

# 31
  • Мнения: 3 675
Разгледах каталога и от него като му дойде времето смятам да си взема 2 неща, гелът за изкушаване на пъпките, който е намален на 5,5 и от новите трицветни сенки на вижънс, но се колебая за цветовете.Наистина има много хубави предложения в него.Някой от вас виждал ли е мостри на новото червило, какво е като текстура, защо имам чувството, че това е онова матиращото с имената на актриси /което изчезна от каталога/, но на много по-висока цена.

# 32
  • Мнения: 3 675
оф, сори грешка на клавиатурата-пъпките не се изкушават, а изсушават. Party

# 33
  • Мнения: 3 675
Гледам в каталога талковете за тяло, може ли да обясните как точно се нанасят, предполагам, че след душ, но не знам на влажна или суха кожа, дали талка попива или остава после по дрехите. ConfusedТенкс  bouquet

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
Гледам в каталога талковете за тяло, може ли да обясните как точно се нанасят, предполагам, че след душ, но не знам на влажна или суха кожа, дали талка попива или остава после по дрехите. ConfusedТенкс  bouquet

Аз имам талка Воларе, но и аз честно казано незнам за какво точно се ползва. Някой хора го ползват против изпотяване или просто за аромат ....

# 35
  • Мнения: 3 034
запис, дет се вика.  Laughing

# 36
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен! аз пък да ви се оплача - от миналия каталог си взех крема с витамин Е (някъде към края на каталога е) и уж пише че става за всякакъв вид кожа , ама на мен нещо не ми понася. кожата ми по принцип е мазна и като си сложа от крема става все едно съм си сложила от пилинг маската. цялото ми лице лъщи. дайде съвет какъв точно крем да си взема. тия от младежката серия са ми малко сухо за мен, трябва през час да си слагам че почва да ми се лющи лицето.

# 37
  • Мнения: X
Онзи в розовата опаковка, който е с морски зърнастец ли?

# 38
  • Мнения: 3 782
Здравейте и от мен! аз пък да ви се оплача - от миналия каталог си взех крема с витамин Е (някъде към края на каталога е) и уж пише че става за всякакъв вид кожа , ама на мен нещо не ми понася. кожата ми по принцип е мазна и като си сложа от крема става все едно съм си сложила от пилинг маската. цялото ми лице лъщи. дайде съвет какъв точно крем да си взема. тия от младежката серия са ми малко сухо за мен, трябва през час да си слагам че почва да ми се лющи лицето.
На колко си години? Пробвала ли си зеления опитмалс?  Защо да трябва да слагаш през час от младежката? Thinking
gitadam, талкът е по-скоро за лятото, предотвратява омъзняването на кожата. Може да го нанасяш и на суха и на мокра кожа.

Последна редакция: пт, 10 окт 2008, 16:00 от ani_4ka

# 39
  • Мнения: 15
о, аз съм на 26 години вече. ама кожата ми все  още е проблемна и мазна. поне на лицето Simple Smile. с тялото такива грижи нямам. тоя зеленния оптималс не съм го пробвала. а розовия за който говорех е есеншъл. преди време го имаха казваше се с вит. Е сега пак са го пуснали и си го поръчах

# 40
  • Мнения: 3 782
Аз съм на 25 г. и все още не мога да победя тази си кожа, мазната. Няма да се отчайваш, сега ще ти кажа какво ползвам аз, определено има ефект, но си трябва и постоянство.
Всяка сутрин си мия лицето с гел този http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … false&noMenu= или -този
След това си почиствам лицето с лосион, или на серията Чиста кожа. или каквото имам.
След това слагам дневен крем, матиращият от чиста кожа, Зеления оптималс, или Лосион за сияйна кожа, код 4654, не мога да го открия в нет- каталога.
Вечер същата процедура. И задължително два пъти в седмицата маска, аз ползвам доматената или - тази още по-добре
И задължително веднъж в седмицата, ексфолиант. Тук избора му няма кой знае какво значение.
Ти какво точно правиш? Thinking

# 41
  • Мнения: 15
ами аз си вземах на ейвъм един нов гел пак за проблемна кожа. син е на цвят. на мокра кожа масажираш да стане на пяна, после оставяш малко до постои и измиваш. става ти едно хладно и свежо на кожата. после се чистя с тоник. какъвто имам. обикн. на ейвън или орифлейм, зависи какво съм си купила. после си слагам някакъв крем. често си купувам за всеки тип кожа. ама нещо не ми харесват. та това значи го правя сутрин и вечер. а преди да си легна си чистя само с тоялетно мляко и тоник лицето и си слагам някакъв крем пак. просто нещо немога да налучкам крема. преди време една съседка ми беше дала нощния на лореал. той е за зряла кожа, ама чесно казано ми действаше мн добре. не ми я омазняваше толкова. сега с тоя..... майка ми оня ден ми вика "с какво си си намазала лицето?". не можеш да си представиш как лъщи. ама имам чувство че въобще не попива.

# 42
  • Мнения: 3 782
Наде, би трябвало да търсиш крем за твоята кожа, не за всеки тип. Еми този намери на кого да го подариш.

# 43
  • Мнения: 3 675
Ани, да нямаш предвид кожа.От матиращият крем бели ли ви се лицето, моята кожа направо взе да се лющи?Нека Ани, отговори, защото знам, че използва серията.

# 44
  • Мнения: 3 782
Кожа да, поправих си грешката.
Ами не знам, странно защо ти се бели кожата? Да не ти идва много акресивен?

# 45
  • Мнения: 3 675
Нека аз също опиша как се грижа, че и аз доста зор виждам.

Сутрин първо се измивам с гел за лице, редувам това - http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … false&noMenu= или това, хидратиращ гел за измиване на лице - http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … false&noMenu=

След което си слагам от стика с чаено дърво и матиращия крем.http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … false&noMenu=

вечер си слагам тоник като преди това си измивам лицето пак с гел за лице, а след това се мажа ето с това - http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … false&noMenu=

Маските, които използвам са пилинг маска с грозде, маската с водорасли, а ексфолианта ми е зеления на отпималс.Успех в третирането.


Аз прекалявам май с нещо, за да има такъв ефект, кое според вас трябва да спра, за да не ми се бели лицето?

# 46
  • Мнения: 3 675
другият ми гел за измиване е на билка, които се води хидратиращ, може да е от крема, защото проблемът ми започна, откакто го купих.Чудя се дали да не си купя - http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … false&noMenu=, които е намален в каталог 16 на 5,50, наистина ли изсушава пъпките?

# 47
  • Мнения: 3 675
Аз от Ейвън продукти за проблемна кожа никога не се наемам да взема, поради простата причина, че сега лицето ми е много добре, в сравнение с това, което беше преди 3-4 години, и все си мисля, че ако експериментирам с нещо по-различно, ще пъпчасам още повече.
През годините съм използвала всякакви боклуци, окси, гарниер, джонсън и джонсън, дори направих три курса със зенирит, резултата беше временен, а сега всички виждат промяната в състоянието ми, само дето сега се появи този малък проблем с беленето.
Да не би да трябва да мажа само пъпките, аз се мацам цялата и с разтвора за пъпки и със стища, може и от това да е. Thinking

# 48
  • Мнения: 31
другият ми гел за измиване е на билка, които се води хидратиращ, може да е от крема, защото проблемът ми започна, откакто го купих.Чудя се дали да не си купя - http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … false&noMenu=, които е намален в каталог 16 на 5,50, наистина ли изсушава пъпките?
Здравей gitadam . Аз мисля, че ако честичко ползваш гела на билка, може от него да е, моето мнение е да го спреш Peace. Имам доста от продуктите на билка, още лятото си ги бях купила, и сякаш мойта кожа нещо не ги понася всичките и това го установих съвсем скоро. От шампоана на Билка ми пада косата, от тоалетното мляко или тоника ми излизат много пъпки (аз по време на  пубертета нямах толкоз пъпки #2gunfire ), за душ гела и лосиона за тяло - още нищо не съм установила. Незнам дали със сигурност е от тях, но всичко започна след като започнах да ги ползвам  ooooh! Сега съм си поръчала някои от почистващите продукти на Орифлейм - след като ги тествам, ще коментирам

# 49
  • Мнения: 63
Здравейте за нощен крем за млада(19г) но суха през зимата кожа, какво бихте ми препоръчали. Колебая се м/у този новия Есеншалс с вит Е и един от серията "нежна грижа". Ако сте доволни и от някой друг моля споделете.

# 50
  • Мнения: 5 577
О, едва ли някой има повече опит в проблемната и мазна кожа от мен. Идея нямате за какъв кошмар е ставало дума  Sick - ползвала съм всякакви козметики за лице, лечебни и на кожни лекари съм ходила ...

За сега, за мен най-добрия продукт от Орифлейм е доматената маска.  Peace Обожавам я - предните ми маски бяха на Лореал и на Гарниер, тази е по-добра. Препоръчвам я.  Embarassed

Друго, вече години наред незаменимо почистващо средство за мен е Ейвънският ' лосион на спиртна основа, премахващ черни точки '. Не съм намерила с какво да го заменя.

# 51
  • Мнения: 3 675
благодаря на всички момичета за изказаните мнения. по съвет на аничка, временно няма да се мажа с нищо, може и да е от от продукта на билка проблема, не знам.Може би в съчетание с матиращия крем, кожата се изсушава прекалено много.мисля, че проблемът с мазната кожа изисква индивидуален подход при всеки, защото един и същи продукт действа по различен начин в зависимост от състоянието на кожата.

# 52
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Здравейте за нощен крем за млада(19г) но суха през зимата кожа, какво бихте ми препоръчали. Колебая се м/у този новия Есеншалс с вит Е и един от серията "нежна грижа". Ако сте доволни и от някой друг моля споделете.

Според мен още си малка за нощен крем. Използвай някакъв хидратиращ през деня, който да предпазва кожата ти от студа, за да не се изсушава. Аз на времето използвах този на Алое, който ми вършеше чудесна работа http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … G&search=true.
Успех  Peace .

# 53
  • София
  • Мнения: 1 640
Да не би да трябва да мажа само пъпките, аз се мацам цялата и с разтвора за пъпки и със стища, може и от това да е. Thinking

Определено  е от това. Действието на стиковете за пъпки е да изсушат самата пъпка! Ползвай го само върху пъпките!

# 54
  • Мнения: 15
За сега, за мен най-добрия продукт от Орифлейм е доматената маска.  Peace Обожавам я - предните ми маски бяха на Лореал и на Гарниер, тази е по-добра. Препоръчвам я.  Embarassed
Друго, вече години наред незаменимо почистващо средство за мен е Ейвънският ' лосион на спиртна основа, премахващ черни точки '. Не съм намерила с какво да го заменя.
и аз ползвам тоя лосион на ейвън щото мисля че на орифлейм ми идвам нещо слабичък. а относно крема  Есеншъл с вит. Е аз от него се оплаквах че ми лъщи лицето. coolady ако искаш пробвай го ама аз не съм доволна от нещо. то по принцип зависи и от самата ти кожа де. на едни им понася, на други не. аз вече си поръчах зеления Оптималс с подаръка пък незнам Simple Smile. като дойде и го пробвам ще споделя.

# 55
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 204
Някой вече ползва ли новия матиращ фон дьо тен?
Аз съм си го поръчала, но още ми я няма поръчката и съм много любопитна

# 56
  • Мнения: 2 726
Моята сестра си го взе и е много доволна,каза че й харесал повече от предходния Peace

# 57
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 204
Моята сестра си го взе и е много доволна,каза че й харесал повече от предходния Peace
Мерси. Сега съм още по-нетърпелива да си го получа.
Единственото, което ми е неприятно е, че нямам познат дистрибутор, давам на една позната, тя дава на сестра си, дано не ми е загубила листчето. Дала съм си поръчката един ден преди да влезне каталога, а още не съм го получила, стария ми е на свършване....
Ако го харесам направо ще си поръчам още един, защото в следващия каталог пак е на промоция.

# 58
  • София
  • Мнения: 3 692
Момичета търся коректор-а на VISIONS-Cover Stick №2836 Fair - много съм доволна от него за прикриване на пъпчици и един го ползвам година поне....
Нещо не го виждам в новите каталози- дали все още се предлага?

# 59
  • Мнения: 9 095
не го намирам аз този коректор newsm78

момичета, приемате ли временно отсъствали от темата Laughing искам да ви питам за новите нюанси на Джордани и конкретно Subtle Peach, дали има разлика от цвета на манекенката, защото точно там много ми хареса Laughing

# 60
  • Мнения: 3 782
Тед, добре си ни дошла  HugНикой не каза нищо за червилата Джордани Долче вита , по -специално номер 14781

# 61
  • Мнения: X
Не съм пробвала червилата, ама пък как хвърлих око на почти цялата серия с мед и мялкоо, мм, избрала съм си три неща от нея  Blush

# 62
  • Мнения: 9 095
ма аз и друго да питам- серията за лице Шведска Спа терапия- маската, ексфолианта и серума- може ли да ми разясните действието и как се ползват- смисъл серума всеки ден ли или веднъж седмично след маската Thinking и дали стават за студеното време, по моята логика са си точно за тогава- кожата ми е мазна  Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 144
Не съм пробвала червилата, ама пък как хвърлих око на почти цялата серия с мед и мялкоо, мм, избрала съм си три неща от нея  Blush
Кои?

# 64
  • Мнения: X
Mary.Lu , кремът за душ, ексфолианта (само се надявам да не е много едър) и кремът за ръце и тяло.

# 65
  • Мнения: 3 782
ма аз и друго да питам- серията за лице Шведска Спа терапия- маската, ексфолианта и серума- може ли да ми разясните действието и как се ползват- смисъл серума всеки ден ли или веднъж седмично след маската Thinking и дали стават за студеното време, по моята логика са си точно за тогава- кожата ми е мазна  Rolling Eyes
Тед, дават ги ежеседмична шведска Спа терапия, което по мое мнение значи веднъж в седмицата. А щом са в каталога значи са за този сезон. Блазнеха ме,но имам толкова продуки че ще се чудя какво да ги правя. ooooh!
buttinsky, да кажеш после за ексфолианта, че и аз го искам.

# 66
да попитам някой със суха кожа ползвал ли е крема грозде?хубав ли е,как действа цената е ниска и ми е интересно

# 67
  • Мнения: 414
Аничка, те са от лятото в каталога... Simple Smile Както и куп неща, което не значи, че са за този сезон специално...По -скоро универсални Simple Smile  Аз имам ексфолианта за лице и не мога да избера толкова хубави думи, че да го опиша  Heart Eyes Ползвам го 1-2 пъти в седмицата.. някой път и 3 пъти.. Идеално почиства лицето и след това кожата ти не се омазнява 5 пъти повече, както става след повечето почистващи продукти за мазна/комбинирана кожа....  Не изсушава прекомерно, кожата става мекичка и хидратирана.. Абе - чудо  Whistling Изобщо продуктите от спа-то доста добре ми се отразяват специално на мен. Имам и душ-гела, гела за стройно тяло ( не съм станала по- стройна, но се отразява добре на кожата  Mr. Green ), ексофилианта за тяло, солите за вана ( божествени са... ) и това е май... Може и да пропускам нещо, но и то ми харесва със сигурност  Grinning

# 68
  • Мнения: 9 095
Гали, нави ме- моята кожа си е и доста чувствителна и зимата лишеите са ми в кърпа вързани Sad

# 69
  • Мнения: X
ани, днес ги поръчах на консултантката ми, предполагам,че след седмица ще имам отзиви  Peace

# 70
  • Мнения: 9 095
поръчах си днес от новите червила на джордани- Subtle Peach, молива Brown пак новите и матиращия фдт, утре ще са тук и вечерта ще давам отзиви, а въпросната серия Спа терапия за лице дали ще я намалят пак скоро, как мислите, гледах 16каталог там я нямаше newsm78

# 71
  • Мнения: 3 675
Аз си чакам поръчката, за жалост не мога да дам съвет на момичетата за продуктите, които ги интересуват поради простата причина, че не съм ги използвала.Аз съм си харесала гела за стройно тяло и тонизиращия душ гел от СПА серията, ще следя кога сте ги намалят и после пълен напред. Party

# 72
  • Мнения: X
а въпросната серия Спа терапия за лице дали ще я намалят пак скоро, как мислите, гледах 16каталог там я нямаше newsm78
не съм много сигурна, дали изобщо я намалят повече от това, което виждам като цени в каталог 15 newsm78

# 73
  • Мнения: 9 095
моя въпрос е дали ще я намалят скоро, не дали ще я намалят повече Peace

# 74
  • Мнения: X
моя въпрос е дали ще я намалят скоро, не дали ще я намалят повече Peace
ами тя в каталог 15 си е намалена....уфф, загрях кат'чели най-накрая Joy

# 75
  • Мнения: 478
ма аз и друго да питам- серията за лице Шведска Спа терапия- маската, ексфолианта и серума- може ли да ми разясните действието и как се ползват- смисъл серума всеки ден ли или веднъж седмично след маската Thinking и дали стават за студеното време, по моята логика са си точно за тогава- кожата ми е мазна  Rolling Eyes


И аз да похваля тази серия - ексфолиантът наистина е страхотен, а гелът го използвам доста по-често от един път в седмицата

# 76
  • Мнения: 414
Тед, ще кажеш за червилото. На мен ми изглежда доста примамливо... Като цяло Джорданито си е качествена серия.. предполагам, че и то ще е хубаво ...
А иначе ексфолианта за лице е намален на 7 и 50 в каталог 17 .... даже е по - изгодно Simple Smile

# 77
  • Мнения: 9 095
Тед, ще кажеш за червилото. На мен ми изглежда доста примамливо... Като цяло Джорданито си е качествена серия.. предполагам, че и то ще е хубаво ...
А иначе ексфолианта за лице е намален на 7 и 50 в каталог 17 .... даже е по - изгодно Simple Smile

а другите неща Embarassed аз още немога да намеря да видя 17 каталог, че необходимите ми неща от тоя каталог доста голяма сума ми заформиха и серията не успя да се класира, за червилото 100% ще кажа, аз на джордани си ползвам гела за вежди- перфектен е, моите са светли и редки- с това стават чудни и перлите, които няма какво да коментирам, така че очакванията ми към червилото и молива са огромни Mr. Green

# 78
  • Мнения: 3 034
да попитам някой със суха кожа ползвал ли е крема грозде?хубав ли е,как действа цената е ниска и ми е интересно

страхотен е.
имам клиентка, която не си купуваше крем под 100 лв. сега е фен на тази серия и си купува само нея. Peace

# 79
  • София
  • Мнения: 6 010
Tedd, в другата тема за консултантите на Орифлейм съм дала линк към 14, 15, 16 и 17 каталог. Погледни там  Peace

# 80
  • Мнения: 9 095
момичета, срамота къде ни е избягала темата, да дам отчет:

1. Червило Dolce Vita- Subtle Pеach- супер леко е, все едно нямаш червило, цвета е страхотен- телесен и стои много добре, трайно е също...цвета на каталога е същия и много хубаво мирише Mr. Green
2. Молив Brown - има някакви блестящи частици в него и се съчетава и с матово червило и с гланц, мек е и много лесно се разнася, четката също е много удобна
3. Матиращ ФДТ- вчера си продадох един на Клиник- огромна разлика, тоя матиращия е като кремче, много лесно се нанася, не остават следи, покривен е, не е мазен- разкошен на 100%, остава и да матира достатъчно и съвсем ще се радвам, ще го наблювадам днес Crazy

това от моите покупки, сега харесах още ама..ще изчакам май малко Mr. Green

# 81
  • Мнения: 2 922
ще го наблювадам днес Crazy

tedd, ще чакам отзиви за този ф.д.т.  Peace

# 82
  • Мнения: 9 095
ще го наблювадам днес Crazy

tedd, ще чакам отзиви за този ф.д.т.  Peace


давам ти веднага- сравнявам с този на клиник/супербалансиращия/ защото последно него ползвах- като нанеса на клиник в 7 и 30 сутринта, по това време вече лицето ми е мазно и лъщи ужасно, сега минава това време, а лицето ми си е супер, вярно не е като току-що нанесено, но според колежките въобще не лъщи и си е много добре Peace

# 83
  • Мнения: 3 675
Здравейте!Имам една молба към вас, момичета.В другата тема сте пуснали линкове към каталог 17, но на мен нещо не ми се отваря,Има ли някой този каталог качен в друг сайт, че този комюнити не ми се отваря.Мерси предварително

# 84
  • Мнения: 3 782
момичета, срамота къде ни е избягала темата, да дам отчет:

1. Червило Dolce Vita- Subtle Pеach- супер леко е, все едно нямаш червило, цвета е страхотен- телесен и стои много добре, трайно е също...цвета на каталога е същия и много хубаво мирише Mr. Green

това от моите покупки, сега харесах още ама..ще изчакам май малко Mr. Green

Тед ще те разцелувам за това ти мнение.  HugЩе си го взема със сигурност.

# 85
  • Мнения: 9 095
момичета, срамота къде ни е избягала темата, да дам отчет:

1. Червило Dolce Vita- Subtle Pеach- супер леко е, все едно нямаш червило, цвета е страхотен- телесен и стои много добре, трайно е също...цвета на каталога е същия и много хубаво мирише Mr. Green

това от моите покупки, сега харесах още ама..ще изчакам май малко Mr. Green

Тед ще те разцелувам за това ти мнение.  HugЩе си го взема със сигурност.


хехе, радвам се да помогна, ако ползваш молив- аз с кафявия като комбинация страшно го харесвам, много естествено се получава Peace

# 86
  • Мнения: 3 675
И на мен ми харесват новите нюанси на червилото, особено по-кафеникавите.Моя колежка има нюанс мистери браун и е доволна.

# 87
  • Мнения: 414
Ей, Тед, супер Simple Smile хо хо хо някой май ще има нов ФДТ ... а може и червилце хаххаа Simple Smile Само да се наканя да пусна поръчка...

# 88
  • Мнения: 2 922
Мерси, tedd !   bouquet

# 89
  • Мнения: 367
ani_4ka аз имам ексфолианта и съм много доволна.Лицето става много нежно и почистено след допира на финните частички,а и миреше страхотно.Препоръчвам го Peace

# 90
  • Мнения: 9 095
аз ще ме извинявате, ама продължавам с матиращия фдт- след няколкодневно ползване- нямам мини пъпчици, които избиват от някои фдт и пак така около 15:30-16 се появяват първите проблясъци Joy

# 91
  • Мнения: X
ani_4ka аз имам ексфолианта и съм много доволна.Лицето става много нежно и почистено след допира на финните частички,а и миреше страхотно.Препоръчвам го Peace
А би ли уточнила за кой ексфолиант става въпрос?

# 92
  • Мнения: 367
За ЕКСФОЛИАНТ ЗА ЛИЦЕ "ШВЕДСКА СПА ТЕРАПИЯ - МОР.ВОДОРАСЛИ"  Peace

# 93
  • Мнения: 3 418
От кремовете за тяло кой ви харесва най-много и кой е траен-Воларе ,Лусия Джордани голд или Дивийн ?
От маските коя е най-добра за мазна кожа?Аз съм се спряла на нази с глина и домат,хубава ли е?

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 11:52 от bonkaivanova

# 94
  • София
  • Мнения: 6 010
За трайност не знам, но Воларе, Джордани и Дивайн не ми харесват като мириз. Лусията не съм го душкала...

# 95
  • Мнения: 2 726
Джорданито по принцип има много силна миризма и мисля,че ще е траен Peace

# 96
  • Мнения: 367
Аз подкпрепям Джорданито-харесва ми и определено е траен.Но си ползвам само мед и мляко.Кожата от него става страхотна Peace

# 97
  • Мнения: 3 418
Аз подкпрепям Джорданито-харесва ми и определено е траен.Но си ползвам само мед и мляко.Кожата от него става страхотна Peace
Аз не обичам по принцип миризмата на мед,усеща ли се много в този продукт-мед и мляко?

# 98
  • Мнения: 1 310
Кремчето за тяло на Джордани, мисля, че се води даже и крем-парфюм, е страхотно Peace

# 99
  • Мнения: X
Аз подкпрепям Джорданито-харесва ми и определено е траен.Но си ползвам само мед и мляко.Кожата от него става страхотна Peace
Аз не обичам по принцип миризмата на мед,усеща ли се много в този продукт-мед и мляко?
По-скоро мирише на липа.

# 100
  • Мнения: 18 008
А кой е крема грозде, който толкова хвалите на предната страница? От коя серия е

# 101
# 102
  • Мнения: 367
bonkaivanova  определено не мирише на мед  PeaceМного е приятен аромата.

# 103
  • Мнения: 3 418
bonkaivanova  определено не мирише на мед  PeaceМного е приятен аромата.
Много се колебая,тука всички го препоръчват.Аз исках да си поръчам крема за тяло с коприна и кашмир,обаче в К15 не е намален,за това ще си поръчам този с мляко и мед,после ще дам отзиви Simple Smile

# 104
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Здравейте,
моля ви дайте някакви отзиви за този продукт http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … G&search=true

Предварително благодаря!

  bouquet

# 105
  • Мнения: 3 418
Здравейте,
моля ви дайте някакви отзиви за този продукт http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … G&search=true

Предварително благодаря!

  bouquet
То и аз го позагледах този продукт,обаче скъпичък ми се вижда.Не знам дали е хубав,може пък да си заслужава парите.. newsm78

# 106
  • Мнения: 367
Основата за грим моите клиентки я харесаха.Мирише страхотно и е с консистенция на крем,попива бързо и не остава следи. Peace

# 107
  • Мнения: 3 418
От кремовете за тяло кой ви харесва най-много и кой е траен-Воларе ,Лусия Джордани голд или Дивийн ?
От маските коя е най-добра за мазна кожа?Аз съм се спряла на нази с глина и домат,хубава ли е?
Да се самоцитирам Embarassed .За маската отзиви?

# 108
  • София
  • Мнения: 6 010
Супер е маската!  Peace
Аз съм с мазна кожа и доста добре ми понася, най-хубавото е, че не ми изсушава прекалено!
Основата за грим и на мен ми я похвали една клиентка.
Антиоксидантната маска с грозде също много добре ми понася. Кожата ми беше невероятна след като я "отлепих". Силно препоръчвам! Не знам за какъв тип кожа е, аз съм със смесена (мазна в т-зоната и нормална по бузите и шията), взех си я на късмет и не сбърках!  Grinning

# 109
  • Мнения: 3 782
От кремовете за тяло кой ви харесва най-много и кой е траен-Воларе ,Лусия Джордани голд или Дивийн ?
От маските коя е най-добра за мазна кожа?Аз съм се спряла на нази с глина и домат,хубава ли е?
Да се самоцитирам Embarassed .За маската отзиви?
Аз лично харесвам Воларе от кремовете, Джордани също е хубав. Според мен всички са трайни.
За маската, я наистина е по-скоро за мазна кожа, аз ползвам нея и съм доволна. По-нататък може да си вземеш и тази пилинг с гроздето, защото е добре да се ползват две. Първо нанасят тази  домат и след това пилинг.

# 110
  • Мнения: X
Вчера си взех поръчката. Много ми хареса ексфолианта с мед и мляко- хареса ми,че е ситен и наистина добре изглажда кожата.
За крема от същата серия също мога да кажа само хубави работи, понеже миризмата много ми допада.
Пробвах и новия парфюм- Енигма. Вечерта си сложих от него на китката и тази сутрин още мирише. Силен зимен аромат, сигурно ще си го поръчам някой път.

И кремът за крака с канела пробвах- като миризма ми хареса, но затоплящия ефект почти не го усетих.

# 111
  • Мнения: 3 675
На мен маската с домат не ми харесва, защото вони ужасно.Аз също съм мазна кожа, но използвам синята с водорасли.Май в нея има ментол и леко ципе, затова ми изгаря и пъпките.Имам също и пилинг маска с грозде, но не я използвам вече, защото ми е вече на привършване и ми омръзна нещо.

# 112
  • Мнения: X
И на мен точно миризмата на маската с домати не ми харесва.

# 113
  • Мнения: 9 095
доматите имат стягащ ефект, ако сте с мазна кожа, запушвайте носа и слагайте защото е добър избор Peace

# 114
  • София
  • Мнения: 1 640
Здравейте,
моля ви дайте някакви отзиви за този продукт http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … G&search=true

Предварително благодаря!

  bouquet

Основата е добра. За мое учудване даже става и за мазна кожа. Икономична е, защото количеството което се нанася е малко. Кожата веднага става с "копринено" усещане.

# 115
Здравейте, да се включа и аз по темата  Simple Smile Някакво мнение за новата спирала за удължаване и извиване на мигли от каталог 15? Имам спомен че преди 3-4 години имаше такава, но опаковката и беше с друг цвят  Thinking.

# 116
  • Мнения: 3 418
Супер е маската!  Peace
Аз съм с мазна кожа и доста добре ми понася, най-хубавото е, че не ми изсушава прекалено!
Основата за грим и на мен ми я похвали една клиентка.
Антиоксидантната маска с грозде също много добре ми понася. Кожата ми беше невероятна след като я "отлепих". Силно препоръчвам! Не знам за какъв тип кожа е, аз съм със смесена (мазна в т-зоната и нормална по бузите и шията), взех си я на късмет и не сбърках!  Grinning
И моя тип кожа е същия.Взимам ги и двете маски- с домата и гроздето Peace

# 117
  • Мнения: 434
От кремовете за тяло кой ви харесва най-много и кой е траен-Воларе ,Лусия Джордани голд или Дивийн ?
От маските коя е най-добра за мазна кожа?Аз съм се спряла на нази с глина и домат,хубава ли е?

В момента от кремовете за тяло ползвам-Северно сияние,страхотен е,мирише много приятно и свежо,и като трайност е добър.А кожата ми става супер мекичка от него. Crazy
А за маската и аз знам,че е подходяща за мазна кожа.Добра е,мисля,че няма да съжаляваш ако я поръчаш. Peace

# 118
  • Мнения: 3 675
Моя приятелка си купи крем Северно сияние наскоро и е много доволна, предполагам, че всички кремове са на ниво, просто трябва да изберете това ухание, което ви допада най-много.За комбинирана/мазна кожа става и жълтата цитрусова ексфолираща маска. Wink

# 119
Всичките кремове за тяло имат много деликатен аромат и са супер приятни като усещане!  Grinning Аз лично харесвам коприна и кашмир, също така и мед и мляко! Ползвала съм доматената маска, добра е но аромата и наистина е много неприятно доматен... Confused

# 120
  • Мнения: 3 782
Е, красотата иска жертви, няма как. Но аромата не е чак кой знае колко фрапиращ.
А за кремовете, като че ли тези по-новите, не знам всъщност нали наскоро сменяха всички стари кремове, консистенцията им е някак много мека.
Взех ексфолианта мед и мляко, като го прбвам ще пиша,но мирише хубаво.

# 121
  • Мнения: 3 418
А отзиви за шампоаните?Косата ми е със сухи краища,третирана. newsm78
Извинявам се,че постоянно питам,обаче съм нов потребител на тази марка,от каталожните козметики по принцип съм фен на ейвън,но постоянно ми казват,че орифлейм имат хубави продукти и като се поразгледах наистина е така-такова разнообразие от маски и особено лосиони/кремове за тяло,а на ейвън все едни и същи плодови,ще ферментирам вече Laughing

# 122
  • Мнения: 3 782
Бони, какво да ти кажа. Аз не харесвам много много шампоаните на Орифлейм, но ще ти предложа това,което аз съм изпробвала и ми харесва.
Едни хубав шампоан, подходящ именно за този сезон и зимата е Шампоан "Зимни решения" - стр.76 от кат.15
Има нов шампоан на стр. до този /77/ може и той да е хубав, не съм го изпробвала. Маската ти я препоръчвам, особено щом косата ти е третирана.
Има едно масло за сухи краища,е то е наистина хубаво http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … =true&noMenu= можеш смело да си вземеш няколко.
Хубав шампоан е и този против стареене на косата http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … false&noMenu=
Сериите за боядисана коса, знам че са хубави, в смисъл от клиентки, моята не я боядисвам. Затова не мога да дам мнение.
Питай смело, нали сме затова тук. Може някой ден да станеш консулатнт, зарибяващо е. Wink

# 123
  • Мнения: 9 095
за мен 100% Шампоана е зеления, 2в1 с балсам против пърхут http://www.oriflame.bg/images/catalogImagesRepository/product/global/4820_l.jpg баща ми от години само с него се справя с положението, а аз въпреки че нямам пърхут го ползвам, защото чудесно ми се отразява на косата Peace

# 124
Аз използвам маската от серията летни решения и съм много доволна. Въпреки че лятото мина, косата ми е на кичури - т.е. поизсушена, я ползвам и сега. Има еднократни опаковки на маска със житни протеини и тя е супер за косата ми!

# 125
  • Мнения: 3 782
Уф, забравих да споделя именно за тези еднократните маски. Аз редовно си вземам, наистина са страшно хубави.
Най-полсе си взех Фрея,страхОтен аромат, и шишенчето е трепач. Heart Eyes

# 126
  • Мнения: 414
Оооо маските за еднократна употреба са номер 1 !!!!!!! Поръчвам ги винаги, когато са намалени... Имам чувството, че моментално съживяват огруханата ми коса  Mr. Green

# 127
  • Мнения: 3 418
Бони, какво да ти кажа. Аз не харесвам много много шампоаните на Орифлейм, но ще ти предложа това,което аз съм изпробвала и ми харесва.
Едни хубав шампоан, подходящ именно за този сезон и зимата е Шампоан "Зимни решения" - стр.76 от кат.15
Има нов шампоан на стр. до този /77/ може и той да е хубав, не съм го изпробвала. Маската ти я препоръчвам, особено щом косата ти е третирана.
Има едно масло за сухи краища,е то е наистина хубаво http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … =true&noMenu= можеш смело да си вземеш няколко.
Хубав шампоан е и този против стареене на косата http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … false&noMenu=
Сериите за боядисана коса, знам че са хубави, в смисъл от клиентки, моята не я боядисвам. Затова не мога да дам мнение.
Питай смело, нали сме затова тук. Може някой ден да станеш консулатнт, зарибяващо е. Wink

Благодаря за изчерпателния отговор  smile3525 newsm51

# 128
  • Мнения: 1 557
Бони, какво да ти кажа. Аз не харесвам много много шампоаните на Орифлейм, но ще ти предложа това,което аз съм изпробвала и ми харесва.
Едни хубав шампоан, подходящ именно за този сезон и зимата е Шампоан "Зимни решения" - стр.76 от кат.15
Има нов шампоан на стр. до този /77/ може и той да е хубав, не съм го изпробвала. Маската ти я препоръчвам, особено щом косата ти е третирана.
Има едно масло за сухи краища,е то е наистина хубаво http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … =true&noMenu= можеш смело да си вземеш няколко.
newsm10 newsm10 newsm10

# 129
  • Мнения: 2 922
Аз харесвам този, както и балсама.

Горещото масло с кокос и еднократните маски също ги харесвам  Peace

# 130
  • Мнения: 3
Момичета, здравейте,

искам да ви попитам, дали можете да ми препоръчате крем за нормална кожа с ув защита.

Доскоро ползвах розовия Оптималс, но той е само с 8 фактор и лицето ми е на лунички.
В каталог 15 видях "Овлажняващ концентриран крем за лице със SPF 15", 4630 . Някоя от вас ползвала ли го е? Или поне отзиви от клиентки имате ли?

# 131
  • София
  • Мнения: 6 010
Момичета, и аз съм чувала само хубави неща за маските за еднократна употреба  Peace
Вече се реших и ще си взема Wink

# 132
  • Мнения: 3 782
Къде мога да намеря каталог 18, трябва ми спешно.
biskvitka_ , за зимата фактор 8 ти е напълно достатъчен, но и този Овлагнавящият е хубав, от клиентки знам.

# 133
  • Мнения: 9 095
Къде мога да намеря каталог 18, трябва ми спешно.
biskvitka_ , за зимата фактор 8 ти е напълно достатъчен, но и този Овлагнавящият е хубав, от клиентки знам.


после няма ли е каталог 1 след 17? newsm78

# 134
  • Мнения: 3 782
Да, грешката е моя. Blush 17ти е.

# 135
  • Мнения: 9 095
17ти го има в другата тема Peace

# 136
  • Мнения: 3
ani_4ka, благодаря много!

През лятото се спасявам само с 40 фактор от детската плажна серия, много бързо и лесно ставам на петна иначе, затова 8 фактор не ми върши работа.
Ако не излизах, щях да го ползвам, защото розовият оптималс е много хубав, но изглеждам безумно - брюнетка с огромни лунички Sad

# 137
  • Мнения: 1 243
И аз да се отчета, от К 15 си поръчах матиращата компактна пудричка на стр. 22. Много се радвам на кутийката и  Laughing Досега ползвах прахообразната пудра и в началото ми се стори, че новата ми прави много брашняно лицето, но вече започнах да свиквам. Харесва ми и сякаш наистина матира за по- дълго време! Peace
Взех си и лак за нокти "Френски маникюр" - Gold Dust, както и новата червена спирала от последните страници, но още не съм ги пробвала!  Rolling Eyes

Колежката си поръча едно от двойните моливчета - Том и Джери, хареса много цветовете, а и са мекички - лесно се нанасят. Както и затоплящия крем за крака с канела! Peace

# 138
  • Мнения: 9 095
я ми кажете от пудрите- ползвам Natural Beige фдт , кой цвят пудра да си взема newsm78

# 139
Bellucci , моля да напишеш как е спиралата, защото ще си я поръчвам. Praynig Използвам крем за околоочен контур на Еколаген вече 3 месеца и съм СУПЕР ДОВОЛНА, правилно ли е да го сменя с друг - избрала съм си серума за околоочен контур Скиндивидюал? Thinking

# 140
  • Мнения: 1 243
Bellucci , моля да напишеш как е спиралата, защото ще си я поръчвам. Praynig Използвам крем за околоочен контур на Еколаген вече 3 месеца и съм СУПЕР ДОВОЛНА, правилно ли е да го сменя с друг - избрала съм си серума за околоочен контур Скиндивидюал? Thinking

мамче Маги, ще пиша, когато я пробвам, но още имам от Уондърлаш-а и не ми се ще да бързам да отварям новата, ще изсъхне  Tired
А иначе за кремчетата знам, че е хубаво да се сменят, за да не привиква кожата към даден продукт! Peace

# 141
И аз в момента ползвам Уондърлаш, откакто е излязла съм само с нея. Но все пак трябва да се опитват и други  Wink! През кат.16 ще си поръчам серума от Скиндивидюал! Благодаря ти Bellucci !

# 142
  • Мнения: 9 095
и аз да дам положително мнение за Уондърлаш- страхотно качество Peace

# 143
  • Мнения: 1 243
и аз да дам положително мнение за Уондърлаш- страхотно качество Peace

Аз и друг път съм го казвала, че това за мен е спирала N1! Ползвала съм всякакви, включително и доста по-скъпи, но тази просто ми е фаворит, особено за цената си. Вече довършвам сигурно 6 или 7-ма  Laughing Дано и новата да ми допадне! Praynig

# 144
  • Мнения: 63
Аз си взех крема шипка, лека консистенция, приятен мирис, овлажнява и нощния на Есеншалс - също си личи разликата на сутринта лицето ми изглейда по свежо и подхранено някак...
От каталог 16 си харесах почистващото мляко Оптималс, маската и крема Мед и мляко и прахообрзната пудра.Споделете моля, ако сте използвали или чували отзиви за тези продукти, приемам мнения и за ежентуално по-добре отразяващи се за моя тип кожа продукти.С нормална към суха кожа съм.

Последна редакция: чт, 30 окт 2008, 22:20 от coolady

# 145
  • Мнения: 3 675
Искам да похваля тези сенки, много са финни и хич не се събират на клепача.

http://www.oriflame.bg/prod/catalog/ProductDetailCategoryCheck.j … false&noMenu=

Както и аромата за лоши момичета - Rage

http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … false&noMenu=

Мирише яко и е траен.

Вече в сайта има и следващия каталог, усетили са се какво да правят, за да привлекат повече клиенти.Бравос. PeaceДано тази опция продължи и за напред.

# 146
  • Мнения: 9 095
Искам да похваля тези сенки, много са финни и хич не се събират на клепача.

http://www.oriflame.bg/prod/catalog/ProductDetailCategoryCheck.j … false&noMenu=

Както и аромата за лоши момичета - Rage

http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … false&noMenu=

Мирише яко и е траен.

Вече в сайта има и следващия каталог, усетили са се какво да правят, за да привлекат повече клиенти.Бравос. PeaceДано тази опция продължи и за напред.



кой цвят си взе от сенките?

# 147
  • Мнения: 3 675
Въпросът ми е момичета, този крем може ли да се използва за ръце - http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … false&noMenu=

Тези неща не съм ги купувала точно, мъжът на моята приятелка ми ги даде.Помоли ме да си избера нещо от нейната козметика, хем ще ми остане нещо за спомен, хем тя би се радвала, ако ползвам нещата.Взех сенките и дезодоранта,като си слагам всеки път се сещам за нея.Цветът на сенките е шампанско.

# 148
  • Мнения: 9 095
Въпросът ми е момичета, този крем може ли да се използва за ръце - http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … false&noMenu=

Тези неща не съм ги купувала точно, мъжът на моята приятелка ми ги даде.Помоли ме да си избера нещо от нейната козметика, хем ще ми остане нещо за спомен, хем тя би се радвала, ако ползвам нещата.Взех сенките и дезодоранта,като си слагам всеки път се сещам за нея.Цветът на сенките е шампанско.

може да се ползва- особено зимата, от студа ръцете се напукват и този е чуден! наистина миналта година всички бяха полудяли по него си спомням, препоръчителен е за много изсушена кожа не само на ръцете, но и на лицето, краката и тн Peace

# 149
Въпросът ми е момичета, този крем може ли да се използва за ръце - http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … false&noMenu=

Тези неща не съм ги купувала точно, мъжът на моята приятелка ми ги даде.Помоли ме да си избера нещо от нейната козметика, хем ще ми остане нещо за спомен, хем тя би се радвала, ако ползвам нещата.Взех сенките и дезодоранта,като си слагам всеки път се сещам за нея.Цветът на сенките е шампанско.
Нямам лични впечатления от крема, но мисля че ще става и за ръце. За кремовете за тяло също пише че са и за ръце. Thinking

# 150
  • Мнения: 702
момичета да ви питам някой има ли четката ветрило за пудра и руж,много ми хареса и мисля да си я поръчам,също така и блестящата пудра,от новият каталог,ако някои ги е ползвал ще съм благодарна да сподели да ли е доволен!

# 151
  • Мнения: 1 557
Въпросът ми е момичета, този крем може ли да се използва за ръце - http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … false&noMenu=

Тези неща не съм ги купувала точно, мъжът на моята приятелка ми ги даде.Помоли ме да си избера нещо от нейната козметика, хем ще ми остане нещо за спомен, хем тя би се радвала, ако ползвам нещата.Взех сенките и дезодоранта,като си слагам всеки път се сещам за нея.Цветът на сенките е шампанско.
Нямам лични впечатления от крема, но мисля че ще става и за ръце. За кремовете за тяло също пише че са и за ръце. Thinking
Да,аз лично съм го ползвала и съм много доволна от него  newsm10 и много хубаво мирише

# 152
  • София
  • Мнения: 6 010
Mama galka23, сестра ми сега ще си поръча за 2ри път блестящата пудра и много си я харесва  Peace

# 153
  • София
  • Мнения: 426
Някакви отзиви за тази основа http://www.oriflame.bg/prod/offers/CurrentBrochureFrontpage.jhtml

# 154
  • Мнения: 112
Момичета, някой пробва ли вече новия парфюм Енигма? Пишете хубав ли е, траен ли е и тн..

# 155
  • Мнения: 367
Мел,на мен Енигмата много ми допада.Траен е,но можеш да си вземеш ролката и да прецениш дали е твоя аромат Peace

# 156
  • Мнения: 112
Благодаря, Vania за отговора. Най-добре да поръчам една мостра. Сигурно е по- силен и зимен аромат, ако се съди по външния му вид.

# 157
  • Мнения: 274
В момента не мога да прочета всички мнения и теми , и се извинявам, ако въпросът ми се повтаря, но бих искала да си дадете мнението за новата спирала за извити и дълги мигли http://www.oriflame.bg/prod/newProducts/newProducts.jhtml?repositoryId=6500029 Simple Smile А някой ползвал ли е пилинга http://www.oriflame.bg/prod/newProducts/newProducts.jhtml;jsessi … ositoryId=6500027

Последна редакция: нд, 09 ное 2008, 11:34 от ZornitZa

# 158
  • Мнения: 2 726
Зорница втория линк е като първия и не се вижда за кой пилинг питаш Simple Smile

# 159
  • Мнения: 274
poli__5 , поправих го, благодаря,че ми каза  Peace

# 160
  • Basel
  • Мнения: 65
Момичета,имате ли отзиви за измиващата пяна за лице от серията Оптималс?Много искам да си я поръчам,но съм с чувствителна кожа и се колебая,а също ме интересува и серума за около очи Скиндивидюал.

# 161
  • Мнения: 719
Я малко побут... Mr. Green
И да ви питам, решила съм сега да си поръчам бронзовите перли от к16, ама съм в чуденка кои да избера Radiance или Bronze? Вие доволни ли сте, какво ще кажете?
Аз съм по-тъмна,ако това е определящо. newsm78

# 162
  • Мнения: 3 782
Шушони, ако си по-тъмна то тогава е по-добре да вземеш шоколадовия според мен, но има нещо друго така ще се слеят с тена ти, моя приятелка е шоколадова и си взе светлия, стои като руж, на мен ми харесва. Аз ползвам светлия нюанс, имам го от две години вече.Еми харесва ми.
Въпрос на избор е, все пак. Който си решиш, въпроса е дали искаш да се вижда много или съвсем леко да се загатва.
mare7373, пяната е точно за твоята кожа, страхотна е. Нежна и ухае хубаво.
А за серума, не съм го ползвала, но клиентите са доволни.

# 163
  • Мнения: 719
ani_4ka, ама те как се нанасят перлите-само по скулите като руж или на цялото лице?
Сори за въпроса,ама по-добре да питам. Embarassed

# 164
  • Мнения: 3 782
Не зе извинявай за въпроса, ами според зависи, за вечер можеш да нанесеш на цялото лице, най-добре е да вземеш и четката, с нея става толкова нежно, съвсъм е незабележимо става.
Слага се на бузите, челото, нослето и долу под устата.Ама съвсем леко минаваш с четката.
А през деня само на скулите.

# 165
  • Мнения: 719
Ясно, разбрах.  Hug

# 166
  • Мнения: 9 095
за перлите да кажа- не ми се е постнал предния пост...естествено бежово ми е фдт, вземам розовите перли- чудни са, лицето сияе а нищо не си личи, само сега се чудя кой от двата нюанса матираща пудра да взема Thinking

# 167
  • Мнения: 3 675
Като става дума за перлите, мога да разкажа една случка, която ми разправи приятелка и тя е дочута от нейната спонсорка.Една жена я попитала хайде, кога ще ги намалят, че кутията ми свърши.А тя,как така ти нали си ги купи наскоро, какво правиш с тях.Тя казала ям ги. newsm78 #Crazy
Аз съм чувала за хора, които ядат тебешир, но за перли Джордани за първи път чух, съвсем сериозна съм, без следа от майтап. Crazy

# 168
  • Мнения: 414
Тед, да ти кажа за матиращата пудра. Аз съм по-скоро бяла отколкото тъмна, но не и чак прекалено бяла и си взех тъмната.. Ако сложа съвсем малко дори не личи много. Светлата е толкова светла, че май трябва да си Снежанка, за да не стои като брашно. Иначе за 2 път си сложих днес и да ти кажа съм доволна. Аз по принцип не се мацам много, но тази ми харесва. Матира в зависимост от това колко ще сложиш явно, защото вчера сложиш мааааалко повечко и ми матира за по-дълго време Simple Smile

Перлите са страхотни !! Аз ползвам шоколадовите, а като се замисля и повечето жени около мен ги предпочитат. По-белите избират розовия нюанс, а останалите бронзовия... Може да е случайност. Аз си ги слагам с четка на скулите, но ако искаш да постигнеш бронзов загар, може да мацаш смело. Дори и да прекалиш, пак не стои грозно. Знам го от опит  Rolling Eyes

# 169
  • Мнения: 3 034
Като става дума за перлите, мога да разкажа една случка, която ми разправи приятелка и тя е дочута от нейната спонсорка.Една жена я попитала хайде, кога ще ги намалят, че кутията ми свърши.А тя,как така ти нали си ги купи наскоро, какво правиш с тях.Тя казала ям ги. newsm78 #Crazy
Аз съм чувала за хора, които ядат тебешир, но за перли Джордани за първи път чух, съвсем сериозна съм, без следа от майтап. Crazy

 Joyтова е най-смешното нещо, което съм чувала, след случката с мъжа на една консултантка, който си беше измил косата с интимния гел, защото му миришел хубаво и се пенел.....

# 170
  • Мнения: X
Мдаа, а някои хора си мислят, че тоникът за лице се пие  Laughing

# 171
  • Мнения: 1 035
Като става дума за перлите, мога да разкажа една случка, която ми разправи приятелка и тя е дочута от нейната спонсорка.Една жена я попитала хайде, кога ще ги намалят, че кутията ми свърши.А тя,как така ти нали си ги купи наскоро, какво правиш с тях.Тя казала ям ги. newsm78 #Crazy
Аз съм чувала за хора, които ядат тебешир, но за перли Джордани за първи път чух, съвсем сериозна съм, без следа от майтап. Crazy

 Joyтова е най-смешното нещо, което съм чувала, след случката с мъжа на една консултантка, който си беше измил косата с интимния гел, защото му миришел хубаво и се пенел.....

 Laughing Joy мъжЕ! hahaha
а таз спонсорка да не би да се казва Маргарита? понеже директорката(от Пловдив е) на моята спонсорка, го разказваше това веднъж на една мениджърска среща Laughing

# 172
  • Мнения: 3 034
Мдаа, а някои хора си мислят, че тоникът за лице се пие  Laughing

с джин ! Mr. Green

# 173
  • Мнения: 18 008
Искам да попитам за зимния крем за лице с червена боровинка, ползвали ли сте го, да не е много мазен. Въобще става ли за зима, защото съм чувала че хидратантните кремове, не са подходящи, та се чудя какъв да си избера. Приемам и други предложения

# 174
  • Мнения: 3 675
Искам да попитам за две пудри коя е по-подходяща за една моя колежка, която е със суха кожа.Тя се колебае между блестящата пудра на прах на стр.35 и Финна пудра на прах на стр.41.Иска такава, която да не изсушава кожата прекалено.

# 175
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
Има ли качен 1 каталог някъде?

# 176
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 204
Искам да си взема перлите (розовия вариант) да ги ползвам като руж, но се интересувам дали са трайни?

# 177
  • Мнения: 9 095
Искам да си взема перлите (розовия вариант) да ги ползвам като руж, но се интересувам дали са трайни?
да Peace

# 178
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 204
Тед, мерси, отивам да си поръчам!
Знаете ли кога пак ще е намален матиращия фон дьо тен - много съм доволна, но си поръчах (2 броя - при 2 дистрибуторки, за да съм сигурна, че ще го пробвам) от най-тъмния - за лятото, когато съм с тен ми е ОК, но сега ми трябва бежов цвят, та искам да си поръчам пак.

# 179
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 204
Знаете ли кога пак ще е намален матиращия фон дьо тен - много съм доволна, но си поръчах (2 броя - при 2 дистрибуторки, за да съм сигурна, че ще го пробвам) от най-тъмния - за лятото, когато съм с тен ми е ОК, но сега ми трябва бежов цвят, та искам да си поръчам пак.
Къде мога да разгледам каталога за 12 месец?

# 180
  • Мнения: 223
Знаете ли кога пак ще е намален матиращия фон дьо тен - много съм доволна, но си поръчах (2 броя - при 2 дистрибуторки, за да съм сигурна, че ще го пробвам) от най-тъмния - за лятото, когато съм с тен ми е ОК, но сега ми трябва бежов цвят, та искам да си поръчам пак.
Къде мога да разгледам каталога за 12 месец?

http://www.oriflame.bg/prod/offers/NextBrochureFrontpage.jhtml   Wink

# 181
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 204
Мерси!  bouquet
Намален е мат. фон дьо тен!

# 182
  • Мнения: 68
Момичета мат.фнт...препоръчва ли се за мазна кожа..

# 183
  • София
  • Мнения: 1 640
Момичета мат.фнт...препоръчва ли се за мазна кожа..


Да, разбира се. Точно затова е матиращ -  за да не лъщи ожата, когато започне да се омазнява през деня и да намали самото омазняване.

# 184
  • Мнения: 68
о.к,ще си го взема непременно..В момента ползвам пак на орифлейм за мазна кожа и съм доволна..

# 185
  • Мнения: 414
Матиращата пудра също е много добра  Peace Аз лично я предпочитам пред мат. ФДТ Simple Smile

# 186
# 187
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
Добро утро на всички!  Simple Smile
Каталога е страхотен. Пак колкто не ща си харесах.  ooooh! Комплекта за поддържане на нокти е сладурски  Heart Eyes и чантичката Мода също. Новият лосион Спа с помпичката ще е хубав сигурно. Посребреното колие с обиците също са хубави, но са малко скъпички, а не са и сребърни. Аз мисля да пробвам интимния крем Феминел.

 Имам питане за 3 продукта. Една координаторка ми сподели, че на един семинар казали за крема против стрии че бил номер 1 в света, на което малко не вярвам и затова реших да ви попитам, ако някоя от вас го е ползвала да сподели. Също така, че всяка минута в света се продавали по 4 спирали Уондърлаш и че антицелутните ампули и крема Диамант били номер 1, а зимния крем за крака с канела много помагал ако ти се схващали краката. Другите два продукта, които ме интересуват са стилизиращата пяна за обем - наистина ли придава обем и дезодориращите кърпички за чувствителна кожа за подмишници (вършат ли някаква работа?) Благодаря предварително.   bouquet

# 188
  • Мнения: 223
http://bulgaria.secure.oriflame.com/sales/16_2008.pdf и мини каталога да го има и в тази тема, 4е в консултантската не всеки влиза  Heart Eyes
аз от него си харесах на 9та страница скаба за тяло и лосиона, намалението е добро- от 13-15 лева редовната  цена на 5.50

# 189
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета! току-що разгледах форума и реших и аз да се регистрирам в сайта за да мога да споделям мнения Simple Smile аз също съм консултант Simple Smile кажете ми серията "коприна и кашмир" как е ... чудя се дали да не я пробвам сега тъкмо е намалена ... и да ви се похваля вчера проведохме една среща с  консултанти на Орифлейм и носиха и този дермоанализатор.. страхотна джаджа.. Simple Smile

# 190
  • Мнения: 9 095
Здравейте, момичета! току-що разгледах форума и реших и аз да се регистрирам в сайта за да мога да споделям мнения Simple Smile аз също съм консултант Simple Smile кажете ми серията "коприна и кашмир" как е ... чудя се дали да не я пробвам сега тъкмо е намалена ... и да ви се похваля вчера проведохме една среща с  консултанти на Орифлейм и носиха и този дермоанализатор.. страхотна джаджа.. Simple Smile

серията си струва отвсякъде Peace

# 191
  • Мнения: 3
чудесно! благодаря Simple Smile

# 192
  • Мнения: 3
по повод теста с дермоанализатора ми "предписаха" лечебния стик коректор "на Пюр скин" ... действа ли?също розовата серия на "оптималс" и синята "оптималс хидра енерджи" за тях също ако може да ми кажете как са? Simple Smile мерци предварително !!!

# 193
  • Мнения: 68
Момичета да ви питам стария фнд...за мазна кожа може ли да се поръчва като го няма в каталога..

# 194
  • Мнения: 3
ами можеш да само че трябва да провериш дали го има в наличност... иначе ще ти излезе на редовна цена Simple Smile това в сайта можеш да провериш Simple Smile

# 195
  • Мнения: 3 675
Искам да попитам гела за коса, става ли за мъже? Thinking Моят мъж иска гел, понеже не е доволен от моя балсам Зимни решения.Вярно ли е, че за дермоанализатора не трябва да си ползвал продукти за лице през деня и къде го правят това чудо.Аз, ако отида до офиса на Орифлейм ще ми направят ли?

# 196
  • Мнения: 3
Искам да попитам гела за коса, става ли за мъже? Thinking Моят мъж иска гел, понеже не е доволен от моя балсам Зимни решения.Вярно ли е, че за дермоанализатора не трябва да си ползвал продукти за лице през деня и къде го правят това чудо.Аз, ако отида до офиса на Орифлейм ще ми направят ли?

Първо гела за коса си е гел за коса и може да се ползва от всеки Wink само не разбрах каква е връзката с балсама.. двете са различни неща ... за дермоанализатора лицето ти трябва да е чисто т.е да нямаш пудра или фон дьо тен .. на мен като ми правиха просто ми дадоха едно почистващо мляко и  тампонче.. изчистваш се и така.. Simple Smile само че доколкото знам само в софия може да се направи ... аз като бях моята спонсорка (тя живее в благоевград) специално организираха среща  и носиха тази машинка ...и доколкото знам само в офиса в софия може. но се плаща Sad

# 197
  • Мнения: 3 675
На мен са ми правили в аптека Авеню, на Виши.Казаха ми, че кожата ми е мазна, явно това е единствения й проблем.Не вярвам този на Орифлейм да ми каже нещо различно, но поне ще ми кажат кои серии мога да ползвам, защото някои са за всички типове.

# 198
  • Мнения: 3 675
Понеже иска да си зализва косата, а аз не използвам гел, той от време на време се маже с балсама, но не му харесва.Естествено, че са различни неща. Mr. Green

# 199
  • Мнения: 3
Понеже иска да си зализва косата, а аз не използвам гел, той от време на време се маже с балсама, но не му харесва.Естествено, че са различни неща. Mr. Green
Mr. Green Ами да извинявай, просто ми стана странно че мъжът ти използва балсама ти за коса вместо гел.... Wink ами в такъв случай гела е идеалното решение тъй като за "зализване" аз друго не знам да се ползва Wink е то има ...ама те не са за препоръчване Wink    Laughing и му кажи да не ти харчи повече от балсамчето...не бива да го прахосва така   Laughing

# 200
  • Мнения: 243
Plamchet0, това за дермоанализатора не е вярно.
1. 2ч. преди процедурата лицето трябва да бъде измито и по него да няма абсолютно нищо
2. дермоанализатора е напълно безплатен, единственото изискване е да се запише час предварително
3. могат ако се желае и да се пробват продуктите
4. прави се всеки петък от 16 до 17ч. в централният офис в София
 Peace

# 201
  • Мнения: 3
На мен са ми правили в аптека Авеню, на Виши.Казаха ми, че кожата ми е мазна, явно това е единствения й проблем.Не вярвам този на Орифлейм да ми каже нещо различно, но поне ще ми кажат кои серии мога да ползвам, защото някои са за всички типове.
ами щом вече си си правила дермоанализ няма нужда да повтаряш Wink значи аз мога да ти препоръчам за твоята кожа да използваш зелената серия на ОПТИМАЛС БАЛАНС тя е точно за комбинирана/мазна кожа.  също може да използваш и матиращото кремче на "Пюр скин" то ще намали лъщенето . Задалжително си вземи почистващ продукт, за да отстраниш натрупалия се себум, който всъщност прави кожата да лъщи Simple Smile ексфолиант (1-2 пъти седмично не повече) А ако кожата ти е предразположена към пъпки и петна си вземи молива-коректор (пюр скин) или серията   Чаено дърво тя също е за нормална към мазна кожа.. коректора Wink това е което мога да ти дам като съвет ! Wink Успех

# 202
  • Мнения: 3
Plamchet0, това за дермоанализатора не е вярно.
1. 2ч. преди процедурата лицето трябва да бъде измито и по него да няма абсолютно нищо
2. дермоанализатора е напълно безплатен, единственото изискване е да се запише час предварително
3. могат ако се желае и да се пробват продуктите
4. прави се всеки петък от 16 до 17ч. в централният офис в София
 Peace
Ами аз питах моята спонорка и тя ми каза .. Simple Smile Извинявам се ако съм подвела някой... Ако е така както ти казваш ...СУПЕР! казаха ми че си се плаща, но щом е безплатно - чудесно Simple Smile иначе за лицето - да, трябва да е чистичко Simple Smile

# 203
  • Мнения: 243
Plamchet0, давам ти 100% гаранция, че е така. Peace Вече няколко пъти водя клиентки и ти го казвам от опит.

# 204
  • Мнения: 3
Ами супер мн се радвам..  Party   Надявам се скоро пак да направим такава среща тук... наистина е страхотно! Simple Smile

# 205
  • Мнения: 3 675
Мерси на Пламчето за съвета.Аз в момента използвам зеления ексфолиант на оптималс, стика чаено дърво, матиращия крем на пюр скин.От каталог номер 17, ще си взема измиващ гел с чаено дърво, понеже е намален.Ако някой е ползвал лосиона на пюр скин, нека пише, също и SOS Spots.Сега имам един течен коректор на Асти за изгаряне на пъпки и с него стоя през нощта, ефектът е невероятен, той съдържа спирт.
Гледам, че има намалени тоници с шипка и алое, но те не са за моята кожа май. Thinking
Оптимал е хубава серия. Peace

# 206
  • Мнения: 9 095
серията с алое е перфектна за моята супер чувствителна комбинирана кожа, препоръчвам я с 2 ръце, сега пак ще си вземам обаче серията за лиже от Шведската СПА терапия Crazy

# 207
  • Мнения: 3 675
Зависи, моя приятелка има измиващия гел, но сподели че изсушавал много кожата.Пише, че е за всички типове, но аз не бих рискувала, навремето имах 80% гел, не мога да кажа, че останах доволна от него.

# 208
  • Мнения: 9 095
аз не винаги се съгласявам с писанките в каталога, няма как една козметика да е универсална, затова си има и различна за различните типове, моята кожа е нормална, единствено в Т-зоната са по- широки порите и там има повече омазняване, затова й викали комбинирана, както и да е, но алоето е известно първо със своите успокояващи съставки, точно затова се препоръчва на хора с чувствителна и склонна към възпаление и омазняване кожа Peace

# 209
  • Мнения: 3
Аз също мисля че всяка кожа се изисква специална грижа Wink макар че съм привърженик на универсалните и мултифункционални неща... кожата си е кожа и си иска грижи Simple Smile А за SOS no spot gel-а мога да кажа че е супер.. аз взех на моя приятел едно такова кремче да си се мажоти Wink ... наистина действа Simple Smile за лосиона не мога да кажа.. не съм ползвала..  newsm78 и също така една приятелка ми каза че е мноооооого доволна от серията на NATURAL SKINCARE  Peace

# 210
  • Мнения: 3
само не разбрах за този течен коректор на "Асти" какъв е????  newsm78 това на орифлейм ли е...? пишете искам да ги пробвам Wink

# 211
  • Мнения: 3
аз не винаги се съгласявам с писанките в каталога, няма как една козметика да е универсална, затова си има и различна за различните типове, моята кожа е нормална, единствено в Т-зоната са по- широки порите и там има повече омазняване, затова й викали комбинирана, както и да е, но алоето е известно първо със своите успокояващи съставки, точно затова се препоръчва на хора с чувствителна и склонна към възпаление и омазняване кожа Peace
Миличка, ако позволиш, за твоята кожа бих ти препоръчала серията с грозе "Grape". Simple Smile Тя е точно за нормална към комбинирана Wink гела, дневния и нощния крем всеки ден, а маската всяка семица Simple Smile Peace

# 212
  • Мнения: 9 095
аз не винаги се съгласявам с писанките в каталога, няма как една козметика да е универсална, затова си има и различна за различните типове, моята кожа е нормална, единствено в Т-зоната са по- широки порите и там има повече омазняване, затова й викали комбинирана, както и да е, но алоето е известно първо със своите успокояващи съставки, точно затова се препоръчва на хора с чувствителна и склонна към възпаление и омазняване кожа Peace
Миличка, ако позволиш, за твоята кожа бих ти препоръчала серията с грозе "Grape". Simple Smile Тя е точно за нормална към комбинирана Wink гела, дневния и нощния крем всеки ден, а маската всяка семица Simple Smile Peace


от 10 год съм в Орифлейм, така че мисля че имам по- добър поглед върху козметиката Wink серията с грозде съм я пробвала, не е за комбинирана/мазна кожа, особено нощния крем Peace

# 213
  • Мнения: 3
Хубаво, че имаш опит.. аз само се опитвам да помагам... не говоря наизуст.. казвам го защото клиенти са били доволни от тези продукти Wink

Последна редакция: ср, 19 ное 2008, 19:07 от Plamchet0

# 214
  • Мнения: 3 675
Аз серията Грейп я имам, и измиващия гел, и маската, пробвала съм я.
На Асти това прилича на канцеларски коректор и струва 1.62, страхотно средство за изсушаване на пъпките.Бях пуснала такава тема в красива мама, там има и снимка на въпросния коректор.

# 215
  • Мнения: 3
нещо не можах да я открия тази тема ... Sad

# 216
  • Мнения: 3 675
Ето линк към темата на Асти-92 - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=343129.0
Там има инфо къде да намерите продуктите и снимка.

# 217
# 218
  • Мнения: 1 277
Момичета, имате ли отзиви от Блестящата пудра и от Блестящите сенки (от стр. 35 в каталога)?

# 219
  • Мнения: 719
Момичета, имате ли отзиви от Блестящата пудра и от Блестящите сенки (от стр. 35 в каталога)?

Една колежка си взе Блестящите сенките и червилото и е много доволна. Даже и аз се възползвах да се "намацотам",много са фешън, особенно за предстоящите празници. Wink

# 220
  • Мнения: 1 277
Една колежка си взе Блестящите сенките и червилото и е много доволна. Даже и аз се възползвах да се "намацотам",много са фешън, особенно за предстоящите празници. Wink

Благодаря ти за отговора! И аз точно за предстоящите празници искам да си ги взема Flutter.

# 221
  • Мнения: 65
Здравейте!
Искам да попитам някой ползвал  ли  е пресата  за коса от орифлейм,изправя ли добре?
Извинявам се ако някаде сте писали но нямам време да прегледам темата.
Благодаря ви предварително!

# 222
  • Мнения: 31
Здравейте!
Искам да попитам някой ползвал  ли  е пресата  за коса от орифлейм,изправя ли добре?
Извинявам се ако някаде сте писали но нямам време да прегледам темата.
Благодаря ви предварително!
Здравей, аз ползвам пресата за коса, моя клиентка също - и двете сме с чупливи коси, загрява бързо - много съм доволна, клиентката ми също. Сега пуснах още една преса даже, дадох на друга клиентка, която е къдрава да пробва и каза че се е изправила много добре и задължително я иска, защото е на много изгодна цена.  Peace

# 223
  • Мнения: 3
Здравейте!
Искам да попитам някой ползвал  ли  е пресата  за коса от орифлейм,изправя ли добре?
Извинявам се ако някаде сте писали но нямам време да прегледам темата.
Благодаря ви предварително!
Здравей Поли... ами да ти кажа специално заради твоя пост потърсих пак във подобен форум и казаха че плочите са по-скоро алуминиеви отколкото керамични .. така са писали .аз лично не съм я виждала и ползвала .... ето коментара - "Здравейте,първо за пресата за коса-на мен лично не ми хареса.Плочите са по-скоро алуминиеви,отколкото керамични." Simple Smile ... това  е което мога да кажа.... Simple Smile

# 224
  • Мнения: 31
Здравей Поли... ами да ти кажа специално заради твоя пост потърсих пак във подобен форум и казаха че плочите са по-скоро алуминиеви отколкото керамични .. така са писали .аз лично не съм я виждала и ползвала .... ето коментара - "Здравейте,първо за пресата за коса-на мен лично не ми хареса.Плочите са по-скоро алуминиеви,отколкото керамични." Simple Smile ... това  е което мога да кажа.... Simple Smile
Да Plаmchet0 тук е права, наистина плочите са по скоро алуминиеви  Peace Но за изправянето - изправя много добре, повтарям се, но за мен лично е много добра. Разбира се не като тази с която фризьорката ми работи и струва 300лв. Whistling - повече от перфектна  Crazy , но за домашно ползване тази на Ори е екстра  Peace

# 225
  • Мнения: 65
Mерси много за бързите отговори.На мен лично не ми трябва за кой знае какво изправяне да си позаглаждам косата .Но явно ще става, пък и на такава цена. Grinning

# 226
  • Мнения: 3
Ами чудесно тогава ... взимай я  newsm10 а аз да попитам пресата става ли да се правят кътдрички с нея ?  newsm12

# 227
  • Мнения: 31
Пламче за съжаление няма преставка да къдрене, само за изправяне е  Flutter

# 228
  • Мнения: 9 095
това за онези вафлички ли говорите? ако е за тях, няма, иначе е тънка самата преса  става за къдрици, като с големите ролки....ама трябва да си сръчен Laughing

# 229
  • Мнения: 3
не не за вафлички  newsm47 дали стават буклички с нея.. но както виждам - стават smile3521 супер !!!  newsm10

# 230
  • Мнения: 414
Пресата на Ори изправя малко по - лошо от пресата, която си купих от Метро за 12 лв. Даже като я гледам много си приличат и по големина и по дизайн.. нищо чудно да ги правят на едно и също място Simple Smile Само дето тази цена 55 лв. дето са я сложили - айде мерси...

# 231
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 204
Предложения за някакъв нощен крем за 30+ - искам да е за първите бръчки, защото през деня ползвам крем за смесена кожа, а през нощта да се боря с първите признаци на стареенето.
За протокола - ноемврийски каталог - си поръчах розовите перли - чакам ги - ще споделя, а от декемврийския каталог си поръчах мат. фон дьо тен - по-светъл цвят.

# 232
  • Мнения: 9 095
о от перлите ще си доволна 100%, аз преживях криза с тях- папагала мина и ги натроши, ама спасих половината Laughing интересно ми е и за фдт да кажеш как ще е Peace, нощен крем препоръчвам Optimals Time Relax, серията за борба с мимически бръчки и първи признаци на стареене Peace

# 233
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 204
интересно ми е и за фдт да кажеш как ще е Peace, нощен крем препоръчвам Optimals Time Relax, серията за борба с мимически бръчки и първи признаци на стареене Peace
много съм доволна от фон дьо тена, аз имам 2, нали си поръчах при 2 дистрибуторки за да съм сигурна, че ще го имам, но си поръчах най-тъмния - този цвят ползвах лятото от стария, но сега, когато съм без тен си поръчах натурално бежово.

# 234
  • Мнения: 3 675
За Бога сестри не купувайте.Става дума за Сага, по-вонливо нещо не съм виждала.Явно аромата е ориенталски и не ми допада, явно ще отиде у една приятелка и колежка за подарък за коледа, само като го душнах щях да припадна, хубаво, че съм запазила кутийката,тя откъде ще знае дали има целофан или няма, по-добре за подарък отколкото за боклука. #Cussing out

# 235
  • Мнения: 9 095
 hahaha сага е много "цветен" да Joy

# 236
  • Мнения: 3 675
Това хич не е смешно, хубаво че не се минах с голямата опаковка, която е на супер цена. Crazy

# 237
  • Мнения: 3 675
Реших да пиша тук, за да няма други пострадали като мен.Не се лъжете по страниците в каталога, те се ароматизирани много по-слабо.Този аромат го бях душнала за момент от мострите на приятелка и за момент ми хареса, но явно тогава съм била в някакво умопомръчение.

# 238
  • Мнения: 478
За Бога сестри не купувайте.Става дума за Сага, по-вонливо нещо не съм виждала.Явно аромата е ориенталски и не ми допада, явно ще отиде у една приятелка и колежка за подарък за коледа, само като го душнах щях да припадна, хубаво, че съм запазила кутийката,тя откъде ще знае дали има целофан или няма, по-добре за подарък отколкото за боклука. #Cussing out


" Сага "  е един от любимите ми аромати на Орифлейм, всеки има различен вкус, аз не харесвам Джордани, но и той си има фенове Peace

# 239
  • Мнения: 3 675
Явно аз препочитам по-леки аромати - Въздух, Мидсамър, Воларе.Заклевам се повече аромати няма да купувам, преди това ще си поръчвам мостра и ако тогава остана доволна ще инвестирам.

# 240
  • Мнения: 3
Всякакви хора, всякакви вкусове.  smile3503 Аз също имам няколко аромата и съм много доволна ...имам Sensoria и Diamond Musk страхотни са!  newsm10 smile3521 и Misso жълтия е направо убиец.. ама нямах достатъчно финанси за него...  smile3511

# 241
  • Мнения: 3
Като заговорихме за аромати.... мноооооооооооооого ми харесва спрея "Сладки сънища" толкова приятно миришееее  coolcool                           smile3534

# 242
  • Мнения: 414
Е, не... Аз като помирисах Сагата за 1 път щях да повърна  Sick Това е може би единствения парфюм на Орифлейм, който не мога да трая, ама въобще... Половината ги имам и макар, че са коренно различни, в определени периоди всеки един от тях ми харесва... Но Сага уууу..... hahaha

# 243
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
Като заговорихме за аромати.... мноооооооооооооого ми харесва спрея "Сладки сънища" толкова приятно миришееее  coolcool                           smile3534

Оооо да права си. Аз го имам с крема от серията. Като започна да се мажа с него направо съм като невидяла крем.  Joy Мноого са хубави.  Peace

# 244
  • Basel
  • Мнения: 65
gitadam ,а защо ще поръчваш мостри?Просто поискай от консултант,пробвай как ще стои на твоята кожа дадения аромат,колко ще ти е траен и тогава инвестирай.  newsm10 Аз винаги така съветвам моите клиенти,за да няма недоволни.Все пак на всяка кожа ароматите стоят различно smile3521 smile3521

# 245
  • Basel
  • Мнения: 65
Момичета,дайте отзиви за шведската спа терапия-по-точно,ексфолианта за лице,почистващата маска и серума за лице Praynig

# 246
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
Момичета,дайте отзиви за шведската спа терапия-по-точно,ексфолианта за лице,почистващата маска и серума за лице Praynig

Аз имам маските. На мен ми понасят добре. Почистват ми лицето и го освежават. Ползвам я като последна стъпка след почистващия гел и ексфолианта.  Peace Даже като си ексфолиирам кожата и с Гарниер Пюр 3 в 1 маската има по голям ефект или поне аз съм останала с такова впечатление, но имай впредвид, че съм на 17 год. и кожата ми бих казала че е много чиста. Нямам никакви пъпки и използвам маски и други почистващи средства просто за освежаване.  Peace

# 247
  • Basel
  • Мнения: 65
Мерси за бързия отговор  bouquet

# 248
  • Мнения: 9 095
Една колежка си взе серума и е не спира да го хвали hahaha иначе аз вече ще взема серията от следващия каталог Crazy

# 249
  • Basel
  • Мнения: 65
точно за това питам и аз,защото съм хвърлила око на серията.А имате ли отзиви дали Енергизиращите капсули с вит.С са подходящи за чувствителна кожа

# 250
  • Мнения: 3
Като заговорихме за аромати.... мноооооооооооооого ми харесва спрея "Сладки сънища" толкова приятно миришееее  coolcool                           smile3534

Оооо да права си. Аз го имам с крема от серията. Като започна да се мажа с него направо съм като невидяла крем.  Joy Мноого са хубави.  Peace
хахаа не знам аз просто имах възможност да пробвам няколко продукта и този определено ми хареса... щом излезе спрейчето веднага си ги взимам !!!! newsm03

# 251
  • Мнения: 367
mare7373 писала съм за ексфолианта-невероятен е.Остава нежна и чиста кожа Peace

# 252
  • Мнения: 3 782
Ето връзка към новата тема - Орифлейм 20

Общи условия

Активация на акаунт