Орифлейм 19

  • 15 670
  • 252
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 719
Ясно, разбрах.  Hug

# 166
  • Мнения: 9 095
за перлите да кажа- не ми се е постнал предния пост...естествено бежово ми е фдт, вземам розовите перли- чудни са, лицето сияе а нищо не си личи, само сега се чудя кой от двата нюанса матираща пудра да взема Thinking

# 167
  • Мнения: 3 675
Като става дума за перлите, мога да разкажа една случка, която ми разправи приятелка и тя е дочута от нейната спонсорка.Една жена я попитала хайде, кога ще ги намалят, че кутията ми свърши.А тя,как така ти нали си ги купи наскоро, какво правиш с тях.Тя казала ям ги. newsm78 #Crazy
Аз съм чувала за хора, които ядат тебешир, но за перли Джордани за първи път чух, съвсем сериозна съм, без следа от майтап. Crazy

# 168
  • Мнения: 414
Тед, да ти кажа за матиращата пудра. Аз съм по-скоро бяла отколкото тъмна, но не и чак прекалено бяла и си взех тъмната.. Ако сложа съвсем малко дори не личи много. Светлата е толкова светла, че май трябва да си Снежанка, за да не стои като брашно. Иначе за 2 път си сложих днес и да ти кажа съм доволна. Аз по принцип не се мацам много, но тази ми харесва. Матира в зависимост от това колко ще сложиш явно, защото вчера сложиш мааааалко повечко и ми матира за по-дълго време Simple Smile

Перлите са страхотни !! Аз ползвам шоколадовите, а като се замисля и повечето жени около мен ги предпочитат. По-белите избират розовия нюанс, а останалите бронзовия... Може да е случайност. Аз си ги слагам с четка на скулите, но ако искаш да постигнеш бронзов загар, може да мацаш смело. Дори и да прекалиш, пак не стои грозно. Знам го от опит  Rolling Eyes

# 169
  • Мнения: 3 034
Като става дума за перлите, мога да разкажа една случка, която ми разправи приятелка и тя е дочута от нейната спонсорка.Една жена я попитала хайде, кога ще ги намалят, че кутията ми свърши.А тя,как така ти нали си ги купи наскоро, какво правиш с тях.Тя казала ям ги. newsm78 #Crazy
Аз съм чувала за хора, които ядат тебешир, но за перли Джордани за първи път чух, съвсем сериозна съм, без следа от майтап. Crazy

 Joyтова е най-смешното нещо, което съм чувала, след случката с мъжа на една консултантка, който си беше измил косата с интимния гел, защото му миришел хубаво и се пенел.....

# 170
  • Мнения: X
Мдаа, а някои хора си мислят, че тоникът за лице се пие  Laughing

# 171
  • Мнения: 1 035
Като става дума за перлите, мога да разкажа една случка, която ми разправи приятелка и тя е дочута от нейната спонсорка.Една жена я попитала хайде, кога ще ги намалят, че кутията ми свърши.А тя,как така ти нали си ги купи наскоро, какво правиш с тях.Тя казала ям ги. newsm78 #Crazy
Аз съм чувала за хора, които ядат тебешир, но за перли Джордани за първи път чух, съвсем сериозна съм, без следа от майтап. Crazy

 Joyтова е най-смешното нещо, което съм чувала, след случката с мъжа на една консултантка, който си беше измил косата с интимния гел, защото му миришел хубаво и се пенел.....

 Laughing Joy мъжЕ! hahaha
а таз спонсорка да не би да се казва Маргарита? понеже директорката(от Пловдив е) на моята спонсорка, го разказваше това веднъж на една мениджърска среща Laughing

# 172
  • Мнения: 3 034
Мдаа, а някои хора си мислят, че тоникът за лице се пие  Laughing

с джин ! Mr. Green

# 173
  • Мнения: 18 029
Искам да попитам за зимния крем за лице с червена боровинка, ползвали ли сте го, да не е много мазен. Въобще става ли за зима, защото съм чувала че хидратантните кремове, не са подходящи, та се чудя какъв да си избера. Приемам и други предложения

# 174
  • Мнения: 3 675
Искам да попитам за две пудри коя е по-подходяща за една моя колежка, която е със суха кожа.Тя се колебае между блестящата пудра на прах на стр.35 и Финна пудра на прах на стр.41.Иска такава, която да не изсушава кожата прекалено.

# 175
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Има ли качен 1 каталог някъде?

# 176
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 231
Искам да си взема перлите (розовия вариант) да ги ползвам като руж, но се интересувам дали са трайни?

# 177
  • Мнения: 9 095
Искам да си взема перлите (розовия вариант) да ги ползвам като руж, но се интересувам дали са трайни?
да Peace

# 178
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 231
Тед, мерси, отивам да си поръчам!
Знаете ли кога пак ще е намален матиращия фон дьо тен - много съм доволна, но си поръчах (2 броя - при 2 дистрибуторки, за да съм сигурна, че ще го пробвам) от най-тъмния - за лятото, когато съм с тен ми е ОК, но сега ми трябва бежов цвят, та искам да си поръчам пак.

# 179
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 231
Знаете ли кога пак ще е намален матиращия фон дьо тен - много съм доволна, но си поръчах (2 броя - при 2 дистрибуторки, за да съм сигурна, че ще го пробвам) от най-тъмния - за лятото, когато съм с тен ми е ОК, но сега ми трябва бежов цвят, та искам да си поръчам пак.
Къде мога да разгледам каталога за 12 месец?

Общи условия

Активация на акаунт