Орифлейм 19

  • 15 659
  • 252
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 65
Mерси много за бързите отговори.На мен лично не ми трябва за кой знае какво изправяне да си позаглаждам косата .Но явно ще става, пък и на такава цена. Grinning

# 226
  • Мнения: 3
Ами чудесно тогава ... взимай я  newsm10 а аз да попитам пресата става ли да се правят кътдрички с нея ?  newsm12

# 227
  • Мнения: 31
Пламче за съжаление няма преставка да къдрене, само за изправяне е  Flutter

# 228
  • Мнения: 9 095
това за онези вафлички ли говорите? ако е за тях, няма, иначе е тънка самата преса  става за къдрици, като с големите ролки....ама трябва да си сръчен Laughing

# 229
  • Мнения: 3
не не за вафлички  newsm47 дали стават буклички с нея.. но както виждам - стават smile3521 супер !!!  newsm10

# 230
  • Мнения: 414
Пресата на Ори изправя малко по - лошо от пресата, която си купих от Метро за 12 лв. Даже като я гледам много си приличат и по големина и по дизайн.. нищо чудно да ги правят на едно и също място Simple Smile Само дето тази цена 55 лв. дето са я сложили - айде мерси...

# 231
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 228
Предложения за някакъв нощен крем за 30+ - искам да е за първите бръчки, защото през деня ползвам крем за смесена кожа, а през нощта да се боря с първите признаци на стареенето.
За протокола - ноемврийски каталог - си поръчах розовите перли - чакам ги - ще споделя, а от декемврийския каталог си поръчах мат. фон дьо тен - по-светъл цвят.

# 232
  • Мнения: 9 095
о от перлите ще си доволна 100%, аз преживях криза с тях- папагала мина и ги натроши, ама спасих половината Laughing интересно ми е и за фдт да кажеш как ще е Peace, нощен крем препоръчвам Optimals Time Relax, серията за борба с мимически бръчки и първи признаци на стареене Peace

# 233
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 228
интересно ми е и за фдт да кажеш как ще е Peace, нощен крем препоръчвам Optimals Time Relax, серията за борба с мимически бръчки и първи признаци на стареене Peace
много съм доволна от фон дьо тена, аз имам 2, нали си поръчах при 2 дистрибуторки за да съм сигурна, че ще го имам, но си поръчах най-тъмния - този цвят ползвах лятото от стария, но сега, когато съм без тен си поръчах натурално бежово.

# 234
  • Мнения: 3 675
За Бога сестри не купувайте.Става дума за Сага, по-вонливо нещо не съм виждала.Явно аромата е ориенталски и не ми допада, явно ще отиде у една приятелка и колежка за подарък за коледа, само като го душнах щях да припадна, хубаво, че съм запазила кутийката,тя откъде ще знае дали има целофан или няма, по-добре за подарък отколкото за боклука. #Cussing out

# 235
  • Мнения: 9 095
 hahaha сага е много "цветен" да Joy

# 236
  • Мнения: 3 675
Това хич не е смешно, хубаво че не се минах с голямата опаковка, която е на супер цена. Crazy

# 237
  • Мнения: 3 675
Реших да пиша тук, за да няма други пострадали като мен.Не се лъжете по страниците в каталога, те се ароматизирани много по-слабо.Този аромат го бях душнала за момент от мострите на приятелка и за момент ми хареса, но явно тогава съм била в някакво умопомръчение.

# 238
  • Мнения: 478
За Бога сестри не купувайте.Става дума за Сага, по-вонливо нещо не съм виждала.Явно аромата е ориенталски и не ми допада, явно ще отиде у една приятелка и колежка за подарък за коледа, само като го душнах щях да припадна, хубаво, че съм запазила кутийката,тя откъде ще знае дали има целофан или няма, по-добре за подарък отколкото за боклука. #Cussing out


" Сага "  е един от любимите ми аромати на Орифлейм, всеки има различен вкус, аз не харесвам Джордани, но и той си има фенове Peace

# 239
  • Мнения: 3 675
Явно аз препочитам по-леки аромати - Въздух, Мидсамър, Воларе.Заклевам се повече аромати няма да купувам, преди това ще си поръчвам мостра и ако тогава остана доволна ще инвестирам.

Общи условия

Активация на акаунт