Орифлейм 19

  • 15 664
  • 252
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 782
Тед, добре си ни дошла  HugНикой не каза нищо за червилата Джордани Долче вита , по -специално номер 14781

# 61
  • Мнения: X
Не съм пробвала червилата, ама пък как хвърлих око на почти цялата серия с мед и мялкоо, мм, избрала съм си три неща от нея  Blush

# 62
  • Мнения: 9 095
ма аз и друго да питам- серията за лице Шведска Спа терапия- маската, ексфолианта и серума- може ли да ми разясните действието и как се ползват- смисъл серума всеки ден ли или веднъж седмично след маската Thinking и дали стават за студеното време, по моята логика са си точно за тогава- кожата ми е мазна  Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 144
Не съм пробвала червилата, ама пък как хвърлих око на почти цялата серия с мед и мялкоо, мм, избрала съм си три неща от нея  Blush
Кои?

# 64
  • Мнения: X
Mary.Lu , кремът за душ, ексфолианта (само се надявам да не е много едър) и кремът за ръце и тяло.

# 65
  • Мнения: 3 782
ма аз и друго да питам- серията за лице Шведска Спа терапия- маската, ексфолианта и серума- може ли да ми разясните действието и как се ползват- смисъл серума всеки ден ли или веднъж седмично след маската Thinking и дали стават за студеното време, по моята логика са си точно за тогава- кожата ми е мазна  Rolling Eyes
Тед, дават ги ежеседмична шведска Спа терапия, което по мое мнение значи веднъж в седмицата. А щом са в каталога значи са за този сезон. Блазнеха ме,но имам толкова продуки че ще се чудя какво да ги правя. ooooh!
buttinsky, да кажеш после за ексфолианта, че и аз го искам.

# 66
да попитам някой със суха кожа ползвал ли е крема грозде?хубав ли е,как действа цената е ниска и ми е интересно

# 67
  • Мнения: 414
Аничка, те са от лятото в каталога... Simple Smile Както и куп неща, което не значи, че са за този сезон специално...По -скоро универсални Simple Smile  Аз имам ексфолианта за лице и не мога да избера толкова хубави думи, че да го опиша  Heart Eyes Ползвам го 1-2 пъти в седмицата.. някой път и 3 пъти.. Идеално почиства лицето и след това кожата ти не се омазнява 5 пъти повече, както става след повечето почистващи продукти за мазна/комбинирана кожа....  Не изсушава прекомерно, кожата става мекичка и хидратирана.. Абе - чудо  Whistling Изобщо продуктите от спа-то доста добре ми се отразяват специално на мен. Имам и душ-гела, гела за стройно тяло ( не съм станала по- стройна, но се отразява добре на кожата  Mr. Green ), ексофилианта за тяло, солите за вана ( божествени са... ) и това е май... Може и да пропускам нещо, но и то ми харесва със сигурност  Grinning

# 68
  • Мнения: 9 095
Гали, нави ме- моята кожа си е и доста чувствителна и зимата лишеите са ми в кърпа вързани Sad

# 69
  • Мнения: X
ани, днес ги поръчах на консултантката ми, предполагам,че след седмица ще имам отзиви  Peace

# 70
  • Мнения: 9 095
поръчах си днес от новите червила на джордани- Subtle Peach, молива Brown пак новите и матиращия фдт, утре ще са тук и вечерта ще давам отзиви, а въпросната серия Спа терапия за лице дали ще я намалят пак скоро, как мислите, гледах 16каталог там я нямаше newsm78

# 71
  • Мнения: 3 675
Аз си чакам поръчката, за жалост не мога да дам съвет на момичетата за продуктите, които ги интересуват поради простата причина, че не съм ги използвала.Аз съм си харесала гела за стройно тяло и тонизиращия душ гел от СПА серията, ще следя кога сте ги намалят и после пълен напред. Party

# 72
  • Мнения: X
а въпросната серия Спа терапия за лице дали ще я намалят пак скоро, как мислите, гледах 16каталог там я нямаше newsm78
не съм много сигурна, дали изобщо я намалят повече от това, което виждам като цени в каталог 15 newsm78

# 73
  • Мнения: 9 095
моя въпрос е дали ще я намалят скоро, не дали ще я намалят повече Peace

# 74
  • Мнения: X
моя въпрос е дали ще я намалят скоро, не дали ще я намалят повече Peace
ами тя в каталог 15 си е намалена....уфф, загрях кат'чели най-накрая Joy

Общи условия

Активация на акаунт