Орифлейм 19

  • 15 680
  • 252
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 420
Здравейте,
моля ви дайте някакви отзиви за този продукт http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … G&search=true

Предварително благодаря!

  bouquet
То и аз го позагледах този продукт,обаче скъпичък ми се вижда.Не знам дали е хубав,може пък да си заслужава парите.. newsm78

# 106
  • Мнения: 367
Основата за грим моите клиентки я харесаха.Мирише страхотно и е с консистенция на крем,попива бързо и не остава следи. Peace

# 107
  • Мнения: 3 420
От кремовете за тяло кой ви харесва най-много и кой е траен-Воларе ,Лусия Джордани голд или Дивийн ?
От маските коя е най-добра за мазна кожа?Аз съм се спряла на нази с глина и домат,хубава ли е?
Да се самоцитирам Embarassed .За маската отзиви?

# 108
  • София
  • Мнения: 6 010
Супер е маската!  Peace
Аз съм с мазна кожа и доста добре ми понася, най-хубавото е, че не ми изсушава прекалено!
Основата за грим и на мен ми я похвали една клиентка.
Антиоксидантната маска с грозде също много добре ми понася. Кожата ми беше невероятна след като я "отлепих". Силно препоръчвам! Не знам за какъв тип кожа е, аз съм със смесена (мазна в т-зоната и нормална по бузите и шията), взех си я на късмет и не сбърках!  Grinning

# 109
  • Мнения: 3 782
От кремовете за тяло кой ви харесва най-много и кой е траен-Воларе ,Лусия Джордани голд или Дивийн ?
От маските коя е най-добра за мазна кожа?Аз съм се спряла на нази с глина и домат,хубава ли е?
Да се самоцитирам Embarassed .За маската отзиви?
Аз лично харесвам Воларе от кремовете, Джордани също е хубав. Според мен всички са трайни.
За маската, я наистина е по-скоро за мазна кожа, аз ползвам нея и съм доволна. По-нататък може да си вземеш и тази пилинг с гроздето, защото е добре да се ползват две. Първо нанасят тази  домат и след това пилинг.

# 110
  • Мнения: X
Вчера си взех поръчката. Много ми хареса ексфолианта с мед и мляко- хареса ми,че е ситен и наистина добре изглажда кожата.
За крема от същата серия също мога да кажа само хубави работи, понеже миризмата много ми допада.
Пробвах и новия парфюм- Енигма. Вечерта си сложих от него на китката и тази сутрин още мирише. Силен зимен аромат, сигурно ще си го поръчам някой път.

И кремът за крака с канела пробвах- като миризма ми хареса, но затоплящия ефект почти не го усетих.

# 111
  • Мнения: 3 675
На мен маската с домат не ми харесва, защото вони ужасно.Аз също съм мазна кожа, но използвам синята с водорасли.Май в нея има ментол и леко ципе, затова ми изгаря и пъпките.Имам също и пилинг маска с грозде, но не я използвам вече, защото ми е вече на привършване и ми омръзна нещо.

# 112
  • Мнения: X
И на мен точно миризмата на маската с домати не ми харесва.

# 113
  • Мнения: 9 095
доматите имат стягащ ефект, ако сте с мазна кожа, запушвайте носа и слагайте защото е добър избор Peace

# 114
  • София
  • Мнения: 1 642
Здравейте,
моля ви дайте някакви отзиви за този продукт http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … G&search=true

Предварително благодаря!

  bouquet

Основата е добра. За мое учудване даже става и за мазна кожа. Икономична е, защото количеството което се нанася е малко. Кожата веднага става с "копринено" усещане.

# 115
Здравейте, да се включа и аз по темата  Simple Smile Някакво мнение за новата спирала за удължаване и извиване на мигли от каталог 15? Имам спомен че преди 3-4 години имаше такава, но опаковката и беше с друг цвят  Thinking.

# 116
  • Мнения: 3 420
Супер е маската!  Peace
Аз съм с мазна кожа и доста добре ми понася, най-хубавото е, че не ми изсушава прекалено!
Основата за грим и на мен ми я похвали една клиентка.
Антиоксидантната маска с грозде също много добре ми понася. Кожата ми беше невероятна след като я "отлепих". Силно препоръчвам! Не знам за какъв тип кожа е, аз съм със смесена (мазна в т-зоната и нормална по бузите и шията), взех си я на късмет и не сбърках!  Grinning
И моя тип кожа е същия.Взимам ги и двете маски- с домата и гроздето Peace

# 117
  • Мнения: 434
От кремовете за тяло кой ви харесва най-много и кой е траен-Воларе ,Лусия Джордани голд или Дивийн ?
От маските коя е най-добра за мазна кожа?Аз съм се спряла на нази с глина и домат,хубава ли е?

В момента от кремовете за тяло ползвам-Северно сияние,страхотен е,мирише много приятно и свежо,и като трайност е добър.А кожата ми става супер мекичка от него. Crazy
А за маската и аз знам,че е подходяща за мазна кожа.Добра е,мисля,че няма да съжаляваш ако я поръчаш. Peace

# 118
  • Мнения: 3 675
Моя приятелка си купи крем Северно сияние наскоро и е много доволна, предполагам, че всички кремове са на ниво, просто трябва да изберете това ухание, което ви допада най-много.За комбинирана/мазна кожа става и жълтата цитрусова ексфолираща маска. Wink

# 119
Всичките кремове за тяло имат много деликатен аромат и са супер приятни като усещане!  Grinning Аз лично харесвам коприна и кашмир, също така и мед и мляко! Ползвала съм доматената маска, добра е но аромата и наистина е много неприятно доматен... Confused

Общи условия

Активация на акаунт