Орифлейм 19

  • 15 658
  • 252
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3
само не разбрах за този течен коректор на "Асти" какъв е????  newsm78 това на орифлейм ли е...? пишете искам да ги пробвам Wink

# 211
  • Мнения: 3
аз не винаги се съгласявам с писанките в каталога, няма как една козметика да е универсална, затова си има и различна за различните типове, моята кожа е нормална, единствено в Т-зоната са по- широки порите и там има повече омазняване, затова й викали комбинирана, както и да е, но алоето е известно първо със своите успокояващи съставки, точно затова се препоръчва на хора с чувствителна и склонна към възпаление и омазняване кожа Peace
Миличка, ако позволиш, за твоята кожа бих ти препоръчала серията с грозе "Grape". Simple Smile Тя е точно за нормална към комбинирана Wink гела, дневния и нощния крем всеки ден, а маската всяка семица Simple Smile Peace

# 212
  • Мнения: 9 095
аз не винаги се съгласявам с писанките в каталога, няма как една козметика да е универсална, затова си има и различна за различните типове, моята кожа е нормална, единствено в Т-зоната са по- широки порите и там има повече омазняване, затова й викали комбинирана, както и да е, но алоето е известно първо със своите успокояващи съставки, точно затова се препоръчва на хора с чувствителна и склонна към възпаление и омазняване кожа Peace
Миличка, ако позволиш, за твоята кожа бих ти препоръчала серията с грозе "Grape". Simple Smile Тя е точно за нормална към комбинирана Wink гела, дневния и нощния крем всеки ден, а маската всяка семица Simple Smile Peace


от 10 год съм в Орифлейм, така че мисля че имам по- добър поглед върху козметиката Wink серията с грозде съм я пробвала, не е за комбинирана/мазна кожа, особено нощния крем Peace

# 213
  • Мнения: 3
Хубаво, че имаш опит.. аз само се опитвам да помагам... не говоря наизуст.. казвам го защото клиенти са били доволни от тези продукти Wink

Последна редакция: ср, 19 ное 2008, 19:07 от Plamchet0

# 214
  • Мнения: 3 675
Аз серията Грейп я имам, и измиващия гел, и маската, пробвала съм я.
На Асти това прилича на канцеларски коректор и струва 1.62, страхотно средство за изсушаване на пъпките.Бях пуснала такава тема в красива мама, там има и снимка на въпросния коректор.

# 215
  • Мнения: 3
нещо не можах да я открия тази тема ... Sad

# 216
  • Мнения: 3 675
Ето линк към темата на Асти-92 - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=343129.0
Там има инфо къде да намерите продуктите и снимка.

# 217
# 218
  • Мнения: 1 277
Момичета, имате ли отзиви от Блестящата пудра и от Блестящите сенки (от стр. 35 в каталога)?

# 219
  • Мнения: 719
Момичета, имате ли отзиви от Блестящата пудра и от Блестящите сенки (от стр. 35 в каталога)?

Една колежка си взе Блестящите сенките и червилото и е много доволна. Даже и аз се възползвах да се "намацотам",много са фешън, особенно за предстоящите празници. Wink

# 220
  • Мнения: 1 277
Една колежка си взе Блестящите сенките и червилото и е много доволна. Даже и аз се възползвах да се "намацотам",много са фешън, особенно за предстоящите празници. Wink

Благодаря ти за отговора! И аз точно за предстоящите празници искам да си ги взема Flutter.

# 221
  • Мнения: 65
Здравейте!
Искам да попитам някой ползвал  ли  е пресата  за коса от орифлейм,изправя ли добре?
Извинявам се ако някаде сте писали но нямам време да прегледам темата.
Благодаря ви предварително!

# 222
  • Мнения: 31
Здравейте!
Искам да попитам някой ползвал  ли  е пресата  за коса от орифлейм,изправя ли добре?
Извинявам се ако някаде сте писали но нямам време да прегледам темата.
Благодаря ви предварително!
Здравей, аз ползвам пресата за коса, моя клиентка също - и двете сме с чупливи коси, загрява бързо - много съм доволна, клиентката ми също. Сега пуснах още една преса даже, дадох на друга клиентка, която е къдрава да пробва и каза че се е изправила много добре и задължително я иска, защото е на много изгодна цена.  Peace

# 223
  • Мнения: 3
Здравейте!
Искам да попитам някой ползвал  ли  е пресата  за коса от орифлейм,изправя ли добре?
Извинявам се ако някаде сте писали но нямам време да прегледам темата.
Благодаря ви предварително!
Здравей Поли... ами да ти кажа специално заради твоя пост потърсих пак във подобен форум и казаха че плочите са по-скоро алуминиеви отколкото керамични .. така са писали .аз лично не съм я виждала и ползвала .... ето коментара - "Здравейте,първо за пресата за коса-на мен лично не ми хареса.Плочите са по-скоро алуминиеви,отколкото керамични." Simple Smile ... това  е което мога да кажа.... Simple Smile

# 224
  • Мнения: 31
Здравей Поли... ами да ти кажа специално заради твоя пост потърсих пак във подобен форум и казаха че плочите са по-скоро алуминиеви отколкото керамични .. така са писали .аз лично не съм я виждала и ползвала .... ето коментара - "Здравейте,първо за пресата за коса-на мен лично не ми хареса.Плочите са по-скоро алуминиеви,отколкото керамични." Simple Smile ... това  е което мога да кажа.... Simple Smile
Да Plаmchet0 тук е права, наистина плочите са по скоро алуминиеви  Peace Но за изправянето - изправя много добре, повтарям се, но за мен лично е много добра. Разбира се не като тази с която фризьорката ми работи и струва 300лв. Whistling - повече от перфектна  Crazy , но за домашно ползване тази на Ори е екстра  Peace

Общи условия

Активация на акаунт