Орифлейм 19

  • 15 662
  • 252
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 478
ма аз и друго да питам- серията за лице Шведска Спа терапия- маската, ексфолианта и серума- може ли да ми разясните действието и как се ползват- смисъл серума всеки ден ли или веднъж седмично след маската Thinking и дали стават за студеното време, по моята логика са си точно за тогава- кожата ми е мазна  Rolling Eyes


И аз да похваля тази серия - ексфолиантът наистина е страхотен, а гелът го използвам доста по-често от един път в седмицата

# 76
  • Мнения: 414
Тед, ще кажеш за червилото. На мен ми изглежда доста примамливо... Като цяло Джорданито си е качествена серия.. предполагам, че и то ще е хубаво ...
А иначе ексфолианта за лице е намален на 7 и 50 в каталог 17 .... даже е по - изгодно Simple Smile

# 77
  • Мнения: 9 095
Тед, ще кажеш за червилото. На мен ми изглежда доста примамливо... Като цяло Джорданито си е качествена серия.. предполагам, че и то ще е хубаво ...
А иначе ексфолианта за лице е намален на 7 и 50 в каталог 17 .... даже е по - изгодно Simple Smile

а другите неща Embarassed аз още немога да намеря да видя 17 каталог, че необходимите ми неща от тоя каталог доста голяма сума ми заформиха и серията не успя да се класира, за червилото 100% ще кажа, аз на джордани си ползвам гела за вежди- перфектен е, моите са светли и редки- с това стават чудни и перлите, които няма какво да коментирам, така че очакванията ми към червилото и молива са огромни Mr. Green

# 78
  • Мнения: 3 034
да попитам някой със суха кожа ползвал ли е крема грозде?хубав ли е,как действа цената е ниска и ми е интересно

страхотен е.
имам клиентка, която не си купуваше крем под 100 лв. сега е фен на тази серия и си купува само нея. Peace

# 79
  • София
  • Мнения: 6 010
Tedd, в другата тема за консултантите на Орифлейм съм дала линк към 14, 15, 16 и 17 каталог. Погледни там  Peace

# 80
  • Мнения: 9 095
момичета, срамота къде ни е избягала темата, да дам отчет:

1. Червило Dolce Vita- Subtle Pеach- супер леко е, все едно нямаш червило, цвета е страхотен- телесен и стои много добре, трайно е също...цвета на каталога е същия и много хубаво мирише Mr. Green
2. Молив Brown - има някакви блестящи частици в него и се съчетава и с матово червило и с гланц, мек е и много лесно се разнася, четката също е много удобна
3. Матиращ ФДТ- вчера си продадох един на Клиник- огромна разлика, тоя матиращия е като кремче, много лесно се нанася, не остават следи, покривен е, не е мазен- разкошен на 100%, остава и да матира достатъчно и съвсем ще се радвам, ще го наблювадам днес Crazy

това от моите покупки, сега харесах още ама..ще изчакам май малко Mr. Green

# 81
  • Мнения: 2 922
ще го наблювадам днес Crazy

tedd, ще чакам отзиви за този ф.д.т.  Peace

# 82
  • Мнения: 9 095
ще го наблювадам днес Crazy

tedd, ще чакам отзиви за този ф.д.т.  Peace


давам ти веднага- сравнявам с този на клиник/супербалансиращия/ защото последно него ползвах- като нанеса на клиник в 7 и 30 сутринта, по това време вече лицето ми е мазно и лъщи ужасно, сега минава това време, а лицето ми си е супер, вярно не е като току-що нанесено, но според колежките въобще не лъщи и си е много добре Peace

# 83
  • Мнения: 3 675
Здравейте!Имам една молба към вас, момичета.В другата тема сте пуснали линкове към каталог 17, но на мен нещо не ми се отваря,Има ли някой този каталог качен в друг сайт, че този комюнити не ми се отваря.Мерси предварително

# 84
  • Мнения: 3 782
момичета, срамота къде ни е избягала темата, да дам отчет:

1. Червило Dolce Vita- Subtle Pеach- супер леко е, все едно нямаш червило, цвета е страхотен- телесен и стои много добре, трайно е също...цвета на каталога е същия и много хубаво мирише Mr. Green

това от моите покупки, сега харесах още ама..ще изчакам май малко Mr. Green

Тед ще те разцелувам за това ти мнение.  HugЩе си го взема със сигурност.

# 85
  • Мнения: 9 095
момичета, срамота къде ни е избягала темата, да дам отчет:

1. Червило Dolce Vita- Subtle Pеach- супер леко е, все едно нямаш червило, цвета е страхотен- телесен и стои много добре, трайно е също...цвета на каталога е същия и много хубаво мирише Mr. Green

това от моите покупки, сега харесах още ама..ще изчакам май малко Mr. Green

Тед ще те разцелувам за това ти мнение.  HugЩе си го взема със сигурност.


хехе, радвам се да помогна, ако ползваш молив- аз с кафявия като комбинация страшно го харесвам, много естествено се получава Peace

# 86
  • Мнения: 3 675
И на мен ми харесват новите нюанси на червилото, особено по-кафеникавите.Моя колежка има нюанс мистери браун и е доволна.

# 87
  • Мнения: 414
Ей, Тед, супер Simple Smile хо хо хо някой май ще има нов ФДТ ... а може и червилце хаххаа Simple Smile Само да се наканя да пусна поръчка...

# 88
  • Мнения: 2 922
Мерси, tedd !   bouquet

# 89
  • Мнения: 367
ani_4ka аз имам ексфолианта и съм много доволна.Лицето става много нежно и почистено след допира на финните частички,а и миреше страхотно.Препоръчвам го Peace

Общи условия

Активация на акаунт