Орифлейм 19

  • 15 667
  • 252
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 675
Искам да попитам гела за коса, става ли за мъже? Thinking Моят мъж иска гел, понеже не е доволен от моя балсам Зимни решения.Вярно ли е, че за дермоанализатора не трябва да си ползвал продукти за лице през деня и къде го правят това чудо.Аз, ако отида до офиса на Орифлейм ще ми направят ли?

# 196
  • Мнения: 3
Искам да попитам гела за коса, става ли за мъже? Thinking Моят мъж иска гел, понеже не е доволен от моя балсам Зимни решения.Вярно ли е, че за дермоанализатора не трябва да си ползвал продукти за лице през деня и къде го правят това чудо.Аз, ако отида до офиса на Орифлейм ще ми направят ли?

Първо гела за коса си е гел за коса и може да се ползва от всеки Wink само не разбрах каква е връзката с балсама.. двете са различни неща ... за дермоанализатора лицето ти трябва да е чисто т.е да нямаш пудра или фон дьо тен .. на мен като ми правиха просто ми дадоха едно почистващо мляко и  тампонче.. изчистваш се и така.. Simple Smile само че доколкото знам само в софия може да се направи ... аз като бях моята спонсорка (тя живее в благоевград) специално организираха среща  и носиха тази машинка ...и доколкото знам само в офиса в софия може. но се плаща Sad

# 197
  • Мнения: 3 675
На мен са ми правили в аптека Авеню, на Виши.Казаха ми, че кожата ми е мазна, явно това е единствения й проблем.Не вярвам този на Орифлейм да ми каже нещо различно, но поне ще ми кажат кои серии мога да ползвам, защото някои са за всички типове.

# 198
  • Мнения: 3 675
Понеже иска да си зализва косата, а аз не използвам гел, той от време на време се маже с балсама, но не му харесва.Естествено, че са различни неща. Mr. Green

# 199
  • Мнения: 3
Понеже иска да си зализва косата, а аз не използвам гел, той от време на време се маже с балсама, но не му харесва.Естествено, че са различни неща. Mr. Green
Mr. Green Ами да извинявай, просто ми стана странно че мъжът ти използва балсама ти за коса вместо гел.... Wink ами в такъв случай гела е идеалното решение тъй като за "зализване" аз друго не знам да се ползва Wink е то има ...ама те не са за препоръчване Wink    Laughing и му кажи да не ти харчи повече от балсамчето...не бива да го прахосва така   Laughing

# 200
  • Мнения: 243
Plamchet0, това за дермоанализатора не е вярно.
1. 2ч. преди процедурата лицето трябва да бъде измито и по него да няма абсолютно нищо
2. дермоанализатора е напълно безплатен, единственото изискване е да се запише час предварително
3. могат ако се желае и да се пробват продуктите
4. прави се всеки петък от 16 до 17ч. в централният офис в София
 Peace

# 201
  • Мнения: 3
На мен са ми правили в аптека Авеню, на Виши.Казаха ми, че кожата ми е мазна, явно това е единствения й проблем.Не вярвам този на Орифлейм да ми каже нещо различно, но поне ще ми кажат кои серии мога да ползвам, защото някои са за всички типове.
ами щом вече си си правила дермоанализ няма нужда да повтаряш Wink значи аз мога да ти препоръчам за твоята кожа да използваш зелената серия на ОПТИМАЛС БАЛАНС тя е точно за комбинирана/мазна кожа.  също може да използваш и матиращото кремче на "Пюр скин" то ще намали лъщенето . Задалжително си вземи почистващ продукт, за да отстраниш натрупалия се себум, който всъщност прави кожата да лъщи Simple Smile ексфолиант (1-2 пъти седмично не повече) А ако кожата ти е предразположена към пъпки и петна си вземи молива-коректор (пюр скин) или серията   Чаено дърво тя също е за нормална към мазна кожа.. коректора Wink това е което мога да ти дам като съвет ! Wink Успех

# 202
  • Мнения: 3
Plamchet0, това за дермоанализатора не е вярно.
1. 2ч. преди процедурата лицето трябва да бъде измито и по него да няма абсолютно нищо
2. дермоанализатора е напълно безплатен, единственото изискване е да се запише час предварително
3. могат ако се желае и да се пробват продуктите
4. прави се всеки петък от 16 до 17ч. в централният офис в София
 Peace
Ами аз питах моята спонорка и тя ми каза .. Simple Smile Извинявам се ако съм подвела някой... Ако е така както ти казваш ...СУПЕР! казаха ми че си се плаща, но щом е безплатно - чудесно Simple Smile иначе за лицето - да, трябва да е чистичко Simple Smile

# 203
  • Мнения: 243
Plamchet0, давам ти 100% гаранция, че е така. Peace Вече няколко пъти водя клиентки и ти го казвам от опит.

# 204
  • Мнения: 3
Ами супер мн се радвам..  Party   Надявам се скоро пак да направим такава среща тук... наистина е страхотно! Simple Smile

# 205
  • Мнения: 3 675
Мерси на Пламчето за съвета.Аз в момента използвам зеления ексфолиант на оптималс, стика чаено дърво, матиращия крем на пюр скин.От каталог номер 17, ще си взема измиващ гел с чаено дърво, понеже е намален.Ако някой е ползвал лосиона на пюр скин, нека пише, също и SOS Spots.Сега имам един течен коректор на Асти за изгаряне на пъпки и с него стоя през нощта, ефектът е невероятен, той съдържа спирт.
Гледам, че има намалени тоници с шипка и алое, но те не са за моята кожа май. Thinking
Оптимал е хубава серия. Peace

# 206
  • Мнения: 9 095
серията с алое е перфектна за моята супер чувствителна комбинирана кожа, препоръчвам я с 2 ръце, сега пак ще си вземам обаче серията за лиже от Шведската СПА терапия Crazy

# 207
  • Мнения: 3 675
Зависи, моя приятелка има измиващия гел, но сподели че изсушавал много кожата.Пише, че е за всички типове, но аз не бих рискувала, навремето имах 80% гел, не мога да кажа, че останах доволна от него.

# 208
  • Мнения: 9 095
аз не винаги се съгласявам с писанките в каталога, няма как една козметика да е универсална, затова си има и различна за различните типове, моята кожа е нормална, единствено в Т-зоната са по- широки порите и там има повече омазняване, затова й викали комбинирана, както и да е, но алоето е известно първо със своите успокояващи съставки, точно затова се препоръчва на хора с чувствителна и склонна към възпаление и омазняване кожа Peace

# 209
  • Мнения: 3
Аз също мисля че всяка кожа се изисква специална грижа Wink макар че съм привърженик на универсалните и мултифункционални неща... кожата си е кожа и си иска грижи Simple Smile А за SOS no spot gel-а мога да кажа че е супер.. аз взех на моя приятел едно такова кремче да си се мажоти Wink ... наистина действа Simple Smile за лосиона не мога да кажа.. не съм ползвала..  newsm78 и също така една приятелка ми каза че е мноооооого доволна от серията на NATURAL SKINCARE  Peace

Общи условия

Активация на акаунт