Орифлейм 19

  • 15 665
  • 252
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3
Всякакви хора, всякакви вкусове.  smile3503 Аз също имам няколко аромата и съм много доволна ...имам Sensoria и Diamond Musk страхотни са!  newsm10 smile3521 и Misso жълтия е направо убиец.. ама нямах достатъчно финанси за него...  smile3511

# 241
  • Мнения: 3
Като заговорихме за аромати.... мноооооооооооооого ми харесва спрея "Сладки сънища" толкова приятно миришееее  coolcool                           smile3534

# 242
  • Мнения: 414
Е, не... Аз като помирисах Сагата за 1 път щях да повърна  Sick Това е може би единствения парфюм на Орифлейм, който не мога да трая, ама въобще... Половината ги имам и макар, че са коренно различни, в определени периоди всеки един от тях ми харесва... Но Сага уууу..... hahaha

# 243
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Като заговорихме за аромати.... мноооооооооооооого ми харесва спрея "Сладки сънища" толкова приятно миришееее  coolcool                           smile3534

Оооо да права си. Аз го имам с крема от серията. Като започна да се мажа с него направо съм като невидяла крем.  Joy Мноого са хубави.  Peace

# 244
  • Basel
  • Мнения: 65
gitadam ,а защо ще поръчваш мостри?Просто поискай от консултант,пробвай как ще стои на твоята кожа дадения аромат,колко ще ти е траен и тогава инвестирай.  newsm10 Аз винаги така съветвам моите клиенти,за да няма недоволни.Все пак на всяка кожа ароматите стоят различно smile3521 smile3521

# 245
  • Basel
  • Мнения: 65
Момичета,дайте отзиви за шведската спа терапия-по-точно,ексфолианта за лице,почистващата маска и серума за лице Praynig

# 246
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Момичета,дайте отзиви за шведската спа терапия-по-точно,ексфолианта за лице,почистващата маска и серума за лице Praynig

Аз имам маските. На мен ми понасят добре. Почистват ми лицето и го освежават. Ползвам я като последна стъпка след почистващия гел и ексфолианта.  Peace Даже като си ексфолиирам кожата и с Гарниер Пюр 3 в 1 маската има по голям ефект или поне аз съм останала с такова впечатление, но имай впредвид, че съм на 17 год. и кожата ми бих казала че е много чиста. Нямам никакви пъпки и използвам маски и други почистващи средства просто за освежаване.  Peace

# 247
  • Basel
  • Мнения: 65
Мерси за бързия отговор  bouquet

# 248
  • Мнения: 9 095
Една колежка си взе серума и е не спира да го хвали hahaha иначе аз вече ще взема серията от следващия каталог Crazy

# 249
  • Basel
  • Мнения: 65
точно за това питам и аз,защото съм хвърлила око на серията.А имате ли отзиви дали Енергизиращите капсули с вит.С са подходящи за чувствителна кожа

# 250
  • Мнения: 3
Като заговорихме за аромати.... мноооооооооооооого ми харесва спрея "Сладки сънища" толкова приятно миришееее  coolcool                           smile3534

Оооо да права си. Аз го имам с крема от серията. Като започна да се мажа с него направо съм като невидяла крем.  Joy Мноого са хубави.  Peace
хахаа не знам аз просто имах възможност да пробвам няколко продукта и този определено ми хареса... щом излезе спрейчето веднага си ги взимам !!!! newsm03

# 251
  • Мнения: 367
mare7373 писала съм за ексфолианта-невероятен е.Остава нежна и чиста кожа Peace

# 252
  • Мнения: 3 782
Ето връзка към новата тема - Орифлейм 20

Общи условия

Активация на акаунт