Орифлейм 19

  • 15 669
  • 252
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9 095
аз ще ме извинявате, ама продължавам с матиращия фдт- след няколкодневно ползване- нямам мини пъпчици, които избиват от някои фдт и пак така около 15:30-16 се появяват първите проблясъци Joy

# 91
  • Мнения: X
ani_4ka аз имам ексфолианта и съм много доволна.Лицето става много нежно и почистено след допира на финните частички,а и миреше страхотно.Препоръчвам го Peace
А би ли уточнила за кой ексфолиант става въпрос?

# 92
  • Мнения: 367
За ЕКСФОЛИАНТ ЗА ЛИЦЕ "ШВЕДСКА СПА ТЕРАПИЯ - МОР.ВОДОРАСЛИ"  Peace

# 93
  • Мнения: 3 420
От кремовете за тяло кой ви харесва най-много и кой е траен-Воларе ,Лусия Джордани голд или Дивийн ?
От маските коя е най-добра за мазна кожа?Аз съм се спряла на нази с глина и домат,хубава ли е?

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 11:52 от bonkaivanova

# 94
  • София
  • Мнения: 6 010
За трайност не знам, но Воларе, Джордани и Дивайн не ми харесват като мириз. Лусията не съм го душкала...

# 95
  • Мнения: 2 726
Джорданито по принцип има много силна миризма и мисля,че ще е траен Peace

# 96
  • Мнения: 367
Аз подкпрепям Джорданито-харесва ми и определено е траен.Но си ползвам само мед и мляко.Кожата от него става страхотна Peace

# 97
  • Мнения: 3 420
Аз подкпрепям Джорданито-харесва ми и определено е траен.Но си ползвам само мед и мляко.Кожата от него става страхотна Peace
Аз не обичам по принцип миризмата на мед,усеща ли се много в този продукт-мед и мляко?

# 98
  • Мнения: 1 310
Кремчето за тяло на Джордани, мисля, че се води даже и крем-парфюм, е страхотно Peace

# 99
  • Мнения: X
Аз подкпрепям Джорданито-харесва ми и определено е траен.Но си ползвам само мед и мляко.Кожата от него става страхотна Peace
Аз не обичам по принцип миризмата на мед,усеща ли се много в този продукт-мед и мляко?
По-скоро мирише на липа.

# 100
  • Мнения: 18 028
А кой е крема грозде, който толкова хвалите на предната страница? От коя серия е

# 101
# 102
  • Мнения: 367
bonkaivanova  определено не мирише на мед  PeaceМного е приятен аромата.

# 103
  • Мнения: 3 420
bonkaivanova  определено не мирише на мед  PeaceМного е приятен аромата.
Много се колебая,тука всички го препоръчват.Аз исках да си поръчам крема за тяло с коприна и кашмир,обаче в К15 не е намален,за това ще си поръчам този с мляко и мед,после ще дам отзиви Simple Smile

# 104
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Здравейте,
моля ви дайте някакви отзиви за този продукт http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … G&search=true

Предварително благодаря!

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт