Орифлейм 19

  • 15 678
  • 252
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 223
Знаете ли кога пак ще е намален матиращия фон дьо тен - много съм доволна, но си поръчах (2 броя - при 2 дистрибуторки, за да съм сигурна, че ще го пробвам) от най-тъмния - за лятото, когато съм с тен ми е ОК, но сега ми трябва бежов цвят, та искам да си поръчам пак.
Къде мога да разгледам каталога за 12 месец?

http://www.oriflame.bg/prod/offers/NextBrochureFrontpage.jhtml   Wink

# 181
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 231
Мерси!  bouquet
Намален е мат. фон дьо тен!

# 182
  • Мнения: 68
Момичета мат.фнт...препоръчва ли се за мазна кожа..

# 183
  • София
  • Мнения: 1 642
Момичета мат.фнт...препоръчва ли се за мазна кожа..


Да, разбира се. Точно затова е матиращ -  за да не лъщи ожата, когато започне да се омазнява през деня и да намали самото омазняване.

# 184
  • Мнения: 68
о.к,ще си го взема непременно..В момента ползвам пак на орифлейм за мазна кожа и съм доволна..

# 185
  • Мнения: 414
Матиращата пудра също е много добра  Peace Аз лично я предпочитам пред мат. ФДТ Simple Smile

# 186
# 187
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Добро утро на всички!  Simple Smile
Каталога е страхотен. Пак колкто не ща си харесах.  ooooh! Комплекта за поддържане на нокти е сладурски  Heart Eyes и чантичката Мода също. Новият лосион Спа с помпичката ще е хубав сигурно. Посребреното колие с обиците също са хубави, но са малко скъпички, а не са и сребърни. Аз мисля да пробвам интимния крем Феминел.

 Имам питане за 3 продукта. Една координаторка ми сподели, че на един семинар казали за крема против стрии че бил номер 1 в света, на което малко не вярвам и затова реших да ви попитам, ако някоя от вас го е ползвала да сподели. Също така, че всяка минута в света се продавали по 4 спирали Уондърлаш и че антицелутните ампули и крема Диамант били номер 1, а зимния крем за крака с канела много помагал ако ти се схващали краката. Другите два продукта, които ме интересуват са стилизиращата пяна за обем - наистина ли придава обем и дезодориращите кърпички за чувствителна кожа за подмишници (вършат ли някаква работа?) Благодаря предварително.   bouquet

# 188
  • Мнения: 223
http://bulgaria.secure.oriflame.com/sales/16_2008.pdf и мини каталога да го има и в тази тема, 4е в консултантската не всеки влиза  Heart Eyes
аз от него си харесах на 9та страница скаба за тяло и лосиона, намалението е добро- от 13-15 лева редовната  цена на 5.50

# 189
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета! току-що разгледах форума и реших и аз да се регистрирам в сайта за да мога да споделям мнения Simple Smile аз също съм консултант Simple Smile кажете ми серията "коприна и кашмир" как е ... чудя се дали да не я пробвам сега тъкмо е намалена ... и да ви се похваля вчера проведохме една среща с  консултанти на Орифлейм и носиха и този дермоанализатор.. страхотна джаджа.. Simple Smile

# 190
  • Мнения: 9 095
Здравейте, момичета! току-що разгледах форума и реших и аз да се регистрирам в сайта за да мога да споделям мнения Simple Smile аз също съм консултант Simple Smile кажете ми серията "коприна и кашмир" как е ... чудя се дали да не я пробвам сега тъкмо е намалена ... и да ви се похваля вчера проведохме една среща с  консултанти на Орифлейм и носиха и този дермоанализатор.. страхотна джаджа.. Simple Smile

серията си струва отвсякъде Peace

# 191
  • Мнения: 3
чудесно! благодаря Simple Smile

# 192
  • Мнения: 3
по повод теста с дермоанализатора ми "предписаха" лечебния стик коректор "на Пюр скин" ... действа ли?също розовата серия на "оптималс" и синята "оптималс хидра енерджи" за тях също ако може да ми кажете как са? Simple Smile мерци предварително !!!

# 193
  • Мнения: 68
Момичета да ви питам стария фнд...за мазна кожа може ли да се поръчва като го няма в каталога..

# 194
  • Мнения: 3
ами можеш да само че трябва да провериш дали го има в наличност... иначе ще ти излезе на редовна цена Simple Smile това в сайта можеш да провериш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт